• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ مراقبت‌های بهداشتی پورتلند، GrowthPlug، در بحبوحه کاهش فعالیت‌های خروج، خریداری شد

استارت‌آپ مراقبت‌های بهداشتی پورتلند، GrowthPlug، در بحبوحه کاهش فعالیت‌های خروج، خریداری شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ مراقبت‌های بهداشتی پورتلند، GrowthPlug، در بحبوحه کاهش فعالیت‌های خروج، خریداری شد

استارت‌آپ مراقبت‌های بهداشتی پورتلند، GrowthPlug، در بحبوحه کاهش فعالیت‌های خروج، خریداری شد
مدیرعامل Sudhir Bhatti، سمت چپ، و مدیر عامل Shavita Bhatti، از بنیانگذاران GrowthPlug. (عکس از GrowthPlug)

PracticeTek، یک شرکت سرمایه‌گذاری مستقر در ناکسویل، تنسی که بر شرکت‌های نرم‌افزار مراقبت‌های بهداشتی متمرکز است، استارت‌آپ GrowthPlug نرم‌افزار مراقبت‌های بهداشتی مبتنی بر Beaverton در اورگان را خریداری کرده است.

این استارت آپ توسط بنیانگذاران زن و شوهر، سودیر بهاتی، که مدیر عامل شرکت است، و شاویتا بهاتی، مدیر اجرایی شرکت، ادامه خواهد یافت. تیم 50 نفره آن مستقر در ایالات متحده و هند نیز پس از پایان خرید به کار برای شرکت ادامه خواهند داد. شرایط معامله اعلام نشده است.

GrowthPlug که در سال 2016 تأسیس شد، با خودکار کردن سیستم‌های مختلف مدیریت اداری، به اقدامات مراقبت‌های بهداشتی کمک می‌کند تا بیماران را جذب، حفظ و خدمت کند. از جمله با دندانپزشکان، دامپزشکان و متخصصان آبگرم کار می کند. این شرکت دفتر مرکزی خود را از سیلیکون ولی به منطقه پورتلند منتقل کرد تا تیم خود را با استعدادهای فنی منطقه تقویت کند.

این معامله در زمانی انجام می شود که در بازار گسترده تر، فعالیت خروج استارتاپ ها کاهش یافته است. GrowthPlug تنها بیستمین استارت‌آپ شمال غربی اقیانوس آرام خواهد بود که تا کنون در سال 2022 خریداری شده است، در مقایسه با حدود 60 مورد در کل سال 2021، طبق فهرست M&A و IPOهای brooztechnology. در سال 2019، این استارت آپ یک میلیون دلار از Elevate Capital جمع آوری کرد که پس از معامله، موقعیت خود را نقد می کند.

تعدادی از استارت‌آپ‌ها بر روی نرم‌افزار متمرکز بر سلامت تمرکز می‌کنند. در ماه ژانویه، BirchAI، یک شاخه از مؤسسه آلن برای هوش مصنوعی، 3.1 میلیون دلار سرمایه اولیه برای نرم‌افزار خود جمع‌آوری کرد که پشتیبانی مشتری از شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی را ساده‌تر می‌کند. در ماه سپتامبر، استارت‌آپ بهداشت از راه دور 98point6 قراردادی را با سیستم سلامت MultiCare مستقر در تاکوما در واشنگتن برای مجوز پلت فرم ارائه مراقبت مجازی خود امضا کرد.

اریک لور، مدیرعامل PracticeTek در بیانیه‌ای گفت: «روش‌های مستقل مراقبت‌های بهداشتی به طور فزاینده‌ای بر رشد پایگاه بیماران خود و همچنین حضور یکپارچه آنلاین متمرکز شده‌اند. “GrowthPlug رهبر بازار در این دسته است و موقعیت خوبی برای استفاده از موج دیجیتالی شدن در نرم افزارهای کاربردی دارد.”

این خرید به مجموعه شرکت‌های نرم‌افزار مراقبت بهداشتی PracticeTek اضافه می‌شود. این شرکت می‌گوید این سرمایه‌گذاری‌ها به بنیان‌گذاران ثروت فردی می‌دهد که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا کسب‌وکار خود را مدیریت کرده و رشد دهند، و همچنین با کارآفرینان دیگر در صنعت خود کار کنند. این توسط سرمایه گذاران Lightyear Capital و Greater Sum Ventures حمایت می شود.