• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ سیاتل که به نوجوانان در یادگیری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کمک می‌کند، ۲.۷ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

استارت‌آپ سیاتل که به نوجوانان در یادگیری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کمک می‌کند، ۲.۷ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ سیاتل که به نوجوانان در یادگیری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کمک می‌کند، ۲.۷ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

استارت‌آپ سیاتل که به نوجوانان در یادگیری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کمک می‌کند، ۲.۷ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند
تیم Stack، از چپ: CTO Natalie Young; مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران ویل راش و بنیانگذار و مدیر محصول آنجلا ماسکارناس. (پشته عکس)

استک، یک استارت آپ مستقر در سیاتل که پلتفرمی را ایجاد می کند که به نوجوانان امکان سرمایه گذاری و یادگیری در مورد ارزهای دیجیتال را می دهد، ۲.۷ میلیون دلار برای تقویت بازوی تولید محتوای خود جمع آوری کرده است.

بودجه از Madrona Venture Group، The Venture Collective و Santa Clara Ventures و سایرین تامین می شود.

استک در ابتدا از یک انکوباتور فین‌تک مستقر در سیاتل خارج شد و در آن زمان یک دور تخمینی 500000 دلاری از On Deck و Santa Clara Ventures در ژانویه بسته شد. در ماه مارس، او برنده یک جایزه 100000 دلاری از رقابت Madrona Web3 به نام Launchable شد.

Stack برنامه هایی را برای iOS و Android با لیست انتظار فعلی 5000 نفر راه اندازی می کند. این شرکت قصد دارد با ایجاد یک پلتفرم آموزشی در کنار زیرساخت های سرمایه گذاری خود را از سایر برنامه های تجارت کریپتو متمایز کند. این شامل جریانی از محتوای مرتبط با رمزنگاری است که برای جذب نوجوانان از سایر محتواها در پلتفرم هایی مانند TikTok و YouTube طراحی شده است.

حوزه سواد مالی مورد توجه بینندگان Gen Z است. یک مطالعه نشان داد که در پایان سپتامبر 2021، هشتگ “FinTok” در TikTok بیش از 500 میلیون بازدید داشته است، در حالی که هشتگ “ارز رمزنگاری” و “سرمایه گذاری” “به ترتیب بیش از 2 میلیارد و 3.7 میلیارد بازدید داشته اند.

ویل راش، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Stack به brooztechnology گفت: «این Zeitgeist و هیجان در پشت کریپتو وجود داشت. “مردم راه خود را برای رسیدن به آن مبارزه می کنند.”

راش که قبلاً در بانکداری نوجوانان در Copper کار می کرد و یکی از همکاران فیوز بود، گفت که منبع واقعی محتوای مرتبط با رمزنگاری و رقابت برای بازدیدها چالش برانگیز خواهد بود. آنجلا ماسکارناس، یکی از بنیانگذاران و رئیس محصول، که در JP Morgan Chase یک مقام رهبری داشت، جایی که بر بانکداری نوجوانان تمرکز داشت، به او ملحق شد. و CTO ناتالی یانگ، که چندین شرکت راه اندازی کرد و به عنوان مهندس نرم افزار در T-Mobile کار کرد.

استارت‌آپ سیاتل که به نوجوانان در یادگیری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کمک می‌کند، ۲.۷ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند
(پشته عکس)

Stack از طریق اشتراک 3 دلار در ماه درآمد خود را به دست خواهد آورد. راش گفت، با این حال، کاربران می‌توانند این هزینه را با مصرف محتوای پلتفرم جبران کنند، که به کاربران برای تماشای ویدیوها پاداش می‌دهد.

مادرونا در یک پست وبلاگی نوشت: «مدل کسب‌وکار استک به‌جای انگیزه‌های تجاری، با دقت بر اساس آموزش طراحی شده است. «برخلاف بیش از 18 صرافی رمزارز، Stack بر اساس اشتراک درآمد کسب می کند، نه بر اساس تراکنش. کاربران همچنین روزانه مقدار کمی از محتوای ارائه شده در برنامه را دریافت می کنند و رمزنگاری را به عنوان انگیزه ای برای مشاهده دریافت می کنند.

Madrona روی استارت آپ های مرتبط با Web3 شرط بندی بزرگی می کند. روز چهارشنبه، این شرکت اعلام کرد که یکی از سرمایه گذارانی است که 13.5 میلیون دلار برای هوش مصنوعی Spice اختصاص داده است. این در زمانی اتفاق می افتد که صنعت به عنوان یک کل با کاهش علاقه و موجی از عناوین منفی مواجه شده است.

برای مثال، لونا در یک فروپاشی ناگهانی در ماه می 40 میلیارد دلار از دست داد. Novi، یک پروژه آزمایشی کیف پول دیجیتال متا که در سپتامبر بسته شد. و کارگزار ارز دیجیتال Voyager Digital در ماه جولای اعلام ورشکستگی کردند. در همین حال، قیمت بیت کوین و اتریوم در سال جاری بیش از 50 درصد کاهش یافته است.

اما راش گفت که خیلی نگران نیست. او گفت که بازار در نهایت پس از معرفی مقررات و تمرکز بهبود خواهد یافت، و افزود که زمانی که این اتفاق بیفتد، Stack برای استفاده از بازار صعودی بعدی موقعیت خوبی خواهد داشت. او این را با رابینهود مقایسه کرد که پس از بحران مالی شروع شد و سپس شاهد سودهای بادآورده در رالی بازار سال گذشته بود.

راش گفت که کارفرمای قبلی او، مس، همراه با Step و GreenLight، بزرگترین رقبای Stack خواهند بود. وی افزود که رابینهود و چارلز شواب نیز در حال معرفی محصولات آموزشی برای نوجوانان هستند. او گفت که Stack در نهایت با تمرکز صرف بر محصولات کریپتو خود را متمایز خواهد کرد.

او گفت: “بدیهی است که این یک محصول منحصر به فرد از یک صحنه منحصر به فرد برای کار است.” در پایان روز، من فکر می‌کنم که این نقطه قوت ما خواهد بود و چیزی که روز را تحمل می‌کند.»