منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • استارباکس NFT هایی را می فروشد که تجربیات و مزایای منحصر به فردی را برای مشتریان فراهم می کند

استارباکس NFT هایی را می فروشد که تجربیات و مزایای منحصر به فردی را برای مشتریان فراهم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارباکس NFT هایی را می فروشد که تجربیات و مزایای منحصر به فردی را برای مشتریان فراهم می کند

استارباکس NFT هایی را می فروشد که تجربیات و مزایای منحصر به فردی را برای مشتریان فراهم می کند
(عکس استارباکس)

استارباکس در دنیای NFT غوطه ور شده است.

به عنوان بخشی از گزارش درآمد سه ماهه خود در روز سه شنبه، غول قهوه سیاتل از برنامه های خود برای استفاده از فناوری مبتنی بر بلاک چین برای ایجاد یک جامعه دیجیتال و دسترسی به مزایای انحصاری رونمایی کرد.

NFT یا Indispensable Token یک فناوری پر رونق است که به افراد امکان می دهد مالکیت منحصر به فرد آثار هنری، فیلم ها، عکس ها و سایر محتوای دیجیتال را در بلاک چین تضمین کنند.

استارباکس در تلاش است تا مفهوم “محل سوم” – مکانی بین خانه و محل کار – را به دنیای دیجیتال گسترش دهد. مشتریان می توانند NFT های منحصر به فرد را از استارباکس خریداری کنند و از آنها برای دسترسی ویژه به تجربیات و مزایای مرتبط با استارباکس استفاده کنند.

در اینجا بیشتر از یک پست وبلاگ آمده است:

اگر استارباکس بتواند یک جامعه دیجیتالی جدید و جهانی ایجاد کند – جامعه ای که با همکاری، تجربه و مالکیت مشترک تعریف می شود – برای شروع همه حول محور قهوه متمرکز شده و سپس شاید در بسیاری از حوزه هایی که استارباکس در طول سال ها به عنوان یک کافه بازی کرده است گسترش یابد. هنر، موسیقی، کتاب و بیشتر؟

این شرکت گفت که این یک پیگیری طبیعی برای سایر ابتکارات فناوری مانند سفارشات تلفن همراه، وای فای در فروشگاه و برنامه پاداش استارباکس است.

پلتفرم جدید که اواخر امسال راه اندازی می شود، تحت عنوان Web3 جامعه دیجیتال Starbucks توصیف شده است.

برادی بروئر، مدیر بازاریابی استارباکس در روز سه‌شنبه در جریان گفتگو درباره سود این شرکت گفت: «این جامعه برند استارباکس را بیشتر تقویت می‌کند، شرکای ما را درگیر می‌کند و ما انتظار داریم که در تجارت ما فعال باشد».

بروور اضافه کرد که استارباکس “انتخابی عمدی برای ایجاد جامعه بر روی پلتفرم های Web3 پایدار از نظر زیست محیطی انجام می دهد.”

هاوارد شولتز، مدیر عامل استارباکس، که اخیراً برای اداره شرکت بازگشته است، ماه گذشته طی یک جلسه داخلی در تالار شهر به تجارت NFT اشاره کرد.

اگر به شرکت‌ها، برندها، افراد مشهور، افراد با نفوذی که سعی در ایجاد یک پلتفرم دیجیتال NFT و کسب‌وکار دارند نگاه کنید، نمی‌توانم کسی را بیابم که دارای گنجینه دارایی‌های استارباکس، از کلکسیون گرفته تا کل میراث شرکت باشد. شولتز در جلسه

سایر برندهای مصرف کننده، از جمله تاکو بل و پاپا جانز، انگشتان خود را در NFT فرو می برند. iHeartMedia یک شبکه پادکست جدید مبتنی بر NFT ایجاد می کند. تایم اولین شماره کامل این مجله را با نام NFT منتشر کرد.

استارباکس بیش از 30000 فروشگاه دارد و بیش از 400000 کارمند دارد. شرکت با a جنبش صنفی رو به رشد در ماه های اخیر

سهام استارباکس در سال گذشته بیش از 20 درصد کاهش یافته است. سهام در معاملات پس از ساعت کاری روز سه شنبه پس از نتایج مالی شرکت برای سه ماهه دوم افزایش یافت و درآمد خالص آن با افزایش 15 درصدی نسبت به سال قبل به 7.6 میلیارد دلار رسید.