• خانه
  • اخبار
  • استارت آپ نرم افزار حسابداری Lockstep سیاتل توسط The Sage Group خریداری خواهد شد

استارت آپ نرم افزار حسابداری Lockstep سیاتل توسط The Sage Group خریداری خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

استارت آپ نرم افزار حسابداری Lockstep سیاتل توسط The Sage Group خریداری خواهد شد
پیتر هورادان، مدیرعامل لاک استپ. (عکس از لاک استپ)

Lockstep، یک استارت‌آپ مستقر در سیاتل که نرم‌افزار مورد استفاده برای گزارش‌دهی خودکار خریدها و پرداخت‌های B2B را می‌فروشد، روز سه‌شنبه اعلام کرد که توسط The Sage Group، یک شرکت نرم‌افزار سازمانی چندملیتی بریتانیایی که خدمات حقوق و دستمزد، منابع انسانی و مالی را ارائه می‌کند، خریداری خواهد شد.

Lockstep که در سال 2019 تأسیس شد، قصد دارد از اتوماسیون برای کمک به حذف تله‌های نقدی و تخلیه پولی که از طریق دست زدن به کتاب‌های شرکت توسط انسان رخ می‌دهد، استفاده کند. بیش از 300 مشتری دارد.

130 کارمند Lockstep به گروه Sage ملحق خواهند شد که به صورت عمومی در بورس لندن معامله می شود. Lockstep برند خود را حفظ خواهد کرد.

آرون هریس، مدیر ارشد فناوری Sage در بیانیه‌ای گفت: مجموعه مکمل او از محصولات، منابع و دانش، جاه‌طلبی ما را برای تبدیل شدن به شبکه‌ای قابل اعتماد برای SMB تسریع می‌کند.

شرایط معامله اعلام نشده است.

پیتر هورادان، مدیرعامل Lockstep در بیانیه‌ای گفت: «در طول سال‌ها کاملاً مشخص شده است که Lockstep و Sage دیدگاه یکسانی برای آینده صنعت دارند.

هورادان قبلاً یکی از مدیران شرکت اتوماسیون مالیاتی Avalara بود. سایر بنیانگذاران عبارتند از متیو شاناهان، بیل هنسلی و اسکات مدیل که در ماه اکتبر ترک کردند.

تا به امروز، Lockstep 17 میلیون دلار از سرمایه گذارانی از جمله American Express، Point72 Ventures، Clocktower Ventures، Revel Partners، SeaChange، مدیرعامل Avalara، اسکات مک فارلین، بنیانگذار Avalara، جرد وگت، مدیر اجرایی سابق آمازون جف ویلک، مدیر عامل Pioneer Square Labs جمع آوری کرده است. جف انترس و سرمایه گذاران فرشته بن اسلیوکا، لیزا اسلیوکا و چارلز فیتزجرالد.

Lockstep در brooztechnology 200 رتبه 124 را به خود اختصاص داده است.