• خانه
  • اخبار
  • استارتاپ مدیریت چرخه عمر قرارداد SirionLabs 25 میلیون دلار جمع آوری می کند

استارتاپ مدیریت چرخه عمر قرارداد SirionLabs 25 میلیون دلار جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارتاپ مدیریت چرخه عمر قرارداد SirionLabs 25 میلیون دلار جمع آوری می کند

استارتاپ مدیریت چرخه عمر قرارداد SirionLabs 25 میلیون دلار جمع آوری می کند
رابط کاربری SirionLabs. (اسکرین شات توسط SirionLabs)

استارت‌آپ مدیریت چرخه عمر قرارداد SirionLabs ۲۵ میلیون دلار اضافی به عنوان بخشی از بودجه سری D خود جمع‌آوری کرده است و مجموع بودجه خود را در این دور به ۱۱۰ میلیون دلار رسانده است.

استارت آپ سیاتل بیش از 250 مشتری از جمله کانتاس، کردیت سوئیس و وودافون دارد. از پردازش زبان طبیعی و هوش مصنوعی برای ردیابی جزئیات قرارداد، ارزیابی بندهای موجود در اسناد و ارائه پیشنهادات بر اساس داده های قانونی موجود در مورد چگونگی بهبود قرارداد استفاده می کند.

انتظار می رود بازار مدیریت چرخه عمر قرارداد (CLM) تا سال 2032 به 3 میلیارد دلار برسد. SirionLabs دارای رقبای متعددی از جمله Icertis در منطقه سیاتل است که در ماه اکتبر 150 میلیون دلار جمع آوری کرد و همچنین DocuSign، Ironclad و Conga.

آخرین بودجه برای SirionLabs توسط شرکت سهام خصوصی Brookfield Growth تامین می شود. این شرکت از پول نقد تازه برای سرمایه گذاری در نوآوری محصول، بهبود قابلیت های هوش مصنوعی و توانایی خود برای ادغام با پلتفرم های سازمانی مانند SAP، Salesforce و Microsoft 365 استفاده خواهد کرد.

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران شرکت آجی آگراوال در هند، جایی که SirionLabs در ابتدا راه اندازی شد، مستقر است. در سال 2020، سه مدیر عامل در منطقه سیاتل – Anu Engineer، Mahesh Unikrishnan و Vijay Khera – را پس از ایجاد یک دفتر مرکزی ایالات متحده در Bellevue، واشنگتن استخدام کرد، اما هر سه از آن زمان این کار را ترک کردند. به گفته LinkedIn، SirionLabs در حال حاضر حدود 920 کارمند دارد.

Sirion در می 2022 با مشارکت سرمایه گذاران فعلی Sequoia India و Tiger Global به عنوان بخشی از سری D، 85 میلیون دلار از Partners Group جمع آوری کرد. این شرکت از زمان راه اندازی خود در سال 2012 در مجموع 182 میلیون دلار جمع آوری کرده است.