• خانه
  • اخبار
  • استارتاپ تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی که توسط کارمند اولیه آمازون تأسیس شد، 6.5 میلیون دلار دریافت می کند

استارتاپ تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی که توسط کارمند اولیه آمازون تأسیس شد، 6.5 میلیون دلار دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارتاپ تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی که توسط کارمند اولیه آمازون تأسیس شد، 6.5 میلیون دلار دریافت می کند

استارتاپ تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی که توسط کارمند اولیه آمازون تأسیس شد، 6.5 میلیون دلار دریافت می کند
مایک هانلون موسس و مدیر عامل Abett. (عکس از ابت)

استارت آپ تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی سیاتل، Abett، 6.5 میلیون دلار برای بهبود نرم افزار خود جمع آوری کرده است که به کارفرمایان کمک می کند تا با داده های درآمدی خود مقابله کنند.

این شرکت که در سال 2019 راه اندازی شد، یک راه حل نرم افزاری سازمانی را به کارفرمایان بزرگ ارائه می دهد که به طور قانونی منابع انسانی را منتقل می کند و از داده های ذینفعان مختلف بهره می برد. هدف این است که به این شرکت ها اجازه داده شود تا بتوانند آنچه را که با سرمایه ای که برای طرح های سلامت صرف می کنند، تجزیه و تحلیل کنند.

مایک هانلون، موسس و مدیرعامل به brooztechnology گفت: «در مدل سنتی، کارفرما به طور کامل از تمام معاملات اقتصادی مستثنی است. کارفرما پولی را به سیستم می ریزد اما نمی تواند چیزی را نظارت کند چه برسد به اینکه مداخله کند.

هانلون هفتمین کارمند استخدام شده توسط آمازون بود که از سال 1995 تا 2001 در عملیات و توسعه نرم افزار کار می کرد. او همچنین به عنوان استاد اقتصاد در موسسه سنجش و ارزیابی سلامت، یک سازمان تحقیقاتی دانشگاه واشنگتن که آمار بهداشت جهانی را مطالعه می کند، خدمت کرد.

این دومین استارت آپی است که هانلون تاسیس کرده و آبت نام دارد. اولین تکرار یک برنامه کاربردی وب بود که به کاربران اجازه می داد سؤال بپرسند و پاسخ ها را جمع آوری کنند. با این حال، او گفت که این شرکت مدت کوتاهی پس از معرفی توسط brooztechnology در سال 2017 بسته شد.

یکی از موانع قانونی که مدل کسب‌وکار ابت را پیش می‌برد، تصویب قانون درمان قرن 21 بود که مسدود کردن اطلاعات توسط ارائه‌دهندگان و حامل‌ها بر روی داده‌های سلامت مصرف‌کننده را محدود می‌کند. هانلون گفت که این قانون روشن می‌کند که داده‌ها متعلق به کارفرمایان حامی این طرح و افرادی است که این طرح را نمایندگی می‌کند.

این داده ها برای کارفرما ارزشمند است زیرا به آنها اجازه می دهد ببینند پول در کجا جریان دارد و آنها را قادر می سازد هزینه ها را مدیریت کنند و هزینه ها را کاهش دهند. هانلون گفت: Abett یکی از اولین موج محصولاتی است که به طور خاص این فرصت بازار را هدف قرار می دهد.

این استارت آپ با کارفرمایان بزرگ از جمله چندین شرکت Fortune 10 کار می کند. Hanlon از ذکر نام مشتریان خاص خودداری کرد. شرکای داده این استارتاپ شامل CVS Pharmacy، United Healthcare و Travelers Insurance و غیره است.

دور توسط GreatPoint Ventures رهبری شد. Abett دو دور قبلی را در سال‌های 2020 و 2021 بسته بود، اولین دوره توسط Stage Venture Partners و دیگری توسط NextGen Venture Partners هدایت می‌شد. این استارت آپ در مجموع 12.1 میلیون دلار جمع آوری کرده است.