• خانه
  • اخبار
  • استارتاپ هدیه اجتماعی Give InKind توسط شرکت کارت هدیه Wolfe خریداری شد

استارتاپ هدیه اجتماعی Give InKind توسط شرکت کارت هدیه Wolfe خریداری شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارتاپ هدیه اجتماعی Give InKind توسط شرکت کارت هدیه Wolfe خریداری شد

استارتاپ هدیه اجتماعی Give InKind توسط شرکت کارت هدیه Wolfe خریداری شد
به لورا مالکوم مدیر عامل InKind بدهید. (عکس InKind بدهید)

Give InKind، مستقر در تاکوما، واشنگتن، که به مردم کمک می کند تا برای حمایت از دوستان و خانواده خود پلتفرم های اعطا ایجاد کنند، توسط Wolf، یک شرکت کارت هدیه مستقر در پیتسبورگ، پنسیلوانیا خریداری شده است.

شرایط معامله اعلام نشده است. Give InKind به کار پلتفرم خود ادامه خواهد داد.

لورا مالکوم، مدیرعامل Give InKind گفت: «ما واقعاً در مورد این موضوع هیجان‌زده هستیم. آنها به فناوری زیادی برای گسترش خطوط تولید ما کمک خواهند کرد.»

مالکوم گفت که در بحبوحه شرایط نامطمئن اقتصادی، از تلاش برای جمع آوری مجدد سرمایه محتاط است. این استارت آپ به سودآوری نزدیک می شد، اما معامله با Wolfe نقشه راه آن را تقویت می کند و در عین حال بخشی از سرمایه را به سرمایه گذاران باز می گرداند.

مالکوم، رهبر سابق محصول در استارت‌آپ‌هایی مانند Learning Core و Brighter.com، همچنان به عنوان مدیرعامل Give InKind را رهبری خواهد کرد. شرکت 9 در تاکوما در جنوب سیاتل باقی خواهد ماند.

Give InKind که در سال 2016 تأسیس شد، با هدف کمک به ساده کردن روند اهدای کمک بین دوستان و خانواده و کسانی که در شرایط سخت زندگی به غذا یا کمک دیگری نیاز دارند، کمک می کند. این امکان را به کاربران می دهد تا تحویل GrubHub، جعبه های هدیه و بیش از 200 کارت هدیه دیجیتال را برای گیرندگان ارسال کنند.

همه‌گیری باعث افزایش تقاضا برای این شرکت شده است، زیرا صدها بیمارستان و مرکز مراقبت‌های بهداشتی شروع به استفاده از Give InKind برای ساده‌سازی کمک‌های غذایی خود کرده‌اند. بیش از 5 میلیون دلار برای حمایت از افراد و سازمان ها در سراسر ایالات متحده تسهیل کرده است

این شرکت در اوایل سال جاری اخراج شد و هزینه های بازاریابی خود را کاهش داد تا به گسترش باند فرودگاه کمک کند، همانطور که بسیاری از استارت آپ های فناوری دیگر در سال 2022 انجام دادند.

Give InKind 3.3 میلیون دلار از سرمایه گذارانی از جمله Madrona Venture Group جمع آوری کرده است. شرکای سهام سه گانه; سرمایه گذاری Keeler; صندوق FAM; گرابستیک; X Factor Ventures; اتحاد فرشتگان؛ تغییرات دریا؛ صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر تاکوما؛ تاپاس پایتخت; جیمز و جرالدین مودی فارغ التحصیلان برنامه شتاب دهنده گراهام و واکر در سال 2019

Wolfe در ابتدا در سال 1996 راه اندازی شد و توسط مدیر عامل و بنیانگذار Jason Wolfe رهبری می شود. این شرکت PerfectGift.com، GiftYa.com و GiftCardGranny را اداره می کند. او در سال 2016 GiftCards.com را به قیمت 120 میلیون دلار فروخت.

ولف گفت که این شرکت قصد دارد سرویس Give InKind را به مشتریان شرکتی ارائه دهد تا کارمندان را درگیر کند و “آگاهی مصرف کننده را از چنین خدمات بزرگی افزایش دهد.”