• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ فروش نرم‌افزار Outreach کمتر از 5 درصد از کارکنان خود را کاهش می‌دهد و می‌گوید هنوز در حال استخدام است

استارت‌آپ فروش نرم‌افزار Outreach کمتر از 5 درصد از کارکنان خود را کاهش می‌دهد و می‌گوید هنوز در حال استخدام است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ فروش نرم‌افزار Outreach کمتر از 5 درصد از کارکنان خود را کاهش می‌دهد و می‌گوید هنوز در حال استخدام است

استارت‌آپ فروش نرم‌افزار Outreach کمتر از 5 درصد از کارکنان خود را کاهش می‌دهد و می‌گوید هنوز در حال استخدام است
مانی مدینا، مدیر اجرایی Outreach. (عکس از brooztechnology/Nat Levy)

Outreach مستقر در سیاتل کمتر از 5 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد، اقدامی که در زمانی انجام می شود که به بسیاری از استارتاپ ها توصیه می شود هزینه ها را کاهش دهند و با کاهش کارکنان خود را گسترش دهند.

سخنگوی شرکت این اخراج را به brooztechnology تایید کرد. او گفت که تعداد کارمندان به روز شده این استارتاپ اکنون 1200 کارمند است.

مانی مدینا، مدیر عامل شرکت در لینکدین نوشت: «آنها افراد خوبی هستند که کمک قابل توجهی به Outreach کرده اند و ما به آنها در راه یافتن کار جدید کمک خواهیم کرد. “این به Outreach اجازه می دهد تا نه تنها طوفان اقتصادی آینده را پشت سر بگذارد، بلکه رهبری بازار ما را نیز گسترش دهد.”

یکی از کارمندان سابق در لینکدین گفت که بسیاری از اعضای تیم محتوا به عنوان بخشی از دور اخراج از کار اخراج شدند. سخنگو گفت که این استارت آپ به “افزودن نقش های جدید هدفمند در بخش های مختلف” ادامه خواهد داد.

Outreach جدیدترین شرکت فناوری تک‌شاخ مستقر در سیاتل است که امسال یک دور اخراج شده و به Rad Power Bikes، Qumulo و Convoy می‌پیوندد.

Outreach که پلتفرم فروش مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می دهد، در سال 2019 با جمع آوری 114 میلیون دلار به یک استارت آپ به اصطلاح یونیکورن تبدیل شد. از آن زمان، ارزش گذاری آن با دو دور جمع آوری کمک های مالی اضافی در سال های 2020 و 2021 بیش از چهار برابر شده است.

Outreach که در سال 2014 تأسیس شد، بیش از 4600 مشتری از جمله Tableau، Okta و DocuSign دارد. در حال حاضر در brooztechnology 200، لیست ما از بهترین استارت‌آپ‌های فناوری خصوصی در شمال غربی اقیانوس آرام، رتبه سوم را دارد.

مجموع بودجه آن تا به امروز نزدیک به 500 میلیون دلار است، با حامیانی از جمله Sands Capital، Salesforce Ventures، Operator Collective، Lone Pine Capital، Spark Capital، Meritech Capital Partners، Trinity Ventures، Mayfield و Sapphire Ventures.

مجله تجاری Puget Sound برای اولین بار این اخراج ها را گزارش کرد.