• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ Pebble در سیاتل، که به ایجاد طرح‌های مزایای سلامتی برای مشاغل کوچک کمک می‌کند، ۱۲ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

استارت‌آپ Pebble در سیاتل، که به ایجاد طرح‌های مزایای سلامتی برای مشاغل کوچک کمک می‌کند، ۱۲ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ Pebble در سیاتل، که به ایجاد طرح‌های مزایای سلامتی برای مشاغل کوچک کمک می‌کند، ۱۲ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

استارت‌آپ Pebble در سیاتل، که به ایجاد طرح‌های مزایای سلامتی برای مشاغل کوچک کمک می‌کند، ۱۲ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.
بنیانگذاران Pebble Manoj Pinna (سمت چپ) و Vinay Reddy. (عکس سنگریزه)

استارت‌آپ فواید سلامتی سیاتل، Pebble، روز چهارشنبه وارد بورس شد و 17.3 میلیون دلار بودجه کل را اعلام کرد، از جمله دور دوم 12 میلیون دلاری که اخیرا بسته شد.

این شرکت 15 نفره از هوش مصنوعی برای ایجاد برنامه های مزایای سلامتی برای شرکت هایی با حداکثر 500 کارمند استفاده می کند. هدف آن این است که با کمک به آنها در جذب و حفظ استعدادها، به استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک فواید سلامتی مشابه شرکت های بزرگ بدهد.

Manoj Pinna مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Pebble در بیانیه ای گفت: “Healthcare یکی از مراکز هزینه های پیشرو برای استارت آپ ها است که هنوز توجه کمی به آن می شود.” “پیمایش گزینه ها دشوار است و پوشش تقریباً هرگز انتظارات را برآورده نمی کند.”

طرح‌های مزایای سلامتی می‌توانند به غول‌های فناوری کمک کنند تا استعدادها را از استارت‌آپ‌ها دور کنند. بسیاری از کارکنان در نیروی کار به دنبال مزایایی مانند حمایت از باروری و سلامت روان هستند که اغلب برای شرکت های کوچکتر در دسترس نیست. Pebble این نوع مزایا را برای مشتریان باز می کند.

Pebble گفت که نرم افزار آن می تواند با پلتفرم های HR مانند Gusto، Rippling، Justworks و ADP و غیره ادغام شود. این شرکت از پول نقد تازه برای استخدام و توسعه محصول استفاده خواهد کرد.

برخی از مشتریان اولیه این استارت آپ عبارتند از: Joshu فناوری بیمه، اپلیکیشن یادداشت برداری Dendron و تسهیل کننده رویداد سیاتل Mystery. Pebble آمار درآمد فعلی را فاش نمی کند.

پینا در تیم موسس Nubank، بزرگترین بانک دیجیتال در آمریکای لاتین بود و تیم‌هایی را در Capital One و ZestFinance رهبری می‌کرد. او Pebble را با دوست دیرینه خود Vinay Reddy، مهندس نرم افزار ارشد سابق گوگل، بنیانگذاری کرد.

XYZ Venture Capital دور را با مشارکت Founders’ Co-op رهبری کرد. راس فوبینی، شریک مدیریت XYZ، به هیئت مدیره Pebble پیوست.

کریس دیور، شریک مدیریتی شرکت بنیانگذاران، کریس دیور در یک پست وبلاگ گفت: «بیشتر شرکت‌های با رشد اولیه بیش از حد به اپراتورها پرداخت می‌کنند و مزایای ضعیفی دریافت می‌کنند. Pebble بسته‌های مزایای اصلی بهتر و کم‌هزینه‌تری را ارائه می‌کند، در حالی که ارائه مزایای مورد نیاز مانند باروری و پوشش گسترده سلامت روان را به کارکنان خود ممکن می‌سازد.