• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ سیاتل که فناوری تصفیه هوا با انرژی فرابنفش را می‌فروشد، ۲.۳ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

استارت‌آپ سیاتل که فناوری تصفیه هوا با انرژی فرابنفش را می‌فروشد، ۲.۳ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ سیاتل که فناوری تصفیه هوا با انرژی فرابنفش را می‌فروشد، ۲.۳ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

اخبار: Violett، یک استارت آپ مستقر در سیاتل که فناوری تصفیه هوا با اشعه ماوراء بنفش را می فروشد، 2.3 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

استارت‌آپ سیاتل که فناوری تصفیه هوا با انرژی فرابنفش را می‌فروشد، ۲.۳ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند
براندن دویل، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ویولت. (عکس از ویولت)

تکنولوژی: ویولت که در سال 2020 تأسیس شد، واحدهای تصفیه هوای درجه بیمارستانی را توسعه داده است که با استفاده از مدل ضدعفونی هوای طوفان تک گذر، قرار گرفتن در معرض UVC را به حداکثر می رساند. به گفته این شرکت، محصول آن در برابر ذرات ویروس COVID-19 موثر است.

براندون دویل، مدیرعامل این شرکت گفت: «مردم اکنون متوجه شده‌اند که کووید-19 چیزی است که ممکن است تا ابد با آن زندگی کنیم، و راه‌حل‌های ضدعفونی غیرفعال هوا ممکن است گامی ضروری برای بازگشت به حالت عادی باشد که همه ما می‌خواهیم.» “مشتریان مشتاق تر بودند تا محصول ما را در طول زمان با ادامه همه گیری آزمایش کنند.”

مشتری ها: Violett در حال حاضر 10 مشتری دارد که از محصولاتش در مراکز بهداشتی درمانی، مدارس، مراکز تناسب اندام و غیره استفاده می کنند. این شرکت مدل جدید کسب و کار اجاره ای را راه اندازی کرد. همچنین واحدهای رویدادهای حضوری را برای جمعیت هایی که در منطقه سیاتل حضور ندارند فراهم می کند.

Violett با دور جدید بودجه خود قصد دارد عملیات تولیدی خود را گسترش دهد، فرصت های بیشتری را برای کمک به جمعیت آسیب پذیر، توسعه یک برنامه تلفن همراه، ساخت نانوتکنولوژی حذف بو و گسترش تیم 7 نفره خود دنبال کند.

بنیانگذاران: از بنیانگذاران ویولت می توان به دویل، مهندس هسته ای سابق وزارت دفاع ایالات متحده، و جسی پرز، دانشمند و کارمند سابق نانوسترینگ اشاره کرد.

تامین کنندگان مالی: دور اولیه توسط صندوق سرمایه گذاری تاکوما با مشارکت Pack VC، Swan VC، Luana Investments، Alliance of Angels و سایر سرمایه گذاران فرشته رهبری شد. این شرکت جمع آوری کمک های مالی را در اواخر سال 2021 آغاز کرد و دور را در اواسط سال 2022 تعطیل کرد. مجموع بودجه تا به امروز 2.75 میلیون دلار است.

پیش از این: مهندس هسته‌ای سابق وزارت دفاع آمریکا استارت‌آپ جدید سیاتل را رهبری می‌کند که فناوری تمیز کردن هوا را توسعه می‌دهد