• خانه
  • اخبار
  • استارت آپ های کهنه کار املاک و مستغلات ۷ میلیون دلار وام می گیرند تا مدیریت پروژه های ساختمانی جدید را آغاز کنند

استارت آپ های کهنه کار املاک و مستغلات ۷ میلیون دلار وام می گیرند تا مدیریت پروژه های ساختمانی جدید را آغاز کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت آپ های کهنه کار املاک و مستغلات ۷ میلیون دلار وام می گیرند تا مدیریت پروژه های ساختمانی جدید را آغاز کنند

استارت آپ های کهنه کار املاک و مستغلات ۷ میلیون دلار وام می گیرند تا مدیریت پروژه های ساختمانی جدید را آغاز کنند
تای فراکیویچ (سمت چپ) و رایان فینک، بنیانگذاران دیگز. (عکس را بیرون می آورد)

دو استارت آپ املاک و مستغلات در حال رونمایی از یک شرکت جدید هستند که هدف آن محدود کردن میزان توسعه سریع مسکن است.

Ryan Fink و Ty Frackiewicz روز چهارشنبه راه‌اندازی Digs را اعلام کردند، یک پلتفرم مبتنی بر وب که سازندگان، صاحبان خانه‌ها و تامین‌کنندگان می‌توانند در طول فرآیند ساخت و ساز با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با یکدیگر همکاری کنند.

Digs همچنین یک دور تخمه ۷ میلیون دلاری از Fuse and Flying Fish را اعلام کرد. سایر حامیان عبارتند از Betaworks، Legacy، Portland Seed Fund، GFR و غیره. وجوه تازه به سمت افزایش تعداد کارمندان و تقویت تلاش‌های بازار مصرف می‌شود.

فینک یک کارآفرین سریالی است. اولین سرمایه گذاری او یک استارتاپ عینک واقعیت افزوده به نام ONtheGo Platforms بود که Atheer آن را در سال 2015 خریداری کرد. او همچنین Streem را تأسیس کرد، استارت آپی که فناوری AR را برای تکنسین های بهبود خانه توسعه می دهد، که در سال 2019 توسط غول Home Services Frontdoor خریداری شد.

Digs، که 22 کارمند دارد، همچنین توسط Frackiewicz، مدیر ارشد محصول آمازون پی، هدایت می شود. او قبلاً به عنوان معاون محصول در Streem خدمت می کرد و یکی از بنیانگذاران و CPO در ONtheGo بود. فراکیویچ قبل از حرفه خود در فناوری، مدیر پروژه هایلاین پارتنرز، سازنده خانه های لوکس در مونتانا بود.

استارت آپ های کهنه کار املاک و مستغلات ۷ میلیون دلار وام می گیرند تا مدیریت پروژه های ساختمانی جدید را آغاز کنند
تصویری از طرح دیجیتال دیگز در پلتفرم او. (عکس را بیرون می آورد)

کاربران Digs قادر خواهند بود با استفاده از پلان پلت فرم، نوعی مرکز دیجیتال برای فرآیند ساخت و ساز ایجاد کنند. ذینفعان قادر خواهند بود اسناد را ذخیره کنند، وظایف را تعیین کنند و نظر بدهند. ایده این است که ارتباطات ساختنی را در یک پلتفرم ادغام کنیم و آن را بر اساس اتاق سازماندهی کنیم.

به عنوان مثال، یک مدیر پروژه می‌تواند یک لیست لوازم خانگی را آپلود کند، آن را به آشپزخانه متصل کند و سپس صاحب خانه را موظف کند تا مواردی را که می‌خواهد نصب کند، انتخاب کند. این به مدیر، صاحب خانه و سازندگان اجازه می دهد تا در زمان واقعی با یکدیگر همکاری و ارتباط برقرار کنند تا کارایی کلی را افزایش دهند.

فینک گفت: “با Digs، صاحب خانه یک صحافی سخت یا یک سند PDF دریافت نمی کند.” در عوض، آنها یک نسخه دیجیتال کامل از خانه خود دریافت می کنند که پس از ساخته شدن خانه خود می توانند به شیوه های معناداری با آن تعامل داشته باشند.”

Digs در حال حاضر از طریق نسخه بتا خود رایگان است. فینک گفت که این به استارتاپ کمک می کند پذیرش را افزایش دهد و بازخورد کاربران را جمع آوری کند. او افزود که این شرکت در نهایت به دنبال افزایش قیمت اشتراک برای سازندگان خواهد بود.

فینک از اشتراک‌گذاری تعداد کاربرانی که Digs در حال حاضر دارد خودداری کرد. او گفت که این استارت آپ در درجه اول با مشتریانی در واشنگتن، اورگان، مونتانا و آیداهو کار می کند. برخی از پذیرندگان اولیه آن عبارتند از Rogue Builders، Cascade West و Hinton Development.

بر اساس یک مطالعه بازار، انتظار می‌رود بازار ساخت و ساز مسکونی تا پایان سال 2023 به 124 میلیارد دلار برسد.

فینک به عنوان پیشاهنگ سرمایه گذاری و شریک محدود در فیوز کار می کند. فینک در پاسخ به سوالی درباره این رابطه گفت که هیچ تضادی وجود ندارد زیرا شرکت سرمایه گذاری از طریق صندوق اول خود در Digs سرمایه گذاری کرده و او سرمایه گذار در صندوق دوم شرکت بوده است.