• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ بهداشت و درمان 98point6 10 درصد از نیروی کار خود را اخراج می‌کند اما می‌گوید هنوز در حالت رشد است.

استارت‌آپ بهداشت و درمان 98point6 10 درصد از نیروی کار خود را اخراج می‌کند اما می‌گوید هنوز در حالت رشد است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ بهداشت و درمان 98point6 10 درصد از نیروی کار خود را اخراج می‌کند اما می‌گوید هنوز در حالت رشد است.

استارت‌آپ بهداشت و درمان 98point6 10 درصد از نیروی کار خود را اخراج می‌کند اما می‌گوید هنوز در حالت رشد است.
(تصویر 98 امتیاز 6)

به گفته یکی از مدیران منابع انسانی این شرکت، 98point6 مستقر در سیاتل اخیراً 10 درصد از نیروی کار خود را کاهش داده است، اما این استارتاپ پزشکی از راه دور همچنان در “حالت رشد” باقی مانده است.

این شرکت روز پنجشنبه اخراج‌ها را به brooztechnology تأیید کرد، اما هیچ جزئیاتی در مورد تعداد افرادی که رها شده‌اند، موقعیت‌هایی که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند یا چه چیزی منجر به اخراج شده‌اند ارائه نکرد.

کامی بلومنتال، معاون مردمی در بیانیه ای ایمیلی گفت: «در 6 ژوئیه، 98point6 کاهش نیرو را برای هماهنگی با نیازهای آینده کسب و کار اعمال کرد. “در حالی که از خداحافظی با اعضای تیم خود ناامید هستیم، اما همچنان در حالت رشد هستیم و در گروه های پزشکی و فناوری خود استخدام می کنیم.

بلومنتال افزود: «ما همچنان از همه کارمندانی که تحت تأثیر این تصمیم قرار گرفته اند ابراز قدردانی می کنیم و از مشارکت آنها برای کمک به ما برای دستیابی به مأموریت خود در ارائه دسترسی عادلانه به مراقبت های اولیه تشکر می کنیم.

به گفته لینکدین، این استارتاپ 343 کارمند دارد. یکی از کارمندان سابق که بخشی از دور اخیر اخراج‌ها بود، در لینکدین گفت که کل تیم خلاق حذف شده است. یکی دیگر از کارمندان سابق گفت که بسیاری از اعضای تیم بازاریابی نیز رها شدند.

بسیاری از استارت‌آپ‌ها برای کاهش هزینه‌ها و گسترش باند پرواز در بحبوحه رکود اقتصادی گسترده‌تر، کارکنان خود را کاهش می‌دهند. استارت‌آپ‌های سیاتل مانند Convoy، Flyhomes، Qumolo و Rad Power Bikes امسال چندین بار اخراج شده‌اند.

98point6 که در سال 2015 تأسیس شد، برای برقراری ارتباط با یک پزشک “به سادگی ارسال یک پیام متنی یا انجام جستجوی آنلاین” راه اندازی شد. در سال 2020، تعداد اعضای آن به میزان 274 درصد افزایش یافت که ناشی از تقاضا در طول همه‌گیری بود.

این شرکت مراقبت های اولیه را در تمام 50 ایالت ارائه می دهد و کاربران را به صورت همزمان با پزشکان خود به همراه یک ربات چت مبتنی بر هوش مصنوعی، متون و تصاویر دیجیتال مرتبط می کند. مشتریان آن شامل شرکت های غول پیکری مانند بوئینگ و همچنین بسیاری از برنامه های بهداشتی و سیستم های بهداشتی هستند. همچنین مستقیماً به دست مصرف کننده می رود.

این استارت‌آپ توسط جف گرینشتاین هدایت می‌شود، که پس از به دست گرفتن رهبری موقت پس از کناره‌گیری مدیرعامل سابق و یکی از بنیان‌گذاران، رابی کیپ در ماه آگوست، مدیرعامل دائمی شرکت شد.

98point6 رتبه 28 را در brooztechnology 200، لیست ما از بهترین استارت آپ های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام، دارد.

در اکتبر 2020، 98point6 بیش از 118 میلیون دلار در دور سری E به رهبری غول سهام خصوصی L Catterton و شرکت سرمایه گذاری در مرحله آخر Activant Capital جمع آوری کرد. گلدمن ساکس، یک سرمایه گذار موجود، نیز شرکت کرد. طبق گفته PitchBook، این افزایش، پس از یک ارزیابی نقدی در آن زمان، شرکت را به 518 میلیون دلار رساند.

98point6 تا به امروز بیش از 250 میلیون دلار جمع آوری کرده است.