• خانه
  • اخبار
  • استفاده از سنسور 200 مگاپیکسلی در گلکسی اس 23 اولترا بار دیگر فاش شد

استفاده از سنسور 200 مگاپیکسلی در گلکسی اس 23 اولترا بار دیگر فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استفاده از سنسور 200 مگاپیکسلی در گلکسی اس 23 اولترا بار دیگر فاش شد

شاید برای اولین بار 7 ماه پیش در ترنجی برای شما عزیزان نامه نوشتیم سنسور 200 مگاپیکسلی سامسونگ را می توان در Galaxy S23 Ultra استفاده کرد. از آن زمان تاکنون شایعاتی مبنی بر استفاده از این حسگر در پرچمدار جدید کهکشانی ها به گوش می رسد. در آخری که هفته پیش بود این را برای شما نوشتیم سامسونگ از سنسور جدید و معرفی نشده ISOCELL HP3 در گلکسی آینده خود استفاده می کند. در واقع، پس از استفاده از دوربین های 108 مگاپیکسلی در S20 Ultra، S21 Ultra و S22 Ultra، به نظر می رسد که سامسونگ بالاخره در حال آماده شدن برای یک ارتقاء بزرگ است. این ارتقا در قالب سنسور 200 مگاپیکسلی جدید ISOCELL HP3 ظاهر می شود که در اخبار امروز به صراحت نشان می دهد که متعلق به Galaxy S23 Ultra است.

هفته گذشته گزارش هایی مبنی بر توسعه سنسور 200 مگاپیکسلی جدید دوربین ISOCELL HP3 سامسونگ منتشر شد که در ترنجی آن را برای شما بررسی کردیم. ادامه ماجرا تا تایید نشدن چیزی، اما حالا اخبار مربوطه مدعی است که این سنسور می تواند به گلکسی اس 23 اولترا بپیوندد.

استفاده از سنسور 200 مگاپیکسلی در گلکسی اس 23 اولترا بار دیگر فاش شد

طبق گفته Ice Universe، حسگر 200 مگاپیکسلی جدید «انتظار می‌رود سال آینده در گلکسی اس 23 اولترا استفاده شود». این خبر چیز جدیدی نیست، زیرا به نظر می رسد هنوز حدس و گمان است. اما این نشان می دهد که شایعات مربوط به دوربین 200 مگاپیکسلی در گلکسی اس 23 اولترا رایج است، بنابراین ممکن است درست باشد. به خصوص زمانی که یک افشاگر معتبر مانند Ice Universe در مورد آنها صحبت می کند. اما نکته مهم این است که این سنسور 200 مگاپیکسلی دقیقا مشابه ISOCELL HP1 نیست که به زودی انتظار می رود. موتورولا مرزی برای استفاده. در واقع این سنسور جدید ISOCELL HP3 نام دارد. Samsung ISOCELL HP1 یک سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی 1 / 1.22 اینچی است که از ادغام پیکسل های 16 در 1 و 4 در 1 پشتیبانی می کند. اما در حال حاضر خبری از اندازه سنسور و قابلیت ادغام پیکسل های ISOCELL HP3 در منابع موجود نیست.

سامسونگ برای اولین بار دوربین های 108 مگاپیکسلی با سنسور ISOCELL HMX را در Mi Note 10 در سال 2019 معرفی کرد. از آن زمان، این شرکت چهار نسل از پرچمدار جدید خود را تجهیز کرده است که شامل سه نسل از سری S و یک نسل از آن می شود. سری نوت، با دوربین 108 مگاپیکسلی. شاید حتی گلکسی زد فولد 4 آینده از همان دوربین 108 مگاپیکسلی گلکسی اس 22 اولترا استفاده کند. منبع او می گوید که پس از استفاده از دوربین های 108 مگاپیکسلی در چندین دستگاه مختلف (البته با سنسورهای کمی تغییر یافته)، منطقی است که سامسونگ این کار را یک قدم جلوتر بردارد.

نظر شما چیه؟ اگر از دوربین 200 مگاپیکسلی جدید سامسونگ در گلکسی اس 23 اولترا استفاده می کنید، آیا آن را دوست دارید؟