• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ سیاتل که مدیریت املاک اجاره‌ای برای یک خانواده را آسان می‌کند، ۱۶.۷ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند.

استارت‌آپ سیاتل که مدیریت املاک اجاره‌ای برای یک خانواده را آسان می‌کند، ۱۶.۷ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ سیاتل که مدیریت املاک اجاره‌ای برای یک خانواده را آسان می‌کند، ۱۶.۷ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند.

استارت‌آپ سیاتل که مدیریت املاک اجاره‌ای برای یک خانواده را آسان می‌کند، ۱۶.۷ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند.
بنیانگذاران Latchel از چپ به راست: ویل گوردون، اتان لیبر و جولیان چاوز، (عکس از Latchel)

اخبار: Latchel، پلتفرمی که درخواست های تعمیر و نگهداری مستاجران املاک اجاره ای را تسهیل می کند، 16.7 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

محصول: این استارت‌آپ در منطقه سیاتل که در سال 2016 تأسیس شد، عمدتاً با صاحبخانه‌ها و شرکت‌های مدیریت املاک به عنوان یک پلتفرم نرم‌افزاری برای تسهیل درخواست‌های مستاجر از گرفتگی توالت گرفته تا مونتاژ مبلمان کار می‌کند. اخیراً یک مؤلفه فین‌تک را پیاده‌سازی کرده است که به مدیران املاک اجازه می‌دهد تا از ارائه‌دهندگان خدمات بر روی پلتفرم صورت‌حساب بگیرند و در عین حال امکانات مالی مختلفی مانند بیمه اجاره‌کنندگان را نیز برای مستاجرین فراهم کند.

مشتری: اتان لیبر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، گفت که Latchel بر روی هدف قرار دادن مشتریان در فضای مدیریت املاک، به ویژه املاک اجاره بلندمدت برای یک خانواده تمرکز دارد. او می‌افزاید که روند سرمایه‌گذاری نهادی در املاک اجاره‌ای برای تک‌خانواده از شرکت‌های سهام خصوصی و وال استریت، تقاضای شرکت‌های مدیریت املاک شخص ثالث را که از Latchel به‌عنوان پلتفرمی برای تسهیل خدمات خود استفاده می‌کنند، افزایش می‌دهد.

رشد: لیبر گفت که Latchel از آخرین باری که بیش از سه سال پیش بودجه دریافت کرد، تکامل یافته است و مدل خود را همراه با رونق سرمایه گذاری اجاره یک خانواده تطبیق داده است. این شرکت می‌گوید که خدمات آن اکنون در بیش از 100000 خانه در سراسر کشور استفاده می‌شود که از 33500 واحد در سال 2019 افزایش یافته است. همچنین هر ماه بیش از 12000 درخواست پشتیبانی را انجام می‌دهد. این شرکت بیش از 3000 طرف مقابل در سیستم خود دارد.

را بنیانگذاران: تیم لچل شامل لیبر است. ویل گوردون، یکی از بنیانگذاران، که مدیر اجرایی شرکت است. و جولیان چاوز، یکی از بنیانگذاران و رهبری مهندسی. قبل از Latchel، Lieber مدیر محصول One Planet Ops، خالق وب سایت هایی از جمله Contractors.com و HomeGain بود. گوردون قبلا در آمازون به عنوان مدیر تیم های تحویل کار می کرد. چاوز برنامه های موبایل و وب از جمله Picmonic ایجاد کرده است.

تامین کنندگان مالی: F-Prime Capital با مشارکت RiverPark Ventures دور را رهبری کرد. سرمایه گذاران موجود عبارتند از MetaProp، Bain Capital Ventures، 1984 Ventures و Hack VC. جان لین، سرمایه گذار در F-Prime Capital، به هیئت مدیره خواهد پیوست. این شرکت ارزش فعلی خود را فاش نکرد.