• خانه
  • اخبار
  • استارت آپ سیاتل اپلیکیشن Bumble-مانند را برای مادران باردار و خانواده هایی که به دنبال پذیرش هستند راه اندازی کرد

استارت آپ سیاتل اپلیکیشن Bumble-مانند را برای مادران باردار و خانواده هایی که به دنبال پذیرش هستند راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت آپ سیاتل اپلیکیشن Bumble-مانند را برای مادران باردار و خانواده هایی که به دنبال پذیرش هستند راه اندازی کرد

استارت آپ سیاتل اپلیکیشن Bumble-مانند را برای مادران باردار و خانواده هایی که به دنبال پذیرش هستند راه اندازی کرد
ارین کوئیک، مدیر عامل و بنیانگذار PairTree، در جریان فینال Elevator Pitch در اجلاس brooztechnology 2022 در سیاتل ارائه می دهد. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

استارت‌آپ PairTree در سیاتل روز پنجشنبه از راه‌اندازی اپلیکیشنی برای ارتباط آسان‌تر مادران باردار با خانواده‌های آمریکایی که علاقه‌مند به فرزندخواندگی هستند، خبر داد.

به گفته PairTree، مادران متولد شده اغلب زنان کم درآمدی هستند که دسترسی آسان به رایانه‌های رومیزی یا لپ‌تاپ ندارند و تلفن‌های همراه و برنامه‌ها را راه اصلی خود برای تعامل با خانواده‌های فرزندخوانده می‌سازند. این برنامه این اتصالات را تسهیل می کند.

ارین کوئیک، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، که در نشست brooztechnology هفته گذشته در سیاتل به عنوان بخشی از مسابقه brooztechnology’s Elevator Pitch روی صحنه حاضر شد، گفت: “PairTree پلتفرمی است که تمام خدماتی را که خانواده ها برای هدایت پذیرش خانگی خصوصی در ایالات متحده نیاز دارند، ارائه می دهد.”

کوئیک گفت که در مقایسه با فرآیندهای متعارف فرزندخواندگی، استارتاپ او خدمات خود را با کسری از هزینه و سریعتر به خانواده های فرزندخواند ارائه می دهد، در حالی که از اقدامات تبعیض آمیز بالقوه اجتناب می کند. مادران باردار به صورت رایگان از PairTree استفاده می کنند و این پلتفرم علاوه بر این، 5 درصد از سود خالص خود را به سازمان هایی اهدا می کند که حمایت مستمر از مادران در حال زایمان را ارائه می کنند.

از زمان راه اندازی در سال 2020، بیش از 4500 خانواده فرزندخوانده و 450 مادر باردار در پلتفرم PairTree ثبت نام کرده اند. کوئیک، که شرکت را در مسیر چالش برانگیز خانواده خود برای پذیرش دو فرزند راه اندازی کرد، گفت: تخمین زده می شود که سالانه 5 میلیون خانواده آمریکایی به فرزندخواندگی فکر می کنند.

امروزه حدود 90 درصد از فرزندخواندگی ها “باز” ​​هستند، به این معنی که تماس دائمی بین مادر و خانواده فرزندخوانده وجود دارد. کوئیک گفت که واقعیت باعث می‌شود که دو طرف یک مسابقه سازگار را بیشتر کنند.

کوئیک گفت: این برنامه جدید به مادران باردار “انتخاب و کنترل بیشتری بر روند او نسبت به قبل” می دهد.