• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ Tangibly سیاتل که اسرار تجاری و NDA را مدیریت می‌کند، ۱.۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

استارت‌آپ Tangibly سیاتل که اسرار تجاری و NDA را مدیریت می‌کند، ۱.۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ Tangibly سیاتل که اسرار تجاری و NDA را مدیریت می‌کند، ۱.۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

استارت‌آپ Tangibly سیاتل که اسرار تجاری و NDA را مدیریت می‌کند، ۱.۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.
تیم لوندرگان. (عکس ملموس)

اخبار: Tangible 1.3 میلیون دلار جمع آوری کرد و به استارتاپ مدیریت اسرار تجاری مستقر در سیاتل پول نقد تازه ای برای توسعه محصول و همچنین تیم های فروش و بازاریابی خود ارائه کرد.

تیم: این استارت آپ 8 نفره در ماه فوریه از حالت مخفی کاری خارج شد و در آن زمان 700000 دلار جمع آوری کرد.این استارتاپ توسط مدیر عامل تیم لوندرگان، مدیرعامل سابق Intellectual Ventures و بنیانگذار Wavefront Venture Labs تاسیس شد. لیات بلینسون CTO، که یکی از بنیانگذاران AI Patents، یک موتور جستجوی ثبت اختراع، و یکی از بنیانگذاران و مشاور کریستوفر Buntel است، که کرسی های هیئت مدیره و موقعیت های اجرایی متعددی را برای شرکت های فناوری داشته است، به او ملحق می شود.

تکنولوژی: اولین تکرار پلتفرم Tangibly برای شرکت ها طراحی شده است تا اسناد شخصی خود را برای سازماندهی و مدیریت مجوزها آپلود کنند. چنین اسنادی ممکن است یک طرح محصول یا یک قرارداد عدم افشا باشد، و این اسناد ممکن است برای طرح دعوی قضایی یا برای ارائه به سرمایه‌گذاران بالقوه یا خریدارها در دسترس باشند.

لوندرگان در ایمیلی به brooztechnology گفت: این پلتفرم در حال حاضر توسط تیم هایی از مشاوران عمومی، متخصصان مالکیت معنوی و مشاوران خارجی استفاده می شود که به مشتریان کمک می کنند تا اسرار تجاری خود را مدیریت کنند. او گفت این پلتفرم مخصوص صنعت نیست و کاربران می‌توانند از اختراعات بیوتکنولوژی گرفته تا دستور پخت‌ها محافظت کنند.

رقابت: به طور قابل توجهی باید با شرکت‌های حقوقی سنتی که در حفاظت از اسرار تجاری تخصص دارند و پایگاه‌های اطلاعاتی و پلتفرم‌های داخلی خود را دارند، همراه با مدیران مالکیت معنوی نرم‌افزاری مانند Questel رقابت کند.

تامین کنندگان مالی: Wilson Sonsini، یک شرکت حقوقی متخصص در حقوق مالکیت معنوی، و Madrona Venture Group در دور مقدماتی شرکت کردند. سرمایه گذاران دیگر عبارتند از Brainstorm Ventures، Incisive Ventures، PatentVest، Family Angel Management Fund، و همچنین فرشتگان دیگر.