• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ Joylux در سیاتل که دستگاه‌هایی را برای زنان یائسه می‌فروشد، پول بیشتری جمع‌آوری می‌کند

استارت‌آپ Joylux در سیاتل که دستگاه‌هایی را برای زنان یائسه می‌فروشد، پول بیشتری جمع‌آوری می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ Joylux در سیاتل که دستگاه‌هایی را برای زنان یائسه می‌فروشد، پول بیشتری جمع‌آوری می‌کند

استارت‌آپ Joylux در سیاتل که دستگاه‌هایی را برای زنان یائسه می‌فروشد، پول بیشتری جمع‌آوری می‌کند
مدیر عامل Joylux Colette Cortian. (عکس از Joylux)

Joylux، یک استارت آپ مستقر در سیاتل که محصولاتی را برای حمایت از سلامت زنان یائسه می فروشد، 5.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است. پول جدید بخشی از یک دور بزرگتر سری A است که مجموع آن را به 13 میلیون دلار می رساند.

دستگاه های vFit و vSculpt این شرکت که دارای اپلیکیشن هستند برای بهبود سلامت واژن با استفاده از LED های نور قرمز و حرارت ملایم طراحی شده اند. هدف بازگرداندن کلاژن و الاستین و افزایش خون در بافت واژن برای مقابله با نشت و خشکی مثانه است که می‌تواند بر زنان یائسه تأثیر بگذارد و عملکرد جنسی را بهبود بخشد.

دستگاه ها و لوازم جانبی Joylux توسط بیش از 1000 شریک خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی از جمله Saks.com، Goop و Neiman Marcus حمل می شوند. این شرکت همچنین ژل، کرم، پد خنک کننده و دستگاه نور درمانی واژن، پوست، سینه، مو و ناخن را می فروشد.

کولت کورتین، مدیرعامل و موسس آن هفته گذشته در بیانیه‌ای گفت: «زنان گزینه‌های درمانی جایگزین برای HRT را می‌خواهند و ما اکنون پلتفرمی از محصولات داریم که به تعداد بی‌شماری از مشکلات سلامت یائسگی با راه‌حل‌های غیر هورمونی رسیدگی می‌کند.» کورتیان، کارآفرین و مدیر سابق استارباکس با سابقه ای در زیبایی شناسی پزشکی، Joylux را در سال 2016 تأسیس کرد.

این شرکت 13 نفره از بودجه جدید برای گسترش رشد دستگاه‌های vFit و vSculpt و محصولات مرتبط استفاده خواهد کرد. جویلوکس قصد دارد محصولات خود را در آمریکای لاتین و اروپا از طریق مشارکت با Essity، یک شرکت بهداشت و سلامت مصرف کننده، گسترش دهد.

کریستین آربلائز، مدیر جهانی یائسگی Essity در بیانیه ای گفت: «ما معتقدیم که دسته یائسگی می تواند یک فرصت چند میلیارد دلاری باشد.

یکی دیگر از استارت‌آپ‌های سیاتل با تمرکز بر مراقبت‌های بهداشتی زنان، Gennev، به مبلغ نامشخصی توسط Unified Women’s Healthcare در ماه اکتبر خریداری شد. Gennev که در سال 2016 با نام Genneve راه اندازی شد، خدمات و محصولات بهداشتی از راه دور را برای زنانی که در دوران پیش از یائسگی و یائسگی قرار دارند ارائه می دهد.

سرمایه جدید Joylux توسط J-Ventures، J-Impact Kathy Fields، یکی از بنیانگذاران شرکت مراقبت از پوست Rodan + Fields جمع آوری شد. مجموع بودجه تا به امروز بیش از 20 میلیون دلار است.