• خانه
  • اخبار
  • استارتاپ فناوری مستقر در سیاتل با حمایت ستاره NFL و برنده جایزه Heisman، 6 میلیون دلار جمع آوری کرد.

استارتاپ فناوری مستقر در سیاتل با حمایت ستاره NFL و برنده جایزه Heisman، 6 میلیون دلار جمع آوری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارتاپ فناوری مستقر در سیاتل با حمایت ستاره NFL و برنده جایزه Heisman، 6 میلیون دلار جمع آوری کرد.

استارتاپ فناوری مستقر در سیاتل با حمایت ستاره NFL و برنده جایزه Heisman، 6 میلیون دلار جمع آوری کرد.
(تصویر استریو)

Strive که فناوری پوشیدنی را برای ورزشکاران تولید می کند، 6 میلیون دلار به عنوان بخشی از بودجه سری A جمع آوری کرد.

هدف استارت آپ سیاتل این است که به ورزشکاران کمک کند تا بفهمند چگونه و چرا خسته می شوند. مستقر در Botel، واشنگتن، دی سی در حال توسعه حسگرهایی است که در لباس های فشرده تعبیه شده و داده ها را در اختیار تیم ها و بازیکنان قرار می دهد.

جاناتان تیلور، ستاره NFL، که همچنین یک سرمایه‌گذار است، گفت: به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای، از فناوری‌های بی‌شماری برای کمک به کسب مزیت استفاده کرده‌ام. “استریو اولین کسی بود که به من کمک کرد تنش فیزیولوژیکی، خستگی و کارایی خود را درک کنم، که به من کمک کرد سریعتر و قوی تر بازی کنم.”

Strive در میان انبوه شرکت هایی است که فناوری پوشیدنی را برای ورزشکارانی که از داده ها برای جلوگیری از آسیب ها و بهبود مهارت ها استفاده می کنند، توسعه می دهند.

استرایو در سال 2016 توسط چند ورزشکار سابق تاسیس شد. مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران نیکولا ماروالویچ یک بسکتبالیست حرفه ای در مونته نگرو بود که ایده این استارت آپ را به دست آورد، در حالی که کارستن وینسس یکی از بنیانگذاران آن ورزشکار خدمه NCAA بود. وینسس در سال 2020 شرکت را ترک کرد و اکنون رئیس مهندسی در CrowdCast است.

Strive در حال حاضر با تیم های NCAA، NFL، EPL و MLS، همراه با ارتش ایالات متحده کار می کند. این شرکت از هفت کارمند تمام وقت در سال 2019 به حدود 30 نفر رسیده است. این شرکت می گوید از این بودجه برای افزایش بیشتر نیروی کار، بازاریابی و توسعه محصول خود استفاده خواهد کرد.

Future Communities Capital مستقر در برکلی، کالیفرنیا، حلقه را با صندوق SeaChange مستقر در سیاتل رهبری می کند. از دیگر سرمایه گذاران قابل توجه می توان به تروی اسمیت، برنده سابق جایزه Heisman در اوهایو اشاره کرد.

کل بودجه تا به امروز 10.5 میلیون دلار است.