• خانه
  • اخبار
  • استارت آپ Legalpad سیاتل توسط غول حقوق و دستمزد و انطباق Deel خریداری شده است

استارت آپ Legalpad سیاتل توسط غول حقوق و دستمزد و انطباق Deel خریداری شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت آپ Legalpad سیاتل توسط غول حقوق و دستمزد و انطباق Deel خریداری شده است

استارت آپ Legalpad سیاتل توسط غول حقوق و دستمزد و انطباق Deel خریداری شده است
مدیر عامل Legalpad تاد هاینه. (عکس از brooztechnology)

Legalpad، یک استارت‌آپ در سیاتل که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا برای ویزا از طرف استعدادهای بین‌المللی درخواست دهند، توسط Deel، یک شرکت سانفرانسیسکو که نرم‌افزاری برای تسهیل استخدام و پرداخت حقوق کارکنان در تیم‌های جهانی می‌فروشد، خریداری شده است.

Legalpad که در سال 2018 تأسیس شد، به کسب‌وکارهای ایالات متحده کمک می‌کند تا فرآیند ارسال درخواست‌های ویزای کار را از طرف کارمندان خارج از کشور خودکار و ساده کنند.

Deel یک شرکت 3 ساله Y Combinator است که توسط Andreessen Horowitz حمایت می شود. گزارش شده است که در اوایل سال جاری 50 میلیون دلار با ارزش 12 میلیارد دلار جمع آوری کرده است.

دیل در یک پست وبلاگی درباره این قرارداد گفت: «از آنجایی که کار به طور فزاینده ای توزیع می شود و جهانی می شود، ما با هم می توانیم چالش های مهاجرتی را که کارفرمایان با آن مواجه هستند حل کنیم تا نیروی کار جهانی ایجاد کنند.

این دو شرکت ابتدا پس از اینکه یکی از بنیانگذاران Deel از Legalpad برای دریافت ویزا استفاده کرد، در هم تنیده شدند. Legalpad سپس هنگام استخدام اولین پیمانکار غیر آمریکایی خود از Deel استفاده کرد

تاد هاین، مدیرعامل Legalpad در یک پست وبلاگی نوشت: «به زودی به سال 2022 می رسیم، زمانی که رشد فوق العاده Deel و موفقیت مداوم Legalpad ما را بر آن داشت تا این سؤال هیجان انگیز را بپرسیم: چه می شود اگر Deel و Legalpad ماموریت های همسو با ما را ادغام کنند، تا استعدادها را در سراسر مرزها به هم متصل کنیم و ایجاد کنیم. جهانی که در آن تنها توانایی، فرصت را تعریف می کند؟

هاینه این معامله را “گامی بسیار طبیعی در سفر ما به عنوان یک شرکت” خواند.

هاینه از طریق ایمیل به brooztechnology گفت: «تناسب عالی، شرکت عالی، دسترسی جهانی، تناسب فرهنگی، دیدگاه/ماموریت مشترک، سطح بالایی از احترام متقابل، هر دو شرکت اول از راه دور.

شرایط معامله اعلام نشده است. Axios ابتدا این خرید را گزارش کرد.

هاینه قبل از کمک به راه اندازی Legalpad با سارا ایتوکاس و براندون بلوم، به عنوان یک وکیل کار می کرد و به مشاغل در زمینه اشتغال فرامرزی، مالیات، مهاجرت و قانون شرکت مشاوره می داد.

Legalpad، فارغ‌التحصیل Techstars سیاتل در سال 2018، در سال 2020 در دور سری A به رهبری شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر تگزاس، 10 میلیون دلار جمع‌آوری کرد. سایر حامیان عبارتند از Global Founders Capital، 8VC، Liquid 2 Ventures، Tekton Ventures، Gaingels، Collate Capital و سرمایه گذاران فرشته. مجموع بودجه تا به امروز 14.6 میلیون دلار است.

تیم 70 نفره این شرکت تا پایان خرید همچنان در هیئت مدیره باقی می ماند.

Legalpad شبیه به Boundless مستقر در سیاتل است، اما Legalpad به جای افرادی که فرآیند مهاجرت را هدایت می کنند، بر شرکت ها تمرکز دارد.