• خانه
  • اخبار
  • استعفای دو مدیر در کمتر از دو ماه پس از راه اندازی Truth Social

استعفای دو مدیر در کمتر از دو ماه پس از راه اندازی Truth Social

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استعفای دو مدیر در کمتر از دو ماه پس از راه اندازی Truth Social

شبکه اجتماعی تروث سوشال دونالد ترامپ که دو ماه است بر سر کار آمده است، جایگزین دو مدیر ارشد فنی شده است.

به گزارش سرویس خبری فناوری تکنا، کمتر از دو ماه پس از راه اندازی اپلیکیشن Truth Social، دو مدیر فنی ارشد این شبکه اجتماعی را ترک کردند. Truth Social از زمان آغاز به کار خود برای ارائه خدمات به مشتریان با مشکل مواجه بوده است و بسیاری از کاربران هنوز نتوانسته اند به این برنامه بپیوندند.

جاش آدامز، مدیر ارشد فناوری و بیلی بوزر، مدیر توسعه محصول، که کمتر از یک سال پیش برای راه اندازی Truth Social به شرکت ملحق شدند، اکنون استعفا داده اند. دلیل اصلی کناره گیری این افراد مشاهده برنامه های نامطلوب در ارائه خدمات به مصرف کنندگان بوده است. این اپلیکیشن از دوم اسفند ماه به طور رسمی کار خود را آغاز کرد و در اپ استور قرار گرفت. اما از آن زمان تا کنون بسیاری از کاربران قادر به استفاده از این پلتفرم نیستند.

وظیفه توسعه این اپلیکیشن بر عهده TMTG است که پیش از این وعده دسترسی کامل به این اپلیکیشن تا پایان ماه مارس را داده بود. اما به نظر می رسد این شبکه اجتماعی هنوز هیچ نسخه ای را برای کاربران اندروید منتشر نکرده است. هر دو از این شبکه اجتماعی کناره گیری کردند و مطالبات و سوالات رسانه ای خود را بی پاسخ گذاشتند. اما بر اساس گزارش هایی که رویترز پس از مصاحبه با افراد آشنا به فعالیت های این شبکه اجتماعی منتشر کرد، ترک این دو می تواند به توسعه شبکه اجتماعی و این شرکت آسیب برساند. آدامس به عنوان مغز Truth معرفی شد و یک منبع آگاه گفت که اگر شرکت را ترک کند دیگر نمی تواند به Truth امیدوار باشد.