• خانه
 • اخبار
 • استارفیلد، کوجیما، بازی‌های ریوت: هر آنچه که باید از ویترین مایکروسافت ایکس‌باکس بدانید

استارفیلد، کوجیما، بازی‌های ریوت: هر آنچه که باید از ویترین مایکروسافت ایکس‌باکس بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارفیلد، کوجیما، بازی‌های ریوت: هر آنچه که باید از ویترین مایکروسافت ایکس‌باکس بدانید

استارفیلد، کوجیما، بازی‌های ریوت: هر آنچه که باید از ویترین مایکروسافت ایکس‌باکس بدانید
تا حدودی، ایکس باکس فقط زمان را می کشد استارفیلداما چیزهای خوبی در اینجا وجود دارد. (تصویر مایکروسافت)

بخش بازی مایکروسافت و استودیوهای شریک آن روز یکشنبه یک ارائه 90 دقیقه ای از پیش ضبط شده به نام Xbox & Bethesda Games Showcase منتشر کردند که اعلام کرد بازی های زیادی طی 12 ماه آینده روی پلتفرم ایکس باکس عرضه خواهند شد.

با ورود به ارائه، سوال تحلیلگران در درجه اول این بود که مایکروسافت در نیمه آخر سال 2022 برای ایکس باکس چه برنامه ای دارد. بزرگترین نسخه آن برای این فصل تعطیلات پیش از این بود. استارفیلدیک اکشن / نقش آفرینی عظیم علمی-تخیلی از Bethesda Softworks که فیل اسپنسر از ایکس باکس آن را “یکی از مورد انتظارترین بازی های تاریخ ایکس باکس” توصیف کرد.

هر دو استارفیلد و تیرانداز خون آشام در استودیو Arkane ردفال با این حال، آنها اخیراً به اوایل سال 2023 موکول شدند و این سؤال مطرح شد که مایکروسافت برای پر کردن این شکاف به چه چیزی نیاز دارد. همانطور که معلوم شد، پاسخ صرفاً حفظ مسیر بود، با چند پیام کلیدی پایین‌تر که همگی به آن منتهی می‌شوند استارفیلدسال آینده منتشر می شود

این نمایشگاه با افشای کامل گیم پلی بازی به پایان رسید استارفیلد که به اندازه و وسعت آن اشاره می کرد. با استفاده از خالق شخصیتی که توسط تاد هاوارد از بتسدا به عنوان “انعطاف پذیرترین ما تاکنون” توصیف شده است، می توانید یک کاشف شخصی طراحی کنید و به آینده ای دور بروید، جایی که بشریت در سراسر جهان گسترش یافته است.

شما به سرعت توجه سازمانی به نام Constellation، “آخرین گروه کاوشگران فضایی” را به خود جلب می کنید تا تعدادی از مصنوعات بیگانه را برای هدفی نامشخص شکار کنید. در طول جستجوی خود برای آنها، شما آزاد هستید که بیش از صد منظومه شمسی را با فرصت فرود بر روی هر سیاره در آنها کاوش کنید. ایجاد و خدمه پست های جلویی برای تولید منابع؛ به سازمان هایی مانند حافظان صلح یا ناوگان دزدان دریایی بپیوندید. و کشتی فضایی سفارشی خود را از اجزای بازار آزاد بسازید و راه اندازی کنید.

چیزی که شاید بزرگترین افشاگری ویترین بود، در واقع یک مکاشفه نبود. اسپنسر روی صحنه رفت و اعلام کرد که استودیوی بازی Xbox با طراح بازی ژاپنی Hideo Kojima و استودیوی سازنده همنام او همکاری کرده است.

نسخه قبلی Kojima Productions شبیه‌ساز پستی پسا آخرالزمانی سورئال ۲۰۱۹ بود. Death Strandingدر حالی که ممکن است خود کوجیما همچنان به عنوان کارگردان خلاق شناخته شود متال گیر جامد حق امتیاز. بازی‌های کوجیما معمولاً محبوب، تأثیرگذار و واقعی هستند عجیب به گونه ای که تعداد کمی از طراحان دیگر در صنعت بازی های مدرن می توانند با آنها مطابقت داشته باشند.

استارفیلد، کوجیما، بازی‌های ریوت: هر آنچه که باید از ویترین مایکروسافت ایکس‌باکس بدانید
هر چه هست ما هستیم نه آماده. هیچ کس نیست. (عکس از یوتیوب)

کوجیما در Showcase ظاهر شد تا پروژه ایکس باکس بدون نام خود را به عنوان “بازی که همیشه می خواستم بسازم” که از فناوری ابری مایکروسافت به طور نامحدود استفاده می کند، توصیف کرد. کوجیما گفت اگرچه این پروژه “ممکن است مدتی طول بکشد”، اما او امیدوار است که بتواند در آینده نزدیک بیشتر در مورد آن صحبت کند.

غافلگیری بزرگ دیگر با کمک مهربان Riot Games، شرکتی که پشت این مگاهیت قرار دارد، رخ داد لیگ افسانه ها حق رای دادن، و همچنین موفقیت در ورزش های الکترونیکی شجاعت. Riot که اخیراً به سیاتل گسترش یافته است، اعلام کرده است که طیف وسیعی از بازی های خود را به Xbox Game Pass برای رایانه های شخصی و موبایل، از جمله League، Valorant، Legends of Runeterra، و شکاف وحشی.

اکثر بازی‌های Riot در Game Pass ظاهر می‌شوند و تمام شخصیت‌های مربوطه به‌طور خودکار باز می‌شوند، که اینطور است عظیم مقدار محتوای رایگان؛ لیگ افسانه ها در زمان نوشتن بیش از 140 قهرمان در بازی وجود دارد که بازیکنان جدید معمولاً باید در طول بازی به تدریج آنها را جمع کنند.

این حرکت اساساً Game Pass را به عنوان راهی ارزان برای ورود به برخی از بزرگترین بازی‌های چند نفره روی کره زمین تعریف می‌کند. به سختی می توان تأثیری که این می تواند بر جذب بازیکنان جدید برای رایانه های شخصی Riot و Game Pass داشته باشد، بیش از حد برآورد کرد.

علاوه بر اخبار قبلی، Showcase از ده ها بازی آینده برای پلتفرم ایکس باکس و همچنین محتوای جدیدی برای چندین عنوان موجود رونمایی کرده است که قرار است همگی در زمان عرضه بر روی Xbox Game Pass منتشر شوند.

غیبت های قابل توجه از Xbox / Bethesda Showcase گنجانده شده است سلام بی نهایتکه انتقادات منتقدان و طرفداران را به دلیل کندی انتشار از زمان عرضه در سال گذشته به دنبال داشت. بازی فانتزی کمیاب Everwild; تقلید سرمایه داری از آینده دور Obsidian جهان های بیرونی 2; و احیای افسانه.

این پیام های دیگر عبارتند از:

 • اگرچه خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت هنوز نهایی نشده است، بلیزارد در نمایشگاه امسال به خوبی حضور داشت. تریلر یک شخصیت جدید برای Overwatch 2ملکه یونکر با اولین نگاه به آخرین ماجراجو آزاد شد دیابلو IV، مرده مردگان را احضار می کند. قرار است هر دو بازی در سال 2023 عرضه شوند.
 • استودیو موجانگ اولین تریلر فیلم را منتشر کرد Legends of Minecraftیک بازی اکشن و استراتژیک جدید که در حال تکامل است ماین کرافت جهان، برای “افسانه جهان متحد.” اگر تا به حال می خواستید مال چنگیز خان باشید ماین کرافت2023 این شانس را برای شما به ارمغان می آورد.
 • استودیوی بازی سازی ایکس باکس یک رکورد جدید اما بدون شماره را منتشر کرد Forza Motorsport مجموعه ای از شبیه سازهای مسابقه ای که نوید افزودن “سطح جدیدی از واقع گرایی را به پیست” می دهد. در بهار 2023 می آید
 • همانطور که غروب می شود یک بازی جدید از استودیوی جدید لندنی Interior / Night است که توسط استودیوی Xbox Game منتشر خواهد شد. تصمیمات شما سرنوشت خانواده‌ای را تعیین می‌کند که خود را در یک شهر کوچک در آریزونا می‌بینند، فقط با قرار گرفتن در مکان اشتباه در زمان نامناسب. مدیر عامل شرکت کارولین مارشال آن را به عنوان “داستانی تعاملی که توسط بازی های ویدئویی هدایت می شود و به شما آزادی می دهد در زندگی دور از انسان های کامل” توصیف کرد. برای اکران در 19 جولای برنامه ریزی شده است.
 • Obsidian Entertainment’s استوار تقریباً دو سال است که در Xbox Game Pass به عنوان یک “پیش نمایش” وجود دارد. در ماه سپتامبر، سرانجام به عنوان یک بازی کامل منتشر شد و به بازیکنان اجازه داد تا در نهایت داستان آن را به پایان برسانند. به عنوان یک نوجوان که به اندازه یک حشره کوچک شده است، شما و چند تن از دوستانتان باید تحقیق کنید و اسلحه بسازید تا از تهدیداتی که ممکن است در حیاط خلوت خانه شما پیدا شود جان سالم به در ببرید.
 • Obsidian نیز اولین نمایش را در نگاه اول انجام داد توبه، “غیرمنتظره ترین ماجراجویی روایی”، که به گونه ای طراحی شده است که شبیه انواع تصاویر موجود در فویل های قرون وسطایی است. قرار است در ماه نوامبر منتشر شود.
 • ریک و مورتی استودیوی بازی سازی جاستین رویلند خالق بازی Squanch منتشر خواهد شد بالاتر از زندگی اکتبر آینده در این تیراندازی اول شخص، شما زرادخانه ای از سلاح های هوشمندانه دارید تا بیگانگان ربوده شده را قبل از اینکه کارتل کهکشانی آنها را به مواد مخدر خیابانی تبدیل کند، آزاد کنید. هر چقدر هم که تاریک به نظر می رسد، در واقع تقریباً به طور کامل برای خنده پخش می شود.
 • استودیو Bethesda و Arkane اولین نگاهی به گیم پلی بازی تیراندازی مشترک خود دارند ردفالکه اولین حضور خود را در نمایشگاه سال گذشته انجام داد. شهر کوچکی در جزیره ای در سواحل ماساچوست وسواس زیادی به پرستش خون آشام ها دارد و به عنوان یکی از چهار شکارچی که با آنها در جزیره باقی مانده اند، وظیفه شما این است که آنها را بیرون بیاورید و شهر را آزاد کنید. برخلاف تیراندازهای تعاونی مشابه اخیر مانند پشت 4 خون، ردفال آسان برای بازی انفرادی
 • ضربه مستقل شوالیه توخالی ادامه دارد، آهنگ ابریشمکه به عنوان عرضه ای از روز اول Xbox Game Pass تایید شده است.
 • Kepler Interactive، یک ناشر نسبتا جدید با مدل کسب و کار توسعه دهنده از توسعه دهنده، ارائه می دهد فلینتلاک: محاصره سپیده دم در اوایل سال 2023 روی ایکس باکس قلعه فلینتتوسط توسعه‌دهنده نیوزلندی A44، یک بازی اکشن با شخصیت‌ها است که در آن شما با یک تفنگ و یک تاماهاوک می‌جنگید تا قبل از تسخیر مردگان در جهان، درهای زندگی پس از مرگ را ببندید.
 • Focus Home Interactive و Asobo Studio اولین تریلر گیم پلی بازی را منتشر کردند داستان طاعون: مرثیهادامه سال 2019 داستان طاعون: بی گناهی. به عنوان یک نوجوان که تلاش می کند از جنگ صد ساله جان سالم به در ببرد، باید از برادر کوچک خود در برابر سربازان بریتانیایی، مرگ سیاه، انبوهی مرموز از موش های ماوراء طبیعی که هر چیزی را که لمس می کند، می بلعد و بدیهی است از تشنگی فزاینده خود برای خون محافظت کنید. بی گناهی یکی از بازی های بزرگ من برای سال 2019 بود، با آخرین سطحی که باید ببینید تا باور کنید، و مرثیه وعده می دهد که این را زمانی که اواخر امسال عرضه می شود، بهبود بخشد.
 • دریای دزد فصل هفتم محتوای خود را در 21 جولای آغاز خواهد کرد. شما اکنون می توانید کاپیتان کشتی خود شوید، با قابلیت شخصی سازی کابین خود و حتی نام کشتی.
 • استودیوی بازی سازی ژاپنی Atlus سه بازی اخیر را به شخص مجموعه ای از بازی های نقش آفرینی فانتزی شهری برای ایکس باکس که از اکتبر 2009 شروع می شود شخص 3 قابل حمل. به عنوان یک گروه از دانش آموزان دبیرستانی، شما باید اسرار را حل کنید، دوست پیدا کنید، با هیولاها مبارزه کنید و از قدرت موجودات اسطوره ای استفاده کنید.
 • به مناسبت چهلمین سالگرد شبیه ساز پرواز مایکروسافت سری، طولانی‌ترین امتیاز این شرکت، یک به‌روزرسانی رایگان عمده برای نوامبر 2022 برنامه‌ریزی شده است. این به‌روزرسانی شامل توانایی خلبانی هواپیماهای دوباله، هواپیماهای تک موتوره، ایرباس، هلیکوپترها و گلایدرها و همچنین هواپیماهای تاریخی مانند Spirit of St. لویی.
 • از امروز، یک به روز رسانی رایگان دیگر برای سال 2021 شبیه ساز پرواز مایکروسافت یک نسخه پرنده از پلیکان، یک هواپیمای حمل و نقل برای پرسنل را اضافه می کند هاله سری، و همچنین یک یا دو بیوم بیگانه که در آن پرواز کنید. این شامل هیچ نوع نبردی نخواهد بود. شما فقط می توانید برای مدتی با یک سفینه فضایی پرواز کنید.
 • بازی های اکسید (خاکستر تکینگی) بازی استراتژیک بعدی خود یعنی تمدن ساز را خواهد آورد آرا: داستان ناگفتهبه Game Pass برای رایانه شخصی هنگام راه اندازی.
 • Forza Horizon 5 شراکت با خط اسباب‌بازی Hot Wheels که در 19 جولای عرضه می‌شود، اعلام کرده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد در مسیرهای سفارشی دیوانه‌وار جدید رقابت کنند.
 • حد سال نوری، یک “ماجراجویی کشاورزی صلح آمیز در جهان باز” برای حداکثر چهار بازیکن، کنسول انحصاری ایکس باکس در راه اندازی (نامحدود) آن خواهد بود. شما در یک سیاره بیگانه فرود می آیید و می توانید از مکانیسم تبدیل قابل اعتماد خود برای جمع آوری مواد، پرورش غذا، ساختن مزرعه و کشف اسرار سیاره استفاده کنید.
 • آخرین مورد بندیکت فاکس با الهام از بازی Lovecraft’s Metroidvania که به عنوان یک کنسول انحصاری ایکس باکس در بهار 2023 منتشر خواهد شد.
 • ناراکا: تیغه تیغهنبرد فانتزی سلطنتی توسط توسعه دهنده چینی 24 Entertainment، اولین کنسول خود را در Xbox Game Pass در تاریخ 23 ژوئن ارائه خواهد کرد.
 • ناشر Indie Raw Fury اولین تریلر سینمایی آن را منتشر کرد Ereban: میراث سایهبر اساس بازی اکشن مخفی کاری Baby Robot که قرار است سال آینده منتشر شود. به عنوان یک زن با قدرت سایه، شما در آینده ای نزدیک با ارتشی از ربات ها در یک ضد اتوپیا گول زده و با آن مبارزه می کنید.
 • استودیوی مستقل کانادایی Cococucumber (سیاره چشم ها، آینده تولید اکو) اولین تریلر را منتشر کرده است ریونلاکاکشن-RPG برای دختری که از طریق یک آینه جادویی به دنیای فانتزی منتقل می شود.
 • Annapurna Interactive منتشر خواهد کرد پاشکول مانند عرضه یک کنسول منحصراً برای Xbox در سال 2023. پاشکول توسط یک استودیوی جدید که توسط Jeppe Carlsen، طراح پیشرو گیم‌پلی برای بازی‌های مستقل سوررئال محبوب اداره می‌شود، توسعه می‌یابد. برزخ و داخل. به نظر می رسد یک بازی پازل عجیب و غریب است، اما صادقانه بگویم که می تواند هر چیزی باشد. اگه تو هم بازی کردی برزخ یا داخلشما می دانید که احتمالاً ایده خوبی نیست که چیزی را حدس بزنید پاشکول.
 • یکی از انحصاری های بزرگ برای Xbox اصلی بود نینجا هیدنیک بازی اکشن دشوار معروف از سال 2005 توسط Team Ninja، یک بخش در Koei Tecmo. تیم نینجا با پروژه بعدی خود، 2023، به ایکس باکس باز می گردد وو لانگ: سلسله سقوط کردهکه در چین قرون وسطی با یک ارتش متجاوز از مردگان متجاوز روبرو می شود.