• خانه
  • اخبار
  • استارت‌آپ اطلاعاتی مشتری سیاتل Amperity کارکنان خود را کاهش می‌دهد

استارت‌آپ اطلاعاتی مشتری سیاتل Amperity کارکنان خود را کاهش می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

استارت‌آپ اطلاعاتی مشتری سیاتل Amperity کارکنان خود را کاهش می‌دهد
(عکس از آمپریتی)

این هفته، Amperity به فهرست رو به رشدی از استارت‌آپ‌های سیاتل پیوست.

یکی از سخنگویان به brooztechnology تایید کرد که این شرکت اطلاعات مشتریان 13 کارمند یا حدود 3 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده است. این شرکت 375 کارمند دارد و قصد دارد 25 نفر دیگر را در سراسر سازمان استخدام کند.

بری پاجت، مدیر عامل شرکت آمپریتی، روز جمعه در بیانیه‌ای گفت: «در Amperity، ما دائماً کسب‌وکار خود را زیر نظر داریم تا اطمینان حاصل کنیم که همسویی در سراسر سازمان برای حمایت از برنامه‌های رشد استراتژیک ما وجود دارد». «امروز تصمیم بسیار دشواری گرفتیم که سیزده نقش را عمدتاً در تیم استعدادیابی خود حذف کنیم. با این حال، ما همچنان به استخدام و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های خاص کسب‌وکار ادامه می‌دهیم تا به ما در ارائه استراتژی رشد خود کمک کند.»

شرکت های فناوری در تلاش برای کاهش هزینه ها در شرایط نامطمئن اقتصادی، کارمندان خود را کاهش داده و استخدام را کند می کنند.

سایر شرکت های فناوری منطقه سیاتل، از جمله Flyhomes، Shelf Engine، Convoy، Outreach، Qumulo و Esper، در ماه های اخیر کارمندان خود را اخراج کرده اند.

نرم‌افزار Amperity که در سال 2016 تأسیس شد، شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا کمپین‌های بازاریابی هدفمند خود را با اتصال منابع داده تکه‌تکه در عادات فردی مشتری از طریق ایمیل، تاریخچه خرید، استفاده از برنامه تلفن همراه، ترافیک وب‌سایت، بازدید از فروشگاه فیزیکی و موارد دیگر اصلاح کنند. ایده این است که به بازاریابان درک جامعی از یک مصرف کننده داده شده و افزایش فروش در حین وفاداری به برند ارائه شود.

Amperity در ژوئیه 2021 وضعیت تک شاخ را به دست آورد و پس از جمع آوری 100 میلیون دلار به ارزش 1 میلیارد دلاری رسید.

کبیر شاهانی، یکی از بنیانگذاران شرکت، اوایل سال جاری بدون توضیح عمومی از سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره کنار رفت.

پجت که پیش از این به عنوان رئیس و مدیر عملیاتی خدمت می کرد، از فوریه سال جاری مدیرعامل بوده است. او یک کهنه سرباز شرکت Concur Technologies و مدیر ارشد درآمد سابق در Stripe است. درک اسلاگر، که Amperity را با شاهانی بنیانگذاری کرد، به عنوان CTO در شرکت باقی می ماند.

شاهانی و اسلاگر قبلا Appature، یک استارت آپ بازاریابی مراقبت های بهداشتی را که در سال 2013 به IMS Health فروخته شد، تأسیس کردند.

حامیان Amperity عبارتند از HighSage Ventures، Tiger Global Management، Declaration Partners، Madrona Venture Group و Madera Technology Partners.

هیئت مدیره آن شامل مدیر عامل Madrona مت مک ایلوین است. مدیرعامل Accolade راج سینگ; کوین جانسون، مدیرعامل سابق استارباکس؛ و خواننده و ترانه سرا سیارا.