• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ Cheq در منطقه سیاتل 8 میلیون دلار برای پلتفرم سفارش تلفن همراه مورد استفاده در استادیوم‌ها و رستوران‌ها جمع‌آوری می‌کند

استارت‌آپ Cheq در منطقه سیاتل 8 میلیون دلار برای پلتفرم سفارش تلفن همراه مورد استفاده در استادیوم‌ها و رستوران‌ها جمع‌آوری می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ Cheq در منطقه سیاتل 8 میلیون دلار برای پلتفرم سفارش تلفن همراه مورد استفاده در استادیوم‌ها و رستوران‌ها جمع‌آوری می‌کند

استارت‌آپ Cheq در منطقه سیاتل 8 میلیون دلار برای پلتفرم سفارش تلفن همراه مورد استفاده در استادیوم‌ها و رستوران‌ها جمع‌آوری می‌کند
از سمت چپ: افسر ارشد درآمد جیک استون؛ CTO جیم کاستیلو؛ مدیر ارشد بازرگانی جاناتان میسی؛ و مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران توماس لافام. (عکس را بررسی کنید)

یادداشت سردبیر: عنوان و داستان به‌روزرسانی شده است تا تجارت و فناوری CHEQ را بهتر نشان دهد.

استارت‌آپ Cheq Lifestyle Technology در منطقه سیاتل 8 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است تا به رشد پلتفرم سفارش و تحویل تلفن همراه خود کمک کند، که به کاربران امکان می‌دهد اقلام را در رویدادهای ورزشی و نوشیدنی‌های هدیه به دوستانشان تحویل دهند.

این شرکت که سال گذشته تأسیس شد، در استادیوم‌های ورزشی مختلف استفاده می‌شود و هدف آن کمک به افزایش فروش برای تأمین‌کنندگان و کاهش زمان انتظار برای مشتریان است.

همچنین یک ویژگی شبیه به Venmo را ارائه می دهد که به مشتریان امکان می دهد یک کالا را به کاربر دیگری “هدیه” کنند. برای مثال، شخصی که بازی را در خانه تماشا می کند، ممکن است برای یکی از خواستگاران یک آبجو بخرد. همچنین می توان از آن در خارج از ورزش استفاده کرد، مانند ارسال نوشیدنی از راه دور برای تولد.

چک در حال حاضر با شش سازمان ورزشی از جمله دلفین های میامی و دانشگاه واشنگتن کار می کند. نرم افزار این شرکت در پایانه های سنتی فروش و کیوسک های سلف سرویس در استادیوم ها نیز استفاده می شود.

مدیر عامل Cheq توماس لافام گفت این نرم افزار فروش فروشنده را به طور متوسط ​​28 درصد در هر سفارش افزایش می دهد و به طور متوسط ​​120 دلار انعام برای هر بازی فروشنده ایجاد می کند.

چک همچنین با حدود 100 رستوران کار می کند. برنامه آن بیش از 100000 کاربر فعال ماهانه دارد.

آوردن فناوری سفارش به استادیوم ها و رستوران ها مفهوم جدیدی نیست. در سال 2013، استارت‌آپ‌های Bypass، SnagMobile و Yorder هدفشان این بود که بازی‌های ورزشی را در محل تحویل دهند. به گزارش فورچون، با این حال، تا سال 2015، دو مورد از این سه استارت آپ دیگر وجود نداشتند. تنها استثنا، Bypass، تبدیل به Clover Sport شد. این شرکت در حال حاضر سخت افزار تدارکاتی خود را به Miami Heat، Tampa Bay Buccaneers و دانشگاه آلاباما می فروشد.

بازیکنان بزرگ نیز سعی کردند نظم غذا در ورزشگاه را به هم بزنند. همچنین در سال 2013، نیویورک یانکیز با مسترکارت QkR شریک شد تا تحویل در محل را در مناطق منتخب ارائه دهد. در همین حال، Postmates با Los Angeles Dodgers and Yankees همکاری کرده است تا امکان پیش‌سفارش را فراهم کند.

شرکت‌های دیگر در حال توسعه فناوری برای ارتقای تجربه استادیوم هستند. به عنوان مثال، فناوری بدون پول نقد آمازون اخیراً با سیاتل سیهاوکز و سیاتل مارینرز عرضه شد.

استارت‌آپ Cheq در منطقه سیاتل 8 میلیون دلار برای پلتفرم سفارش تلفن همراه مورد استفاده در استادیوم‌ها و رستوران‌ها جمع‌آوری می‌کند
تیم CHEC (عکس چک)

در فضای رستوران، Cheq در برابر فروشندگان سیستم POS معتبر مانند Square، Toast و Clover قرار دارد.

Lapham گفت که Cheq می تواند خود را متمایز کند زیرا مشتریان جذب تجربه کاربری و جنبه های اجتماعی برنامه می شوند، در حالی که ارائه دهندگان مدل قیمت گذاری مبتنی بر اشتراک شرکت را ترجیح می دهند.

این شرکت 47 نفره توسط لافام، مدیرعامل سابق و مشاور هیئت مدیره آسیا کلین کپیتال، یک توسعه دهنده پنل خورشیدی در چین، تاسیس شد. جیم کاستیلو، مدیر سابق مهندسی نرم افزار در OpenTable، به او پیوست. افسر ارشد درآمد جیک استون، که قبلاً به عنوان CRO در Independent Sports and Entertainment خدمت می کرد. و جاناتان میسی، مدیر ارشد بازرگانی، یکی از بنیانگذاران یک استارت آپ مستقر در لندن که خودروهای لوکسی به نام Evolotu را اصلاح می کند.

دور اول پس از این اتفاق می افتد که شرکت در سال گذشته 5.4 میلیون دلار جمع آوری کرد. این صندوق توسط صندوق فناوری WestRiver Group، با مشارکت یارد ونچرز هاروارد و سایر سرمایه گذاران رهبری می شد. این شرکت ارزش فعلی خود را فاش نکرد.