منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ Possible Finance سیاتل 20 میلیون دلار برای راه‌اندازی «کارت اعتباری امن» دریافت می‌کند

استارت‌آپ Possible Finance سیاتل 20 میلیون دلار برای راه‌اندازی «کارت اعتباری امن» دریافت می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ Possible Finance سیاتل 20 میلیون دلار برای راه‌اندازی «کارت اعتباری امن» دریافت می‌کند

استارت‌آپ Possible Finance سیاتل 20 میلیون دلار برای راه‌اندازی «کارت اعتباری امن» دریافت می‌کند
بنیانگذاران مالی احتمالی، از چپ به راست: پراساد ماهندرا، معاون مهندسی؛ تایلر کونانت، مدیر ارشد فناوری؛ و تونی هوانگ، مدیرعامل.

اخبار: Possible Finance، یک استارت آپ در سیاتل که وام ارائه می دهد، به تازگی 20 میلیون دلار اضافی جمع آوری کرده و قصد دارد یک کارت اعتباری جدید راه اندازی کند.

جزئیات: این شرکت شروع به فروش وام های کوچک کرده است که به وام گیرندگان زمان بیشتری برای بازپرداخت می دهد و در عین حال به مردم در بازپرداخت وام های خود کمک می کند. محصول جدید یک کارت اعتباری است که بهره یا کارمزد دیرکرد را دریافت نمی کند. در عوض، مصرف کنندگان یک هزینه ثابت ماهانه برای سقف 800 دلار پرداخت می کنند. نیازی به چک رتبه اعتباری یا سپرده امنیتی ندارد.

استراتژی: تونی هوانگ، مدیرعامل احتمالی، گفت: شرکت‌های کارت اعتباری بیشتر درآمد خود را از طریق وام دادن به مشتریان «آسیب‌پذیر» که بدهی دارند و مجبور به پرداخت بهره و هزینه تأخیر هستند، به دست می‌آورند. او گفت: «کل صنعت از نظر اقتصادی تحریک شده است تا مردم را بدهکار نگه دارد. ممکن است از مشتریان بدهی سودی نبرید.

هوانگ گفت: “کارت ممکن نه تنها امن ترین کارت اعتباری است، بلکه اولین کارتی است که به مشتریان کمک می کند کمتر و نه بیشتر از پولی که به سختی به دست آورده اند خرج کنند.”

Possible همچنین یک محصول نقدی در هنگام تحویل به نام Possible Cash را عرضه می کند که به مشتریان کمک می کند در صورت پرداخت منظم و به موقع پول، تأییدیه کارت احتمالی را دریافت کنند.

منابع مالی: حامیان قبلی، از جمله Union Square Ventures، Canvas Ventures و Unlock Venture Partners، و همچنین سرمایه گذار جدید Euclidean Capital در دور جدید شرکت کردند. تا به امروز، کل بودجه 45 میلیون دلار است.

Possible همچنین اخیراً با بانک جامعه ساحلی برای تسریع توسعه خود شریک شده است.

مردم: هوانگ و هم‌بنیان‌گذارانش، پراساد ماهندرا و تایلر کونانت، قبلاً در آکسون، سازنده پیشرو تپانچه‌های غیرکشنده و خیره‌کننده تیزر، نرم‌افزار و تجهیزات پلیس، از جمله دوربین‌های خودرو و دوربین‌های فیلم‌برداری، با هم کار می‌کردند.

اجاره‌های کلیدی ممکن اخیراً:

  • کوین پلاتسون، رئیس سابق بازاریابی Venmo، به عنوان مدیر ارشد مالی
  • الن فالبو، مدیر ارشد اعتباری سابق در کپیتال وان، به عنوان مدیر ارشد اعتبار
  • جسی لوی، رئیس سابق Credit Sesame، به عنوان مدیر ارشد محصول.

شاخص ها: Possible بیش از 1.65 میلیون وام به بیش از 500000 مشتری در ایالات متحده ارائه کرده است. این شرکت با 100 نفر اطلاعات درآمد خود را فاش نکرد. هنوز سودی ندارد.