• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ میکروبیوم و تشخیص ناوین جین Viome پول بیشتری جمع‌آوری می‌کند

استارت‌آپ میکروبیوم و تشخیص ناوین جین Viome پول بیشتری جمع‌آوری می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ میکروبیوم و تشخیص ناوین جین Viome پول بیشتری جمع‌آوری می‌کند

تست توسط ناوین جین و ویومه
مدیر عامل Viome ناوین جین نشان می دهد که چگونه یک نمونه مدفوع را در یک کیت آنالیز قرار دهید. (عکس از brooztechnology/Alan Boyle)

طبق یک پرونده نظارتی جدید، استارت‌آپ میکروبیوم و تشخیص بیماری Viome Life Sciences در منطقه سیاتل در حال جمع‌آوری پول بیشتری است.

این پرونده نشان می دهد که 67 میلیون دلار از یک دور بزرگتر جمع آوری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با Viome تماس گرفته‌ایم و پس از شنیدن پاسخ به‌روزرسانی خواهیم شد.

Viome یک کیت برای تعیین ترکیب میکروبی نمونه های مدفوع می فروشد و مکمل ها و پروبیوتیک های “دقیق” را بر اساس نشانه های فرد توصیه می کند. در جولای امسال، این شرکت یک “تست هوش کل بدن” را راه اندازی کرد که نمونه های بزاق و خون را نیز تجزیه و تحلیل می کند. در اوایل سال جاری، پاریس هیلتون، شخصیت مشهور و اجتماعی، سفیر برند Viome شد.

این شرکت همچنین در حال توسعه یک آزمایش تشخیصی برای سرطان دهان و سرطان گلو است که نام دستگاهی را از FDA دریافت کرده است و به آن اجازه می‌دهد قبل از تایید یک ارزیابی سریع دریافت کند.

در آوریل 2021، این شرکت شش ساله گفت که بیش از 200000 مشتری دارد و انتظار دارد درآمد آن در سال 2022 به 100 میلیون دلار برسد.

Viome موسس و مدیر عامل شرکت نوین جین هفتمین سرمایه گذاری است. جین بنیانگذار و مدیر عامل سابق InfoSpace و همچنین یکی از بنیانگذاران شرکت ثبت عمومی Intelius و همچنین Moon Express است که هدف آن بردن مشتریان پولی به ماه است.

Viome در ماه نوامبر 54 میلیون دلار سرمایه جذب کرد و مجموع بودجه خود را به بیش از 125 میلیون دلار رساند.

سرمایه گذاران Viome عبارتند از Marc Benioff مدیرعامل Salesforce، Khosla Ventures، WestRiver Group، Glico، Physician Partners، Bold Capital Group و Ocgrow Ventures.