• خانه
  • اخبار
  • استارتاپ سلامت روان متمرکز بر سالمندان با حمایت Arch Venture Partners 32 میلیون دلار جمع آوری کرد.

استارتاپ سلامت روان متمرکز بر سالمندان با حمایت Arch Venture Partners 32 میلیون دلار جمع آوری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارتاپ سلامت روان متمرکز بر سالمندان با حمایت Arch Venture Partners 32 میلیون دلار جمع آوری کرد.

استارتاپ سلامت روان متمرکز بر سالمندان با حمایت Arch Venture Partners 32 میلیون دلار جمع آوری کرد.
بنیانگذاران Rippl اینکا دیتریچ (سمت چپ) و کریس انگسکوف. (عکس ریپل)

اخبار: Rippl، یک استارت‌آپ در سیاتل با تمرکز بر سلامت روان سالمندان، روز چهارشنبه با سرمایه اولیه 32 میلیون دلاری راه اندازی شد. این شرکت در حال توسعه یک برنامه مراقبتی است که بر سالمندان مبتلا به زوال عقل و سایر شرایط عصبی-شناختی متمرکز است.

مدل: Rippl دسترسی مجازی 24/7 را برای پزشکان فراهم می کند و مراقبت یک جزء حضوری خواهد داشت. به گفته یک سخنگوی، تیم مراقبت متشکل از پرستاران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی است که کارمندان Rippl خواهند بود، نه پیمانکاران. این شرکت نه تنها بر سالمندان، بلکه بر خانواده ها و مراقبان آنها نیز تمرکز خواهد کرد و هدف آن همکاری با پرداخت کنندگان مراقبت مبتنی بر ارزش مانند Medicare Advantage است.

توزیع: این شرکت اواخر امسال برنامه های آزمایشی را در سیاتل راه اندازی می کند و در سال 2023 به دو یا سه بازار دیگر می رود. Rippl با تمرکز بر زوال عقل شروع می کند، اما هدف آن ارائه خدمات سلامت روان گسترده تر است.

سرمایه گذاران: دور تأمین مالی توسط Arch Venture Partners و General Catalyst رهبری شد و همچنین شامل GV (Google Ventures سابق)، F-Prime Capital و Mass General Brigham Ventures بود. آرچ به جمع آوری تیم کمک کرد.

رابرت نلسن، مدیر عامل Arch در بیانیه‌ای با اعلام این خبر گفت: «یکی از واضح‌ترین و در عین حال بی‌توجه‌ترین حوزه‌های مراقبت‌های بهداشتی، نحوه رفتار ما با افراد مسن دارای ناتوانی‌های شناختی در خانه‌هایشان است. “ما فرصتی را دیدیم که تاثیر زیادی بگذاریم.” نلسن یکی از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره Rippl است.

مردم: سایر بنیانگذاران، مدیرعامل کریس انگسکوف، رئیس شرکت Bellevue-Wash هستند. مستقر در Aegis Living و رئیس سابق Starbucks Coffee US، و Inka Dieterich، یکی از همکاران Arch Venture Partners، که به عنوان معاون استراتژی و نوآوری خدمت خواهد کرد.

متخصص روانپزشکی سالمندان، آرون گرینشتاین، افسر ارشد پزشکی است. RN Karrie Austin معاون عملیات بالینی است. جسی شلوتر، مدیر سابق منابع انسانی Nordstrom، مدیر ارشد مردمی است. و جیم تری، مدیر مالی سابق خدمات وب آمازون، معاون امور مالی است.

نقل قول مدیر عامل: انگسکوف در بیانیه ای گفت: «مراقبت های بهداشت روانی برای افراد مسن شکسته است. از دسترسی و راحتی گرفته تا کیفیت و برابری، Rippl در حال تجسم آنچه برای سالم نگه داشتن سالمندان با این شرایط تخصصی در خانه و خارج از اتاق اورژانس و مراقبت طولانی‌مدت لازم است، است.