• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ ماشین موبایل Wrench رقیب دیگری را به دست می‌آورد، به YourMechanic حمله می‌کند

استارت‌آپ ماشین موبایل Wrench رقیب دیگری را به دست می‌آورد، به YourMechanic حمله می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

استارت‌آپ ماشین موبایل Wrench رقیب دیگری را به دست می‌آورد، به YourMechanic حمله می‌کند
(تصویر آچار)

Wrench، یک شرکت استارت‌آپ 7 ساله در سیاتل که خدمات تعمیر خودروی سیار را ارائه می‌دهد، با خرید YourMechanic، یک استارت‌آپ دره سیلیکون که در سال 2012 تأسیس شد، با رقیب دیگری روبرو شده است.

YourMechanic بیش از 350 تکنسین را در 30 ایالت به شبکه Wrench اضافه خواهد کرد. این شرکت بیش از 40 میلیون دلار از سرمایه گذاران از جمله Andreessen Horowitz و SoftBank جمع آوری کرده است و Y Combinator را در سال 2012 راه اندازی کرده است.

شرایط معامله اعلام نشده است.

اد پترسون، مدیرعامل Wrench در بیانیه‌ای گفت: «با استقبال از اکوسیستم YourMechanic در آچار، ما در حال گسترش شبکه‌ای هستیم که قبلاً بزرگترین شبکه خدمات وسایل نقلیه سیار موجود بود.

آچار “مکانیک سیار” را در سراسر کشور استخدام می کند که برای انجام تعمیرات بدون فروشگاه فیزیکی یا نمایندگی، با رزرو در برنامه به مشتری مراجعه می کند. علاوه بر این، آچار دسترسی به حمل و نقل جاده، جزئیات خودرو، نصب تایر و بازرسی خودروهای دست دوم را قبل از خرید فراهم می کند.

آچار چندین تجارت از جمله Lemon Squad را به دست آورده است. Fiix; و اکتبر

سال گذشته، آچار پس از افزایش 20 میلیون دلاری در سال 2019، سرمایه‌گذاری را از بریجستون دریافت کرد. سایر حامیان عبارتند از Madrona Venture Group، Tenaya Capital، Vulcan Capital، Alumni Venture Group و Arnold Venture Group.