• خانه
  • اخبار
  • استارت آپ های پایداری در جدیدترین قسمت GeekWire’s Elevator Pitch به میدان می روند

استارت آپ های پایداری در جدیدترین قسمت GeekWire’s Elevator Pitch به میدان می روند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت آپ های پایداری در جدیدترین قسمت GeekWire's Elevator Pitch به میدان می روند

استارت آپ های پایداری در جدیدترین قسمت GeekWire's Elevator Pitch به میدان می روند
از سمت چپ: کاترین سیزوف، مدیر عامل بیوتکنولوژی استرلا، مانان پاتاک، مدیر عامل BattGenie و نایجل شارپ، مدیرعامل آکواگا. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

مسابقه استارت‌آپ brooztechnology’s Elevator Pitch با آخرین قسمت از فصل خود بازمی‌گردد و سه کارآفرین در حال ارائه استارت‌آپ‌های متمرکز بر پایداری خود هستند.

اکنون در سومین فصل خود، این مجموعه ویدیویی – ارائه شده توسط گروه WestRiver – رهبران استارت‌آپ‌ها را در سفری 32 ثانیه‌ای به طبقه بالای برج اسمیت سیاتل دنبال می‌کند.

برنده قسمت چهار به برندگان قسمت های یک، دو و سه خواهد پیوست و در یک فینال زنده روی صحنه در تاریخ 6 اکتبر در brooztechnology Summit 2022 در مرکز شهر سیاتل با یکدیگر روبرو خواهند شد.

آخرین قسمت، که می توانید در زیر تماشا کنید، شامل سه مدیر عامل از استارت آپ های سیاتل است که محصولات و خدمات مرتبط با پایداری را توسعه می دهند:

  • کاترین سیزوف، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران بیوتکنولوژی استرلا، خالق فناوری حسگرهایی که رسیدن محصول را پیش بینی می کند.
  • Manan Pathak، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران BattGenie، که هدف آن فعال کردن شارژ سریعتر و عمر طولانی تر باتری برای وسایل نقلیه الکتریکی، لوازم الکترونیکی مصرفی و سایر برنامه های باتری است.
  • نایجل شارپ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Aquagga، شرکتی که هدف آن حذف PFAS یا به اصطلاح “مواد شیمیایی دائمی” است.

وقتی در آسانسور باز می شود، سه مدیر اجرایی در مقابل هیئت داوران ما می ایستند: آنتونی بونتراگر، مدیر عامل WestRiver Group. ماریا کولاکورسیو، مدیر عامل Syndio و برنده فصل دوم Elevator Pitch. و کربی وینفیلد، شریک اصلی Ascend.vc. داوران برنده چهارم و نهایی را که هفته آینده در brooztechnology Summit 2022 به فینال راه خواهند یافت، تعیین خواهند کرد.

استارت آپ های پایداری در جدیدترین قسمت GeekWire's Elevator Pitch به میدان می روند
از چپ: کربی وینفیلد از Ascend.vc، ماریا کولاکورسیو از Syndio و آنتونی بونتراگر از گروه WestRiver. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

قسمت کاملاً جدید Elevator Pitch را در بالا تماشا کنیدو تمام قسمت های این فصل را اینجا پیدا کنید.

آیا داوران در قسمت چهار تصمیم درستی گرفتند؟ به زیر رای دهید و انتخاب کنید که فکر می کنید برنده شده است.

از تماشای شما سپاسگزاریم و برای تماشای هر قسمت در کانال YouTube brooztechnology مشترک شوید.

var pd_tags = آرایه جدید؛ pd_tags[“11209127-src”]=”نظرسنجی-oembed-simple”;