• خانه
  • اخبار
  • استارت آپ سیاتل از خدمات پیش بینی تعمیر و نگهداری خانه با معاملات هفته ای یک بار رونمایی می کند

استارت آپ سیاتل از خدمات پیش بینی تعمیر و نگهداری خانه با معاملات هفته ای یک بار رونمایی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت آپ سیاتل از خدمات پیش بینی تعمیر و نگهداری خانه با معاملات هفته ای یک بار رونمایی می کند

استارت آپ سیاتل از خدمات پیش بینی تعمیر و نگهداری خانه با معاملات هفته ای یک بار رونمایی می کند
از چپ: اشلی مایکل و پاتریک اوپی، بنیانگذاران خوش آمدید به خانه. (عکس های خانه خوش آمدید)

یک استارت‌آپ جدید در سیاتل از شما می‌خواهد که چکش، بیل یا هر ابزار دیگری را که ممکن است برای انجام کار در خانه استفاده کنید، زمین بگذارید و در عوض گوشی خود را بردارید و پیامی ارسال کنید.

از حالت پنهانی، Welcome Home یک سرویس پیش بینی تعمیر و نگهداری خانه است که به سازماندهی پیمانکاران و برنامه ریزی معاملات محله کمک می کند. هر سه شنبه، کاربران یک اعلان در مورد معامله ای که روز بعد در دسترس است، مانند تمیز کردن حیاط، شستشوی پنجره ها، جزئیات خودرو و موارد دیگر دریافت می کنند. این شرکت همچنین می تواند کارهای تصادفی مانند آویزان کردن تلویزیون را تسهیل کند.

Welcome Home توسط اشلی مایکل، یک متخصص قدیمی مدیریت املاک و مستغلات که به عنوان مدیر عامل فعالیت می کند، و پاتریک اوپی، یک کهنه کار فناوری که قبلاً Scout9 را راه اندازی کرده است، یک پلت فرم است که به راهنمایی کاربران در مراحل مختلف مالکیت حیوان خانگی کمک می کند.

مایکل در مورد الهام گرفتن برای راه اندازی شرکت خود گفت: «همه خیلی سرشان شلوغ است.

او گفت که پرداختن به فهرست کارها یا فهمیدن اینکه چه کسی باید برای کمک به آنها مراجعه کند می تواند برای صاحبان خانه سخت باشد. Welcome Home مدل تعمیر و نگهداری پیش بینی خود را بر اساس فصول، موقعیت جغرافیایی، محله ها، انواع خانه ها در آن محله ها و موارد دیگر استوار می کند.

استارت آپ سیاتل از خدمات پیش بینی تعمیر و نگهداری خانه با معاملات هفته ای یک بار رونمایی می کند
Welcome Home معاملات هفتگی تعمیر و نگهداری خانه را اجرا می کند و ارتباط با “مدیر خانه” را از طریق پیام متنی تسهیل می کند.

این شرکت اخیراً یک آزمایش آزمایشی را در محله‌های مگنولیا، کوئین آن و مدیسون پارک سیاتل انجام داد، جایی که متوجه شد، از جمله چیزهای دیگر، صاحبان خانه‌ها اغلب حتی ساده‌ترین کارهای تعمیر و نگهداری را به تعویق می‌اندازند. استارت آپ می خواهد واسطه ای باشد که کارش یافتن بهترین پیمانکاران با بهترین قیمت است.

مایکل گفت: «این ایده آل است که 20 خانه در یک محله داشته باشیم که به طور منظم در معاملات مختلف شرکت داشته باشند، و همچنین به آنها در کارهایی که ممکن است در معامله گنجانده نشده است کمک کنیم.»

به جای ایجاد یک برنامه، به خانه خوش آمدید، برقراری ارتباط با “مدیران خانه” خود را از طریق متن آسان می کند. مثلا تجمع برگ؟ یک پیام متنی به آن مدیر ارسال کنید تا فرآیند پاکسازی آنها را آغاز کند.

Welcome Home با گرفتن درصد کمی از قیمت پرداخت شده توسط مشتریان به پیمانکاران برای هر گونه خدمات، درآمد کسب می کند. در حال حاضر، این شرکت هیچ هزینه ای را در رابطه با معاملات هفتگی خود از پیمانکاران دریافت نمی کند، زیرا به دنبال ایجاد انگیزه در این پیمانکاران برای ارائه بهترین خدمات با بهترین قیمت است.

تعدادی از شرکت های فناوری سعی کرده اند به تعمیرات و خدمات خانه بپردازند. Welcome Home ادعا می کند که در مقایسه با شرکت هایی مانند Porch، TaskRabbit یا Thumbtack به چیزی که آن را “رویکرد قابل پیش بینی تر و فعال تر” برای تعمیر و نگهداری خانه می نامد نیاز دارد. مایکل رویکرد رقبا را «واکنشی» نامید، به این معنی که وقتی صاحبان خانه نیاز دارند، به دنبال ارائه‌دهنده خدمات می‌گردند.

او گفت: “WelcomeHome خدمات خانه را به شیوه ای بسیار راحت، سرگرم کننده و مقرون به صرفه به درب خانه های صاحبان خانه می آورد.”

مایکل سیاتل را بازاری دشوار برای راه اندازی یک شرکت خدمات خانگی به دلیل هزینه کار و مواد نامید. اما حتی در شرایطی که دیگر استارت آپ ها و شرکت های فناوری با عدم اطمینان اقتصادی ناشی از رکود مواجه هستند، او نسبت به شروع و کار در سیاتل خوش بین است.

مایکل گفت: «من فکر می‌کنم بسیاری از مردم پروژه‌هایی را انجام می‌دهند یا بازسازی خانه را انتخاب نمی‌کنند، یا فقط کمی تغییر در این صنعت رخ داده است. “بنابراین زمان خوبی برای ما است که ارائه دهندگان خدمات زیادی را انتخاب کنیم و معاملات بهتری ارائه دهیم.”

Welcome Home، که فقط مایکل و اوپی را استخدام می کند، مقداری سرمایه از سرمایه گذار تیهان سیل جمع آوری کرده است، اما اعداد خاصی را به اشتراک نمی گذارد. علاوه بر سیاتل، این استارت آپ قصد دارد در فینیکس و سپس دنور فعالیت کند.