• خانه
  • اخبار
  • استارباکس از کارمندان شرکت می‌خواهد که 3 روز در هفته به دفتر بازگردند تا “بازیابی و انرژی بخشی” شوند.

استارباکس از کارمندان شرکت می‌خواهد که 3 روز در هفته به دفتر بازگردند تا “بازیابی و انرژی بخشی” شوند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارباکس از کارمندان شرکت می‌خواهد که 3 روز در هفته به دفتر بازگردند تا "بازیابی و انرژی بخشی" شوند.

استارباکس از کارمندان شرکت می‌خواهد که 3 روز در هفته به دفتر بازگردند تا "بازیابی و انرژی بخشی" شوند.
دفتر مرکزی استارباکس در سیاتل. (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

استارباکس به کارمندان شرکت دستور می دهد که حداقل سه روز در هفته به دفتر بازگردند و می گوید که زمان آن فرا رسیده است که دفتر مرکزی و دفاتر منطقه ای خود را “بازیابی و انرژی بخشی مجدد کنند”.

تقریباً سه سال پس از آن که غول قهوه سیاتل، مانند بسیاری از شرکت‌ها، برای اولین بار به کارکنان اداری اجازه داد تا در طول همه‌گیری کووید-19 از راه دور کار کنند، هوارد شولتز، مدیر عامل شرکت در یادداشتی در روز چهارشنبه گفت که زمان آن رسیده است که «شریک‌ها» به دفتر و چهره کاری خود برگردند. روبرو شدن.

شولتز گفت که از 30 ژانویه، انتظار می‌رود کارکنان دورکار در ساختمان مرکزی SoDo در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و روز سومی که توسط تیم‌ها و رهبران تعیین می‌شود، کار کنند. دو روز دیگر از همه جا کار می شود.

این سیاست جدید بر 3950 کارگر شرکتی در سیاتل تأثیر خواهد گذاشت.

استارباکس از کارمندان شرکت می‌خواهد که 3 روز در هفته به دفتر بازگردند تا "بازیابی و انرژی بخشی" شوند.
هوارد شولتز در سال 2017 (عکس فایل brooztechnology/کوین لیسوتا)

شولتز گفت، برخلاف کسانی که در فروشگاه های شرکت کار می کنند، کارمندان شرکت استارباکس از “امتیاز” کار مجازی برخوردار بوده اند. و هنگامی که یک مدل ترکیبی در سال گذشته در تلاش برای جذب این کارگران به دفتر یک یا دو روز در هفته اتخاذ شد، داده‌های نشان نشان داد که بسیاری از آنها حداقل وعده را برآورده نمی‌کنند. شولتز این را «ذاتاً ناعادلانه» خواند.

شولتز که سال گذشته به عنوان مدیر عامل موقت بازگشت و تا اول آوریل در این سمت باقی خواهد ماند، گفت که اتصال مجدد ناموفق برند استارباکس را در معرض خطر قرار می دهد.

ما شرکتی هستیم که ریشه در ارتباط انسانی دارد. ما باید هر جا که کار می کنیم یک ارتباط انسانی اصیل و عمیق داشته باشیم.» ما باید آن را بازیابی کنیم. ناکامی در انجام این کار هنگام خروج از این بیماری همه گیر، ما را در معرض ضررهای بزرگی قرار می دهد و ما را از روابط حیاتی و ارتباطات بداهه و ایده پردازی که از گردهمایی حضوری ناشی می شود محروم می کند.

استارباکس تنها شرکتی نیست که اخیراً سیاست سختگیرانه‌تری برای بازگشت به دفتر اجرا کرده است. به عنوان مثال، باب ایگر، مدیر عامل دیزنی، این هفته به کارمندان گفت که باید از ماه مارس چهار روز در هفته به دفتر بازگردند. پاییز گذشته، اپل کارگران را ملزم به حضور سه بار در هفته کرد.