• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ مناقصه بخش عمومی سیاتل DemandStar توسط GTY Technologies خریداری شد

استارت‌آپ مناقصه بخش عمومی سیاتل DemandStar توسط GTY Technologies خریداری شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ مناقصه بخش عمومی سیاتل DemandStar توسط GTY Technologies خریداری شد

استارت‌آپ مناقصه بخش عمومی سیاتل DemandStar توسط GTY Technologies خریداری شد
بن وات، مدیرعامل DemandStar. (عکس از DemandStar)

شرکت هلدینگ GTY Technologies، DemandStar، یک استارت آپ در سیاتل را خریداری کرده است که بازاری را برای مناقصه بخش عمومی ارائه می دهد.

بن وو، رئیس و مدیر اجرایی DemandStar به brooztechnology گفت: “ما علاقه زیادی به داخل داشتیم زیرا بخش فناوری به طور کلی در حال تحکیم است، بنابراین ما شرکای انتخابی داشتیم.” ما Bonfire و GTY Technologies را به دلیل اینکه چقدر با مشتریانشان عالی هستند و مقدار ارزش مشتری که فکر می‌کردم می‌توانیم با هم در آینده ایجاد کنیم، انتخاب کردیم.»

DemandStar به 1300 آژانس مکانی برای ارسال درخواست پیشنهادات (RFP) ارائه می دهد. سپس فروشندگان می توانند برای این درخواست ها پیشنهاد دهند. این استارت‌آپ با فروش اشتراک‌های سالانه به کسب‌وکارها برای اطلاع‌رسانی فرصت‌های قرارداد دولتی درآمد کسب می‌کند. قبلاً متعلق به Onvia مستقر در سیاتل بود که در سال 2017 به Deltek، بخشی از Roper Technologies فروخته شد.

وات در اواخر سال 2018 برای خرید یک پایگاه مشتری و نرم‌افزار قدیمی از دلتک وام خانه‌اش را گرفت و قبل از جمع‌آوری یک دور اولیه 2 میلیون دلاری در سال 2020 به رهبری Version One Ventures، یک فرشته کوچک جمع کرد.

وات گفت که این بیماری همه گیر یک “محرک کلیدی رشد” برای DemandStar بود زیرا روند دیجیتالی شدن خدمات دولتی را تسریع کرد. او افزود که مخارج دولت ضد چرخه است، به این معنی که کندی در اقتصاد گسترده‌تر بر کسب‌وکار استارت‌آپ تأثیری نمی‌گذارد.

DemandStar به بخش Bonfire GTY ملحق خواهد شد که نرم افزارهای زنجیره تامین و تدارکات را به بیش از 650 آژانس دولتی در آمریکای شمالی می فروشد. بر اساس یک انتشار خبری، Bonfire و DemandStar در نهایت با هم ادغام می‌شوند و «یک مجموعه کامل از راه‌حل‌های تدارکات مبتنی بر ابر را برای سازمان‌های دولتی و محلی با هر اندازه یا نیازی ارائه می‌کنند».

این معامله حدود شش ماه طول کشید و شرایط آن فاش نشد. پس از خرید، DemandStar نام تجاری خود را حفظ خواهد کرد. این استارتاپ 15 کارمند دارد و به همه آنها موقعیتی در GTY پیشنهاد شده است.

Vaught گفت: “همه چیز برای این صنعت که به سرعت دیجیتالی می شود در حال حاضر آماده است و کیفیت تیم DemandStar بخش مهمی از خرید بود.”

GTY یک شرکت نمونه کار از GI Partners است، یک شرکت سهام خصوصی با دفاتر در سانفرانسیسکو، نیویورک، دالاس، شیکاگو، گرینویچ، کانکتیکات، اسکاتسدیل، آریزونا و لندن. این شرکت که در سال 2001 تأسیس شد، دارایی 35 میلیارد دلاری را مدیریت می کند.

DemandStar در مجموع 2.8 میلیون دلار از سرمایه گذاران جذب کرده است. حامیان عبارتند از Version One Ventures، Forefront Venture Partners و Advance Venture Partners.

بوریس ورتز، شریک Version One Ventures، در تابستان 2020 در DemandStar دور اولیه را رهبری کرد. با توجه به بحران جاری COVID-19 در آن زمان، این معامله بدون یک جلسه رو در رو بسته شد.

وات گفت: “اکنون که ما فروخته ایم، او تمام چرخه سرمایه گذاری را بدون ملاقات رو در رو طی کرده است.”