• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ بهداشتی One Item در منطقه سیاتل، مطالعه قلب تحت حمایت CDC را گسترش می‌دهد

استارت‌آپ بهداشتی One Item در منطقه سیاتل، مطالعه قلب تحت حمایت CDC را گسترش می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارت‌آپ بهداشتی One Item در منطقه سیاتل، مطالعه قلب تحت حمایت CDC را گسترش می‌دهد

استارت‌آپ بهداشتی One Item در منطقه سیاتل، مطالعه قلب تحت حمایت CDC را گسترش می‌دهد
برنامه های One Item’s Health Index و Better Now. (تصویر یک مورد)

شرکت One Item در منطقه سیاتل در حال همکاری با دانشگاه آرکانزاس برای علوم پزشکی (UAMS) است تا از مطالعه یک جامعه روستایی آرکانزاس در معرض خطر سلامت قلب حمایت کند.

ابتکار جوامع سالم قلب UAMS با مطالعه یک جمعیت هدف با پیامدهای بهداشتی ضعیف از نظر تاریخی، با هدف کاهش نابرابری در نتایج سلامت در روستایی آرکانزاس انجام می شود. این برنامه همراه با تلاش‌های دیگری مانند ارتباط افراد با خدمات اجتماعی و ارائه‌دهندگان پزشکی استفاده می‌شود.

One Item که در سال 2016 تأسیس شد، حدود دو سال است که با UAMS کار می کند و اخیراً اعلام کرده است که این مطالعه برای افراد بیشتری با هدف بیش از 200 موضوع گسترش یافته است.

محقق اصلی Irion Prsell، مدیر پیشگیری اولیه از بیماری‌های قلبی عروقی در UAMS، گفت که اپلیکیشن Health Science Index این استارت‌آپ سنگ بنای این مطالعه است. این برنامه به شرکت کنندگان کمک می کند تا مناطقی را برای بهبود سلامت و سبک زندگی خود اولویت بندی کنند.

پرسل به brooztechnology گفت: «بهبود کیفیت و طول عمر با تمایل مشتری برای گنجاندن رفتارهای سلامتی در زندگی روزمره خود شروع می شود. این اپلیکیشن با اولویت‌بندی حوزه‌های خاص برای اقدام و ارائه محتوایی در مورد فعالیت‌های خاص که مشتری می‌تواند در زندگی روزمره خود بگنجاند، سلامتی را تسهیل می‌کند.»

این برنامه از طریق نظرسنجی که سوالاتی در مورد ورزش، خواب، مصرف آب، تغذیه و سایر عوامل می پرسد، حوزه های کلیدی تمرکز را شناسایی می کند. One Item یادآور روزانه مناطق تمرکز را ارائه می دهد، اجازه می دهد تا با دوستان در برنامه ارتباط برقرار کنید، و به مطالب آموزشی پیوند دهید. این برنامه همچنین پیشرفت کاربران را ارزیابی می کند و یک داشبورد برای کمک به نظارت بر آن ارائه می دهد.

این برنامه همچنین برای شناسایی افراد در معرض خطر مرگ زودرس در جمعیت مورد مطالعه استفاده خواهد شد.

به گفته پورسل، این مطالعه توسط مرکز کنترل بیماری ایالات متحده تامین مالی شده است که در صورت سودمندی ابتکار UAMS، ابراز علاقه کرده است که به طور بالقوه استفاده از این برنامه را به سایر کشورها گسترش دهد.

One Item توسط مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران اریک کناتسن رهبری می شود که قبلاً مدیر عامل شرکت Bellevue، شرکت مشاوره تجاری طراحی آزمایشگاه مستقر در واشنگتن و مدیر ارشد سابق پروژه در مایکروسافت بود. یکی از بنیانگذاران و CTO این شرکت برایان ویلیامز، مدیر عامل سابق کالیفرنیا ویژن است که در سن دیگو مستقر است.

این شرکت همچنین نسخه‌ای از این اپلیکیشن به نام Better Now را برای مشتریان ارائه می‌کند که می‌تواند برای کمک به افراد در شناسایی و بهبود بخش‌های اصلی تمرکز در جنبه‌های مختلف زندگی، مانند تناسب اندام و تندرستی، رفاه و شادی و روابط مورد استفاده قرار گیرد.