• خانه
  • اخبار
  • استاد املاک و مستغلات در بحبوحه بازار مسکن سخت، سایت خبری صنعت تحت رهبری فناوری را در سیاتل راه اندازی می کند

استاد املاک و مستغلات در بحبوحه بازار مسکن سخت، سایت خبری صنعت تحت رهبری فناوری را در سیاتل راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استاد املاک و مستغلات در بحبوحه بازار مسکن سخت، سایت خبری صنعت تحت رهبری فناوری را در سیاتل راه اندازی می کند

استاد املاک و مستغلات در بحبوحه بازار مسکن سخت، سایت خبری صنعت تحت رهبری فناوری را در سیاتل راه اندازی می کند
استفان سوانپول، مشاور املاک، رئیس اخبار املاک است که پاییز امسال راه اندازی می شود. (عکس T3 Sixty)

استفان سوانپول، نویسنده، مشاور و تحلیلگر، پس از مالکیت دامنه realestatenews.com “برای بخش بیشتری از دو دهه”، می گوید که آماده استفاده از آن است.

Swanepoel، موسس و رئیس اجرایی مشاور املاک T3 Sixty، برنامه‌های خود را در این هفته برای راه‌اندازی Real Estate News در پاییز امسال اعلام کرد و وعده یک منبع خبری “واقعی، عینی، مرتبط، مختصر و دقیق” برای صنعت دلالی املاک مسکونی را داد. در طول پخش اینترنتی برای سایت توضیح داده شد.

با توجه به اینکه بازار مسکن با اثرات رکود اقتصادی و افزایش نرخ وام مسکن دست و پنجه نرم می کند، اخبار املاک و مستغلات اخبار زیادی در زمینه املاک خواهد داشت. اما از جنبه تجاری، همین عوامل اقتصادی نیز راه‌اندازی یک سایت خبری مرتبط با صنعت را به زمان چالش برانگیز تبدیل می‌کند.

او در طول پخش اینترنتی گفت که Swanepoel و T3 Sixty بودجه سایت را تامین می کنند. او به عنوان رئیس کار خواهد کرد. با این حال، او افزود، اخبار املاک و مستغلات به طور مستقل، بدون دخالت کارکنان T3 Sixty، برای حفظ یکپارچگی تحریریه فعالیت خواهد کرد.

سوانپول از دو پیشکسوت فناوری و رسانه از منطقه سیاتل برای هدایت سایت جدید استفاده کرده است.

  • میچ رابینسون، یک رهبر قدیمی بازاریابی که به دلیل کار قبلی خود در شرکت هایی از جمله Expedia و Zillow شناخته شده است، به عنوان رئیس Real Estate News ارتقا یافته است. رابینسون پس از کار در تومو، یک استارت آپ وام مسکن که توسط دو کهنه سرباز دیگر Zillow تأسیس شده بود، سال گذشته به عنوان معاون اجرایی به T3 Sixty پیوست.
  • استفانی رید-سایمونز، اخیراً مدیر ارشد استراتژی محتوا و عملیات خلاقانه Zillow، به عنوان معاون ارشد تیم خبری سایت را رهبری خواهد کرد. رید-سایمونز روزنامه نگاری است که در تریبون نیوز (تاکوما). و سیاتل پست هوشمندعلاوه بر آمازون و زیرمجموعه آن Woot.

رابینسون در تماس بعدی گفت که مدل کسب و کار برای Real Estate News شامل تبلیغات و اشتراک خواهد بود.

رابینسون گفت: «اما نکته مهم این است که ما بخشی از یک سازمان بزرگتر با منابع زیاد هستیم. بنابراین ما یک شرکت رسانه ای مستقل نیستیم. ما این مزیت را داریم که بخشی از T3 Sixty هستیم، که به ما امکان می‌دهد یک سایت روزنامه‌نگاری به روش درست بسازیم.»

او گفت که رکود فعلی مسکن با توجه به مجموع خوانندگان بالقوه نباید تأثیر زیادی داشته باشد. T3 Sixty تخمین می زند که 2.7 میلیون نمایندگی مجاز و بیش از 100000 کارگزاری در ایالات متحده وجود دارد.

Swanepoel در پخش اینترنتی اشاره کرد که Real Estate News از تحقیقات T3 Sixty مانند گزارش Swanepoel Trends، سالنامه املاک و مستغلات و رتبه بندی Swanepoel Power 200 از رهبران صنعت املاک و مستغلات بهره خواهد برد.

استاد املاک و مستغلات در بحبوحه بازار مسکن سخت، سایت خبری صنعت تحت رهبری فناوری را در سیاتل راه اندازی می کند
میچ رابینسون، مدیر اجرایی سابق Zillow و Expedia، سمت چپ، به عنوان رئیس اخبار املاک و مستغلات خدمت خواهد کرد. استفانی رید-سایمونز، سمت راست، سابقاً از Zillow و Amazon، معاون ارشد رئیس تیم خبری خواهد بود.

رید سیمونز که در پخش اینترنتی صحبت می‌کرد، تحقیقات T3 Sixty را «معدن طلای روزنامه‌نگاری» خواند و گفت که خوب است «به ما اعتماد کنیم که کار روزنامه‌نگاری خود را با نوعی خندق که به اعتبار ما به عنوان منبع خبری اطمینان می‌دهد، ادامه دهیم.»

رابینسون گفت که این سایت با حدود 10 کارمند در بخش های سردبیری و تجاری شروع به کار خواهد کرد.

اخبار املاک و مستغلات به یک محیط رسانه ای در حال تکامل پرش می کند که شامل چندین رسانه خبری قدیمی است که بسیاری از آنها در طول سال ها به طور مکرر به سوانپول اشاره و نقل کرده اند.

  • یکی از پایه‌های اصلی رسانه‌های املاک مسکونی، Inman News، سال گذشته توسط شرکت سهامی خصوصی Beringer Capital خریداری شد که در نگاهی به گذشته می‌توان آن را اوج بازار مسکن دانست.
  • HW Media، شرکت مادر HousingWire و سایر برندها، در سال 2020 RealTrends را خریداری کرد که به دلیل رتبه بندی سالانه RealTrends 500 از برترین کارگزاران املاک مسکونی کشور شناخته می شود.
  • سایر بازیکنان عبارتند از RISMedia که در گذشته با سوانپول شریک بوده است. و The Real Deal که فراتر از ردپای خود در نیویورک گسترش یافته و پوشش ملی و منطقه ای را ارائه می دهد.

رابینسون در مورد محیط رقابتی گفت: «انتخاب یک چیز واقعاً ارزشمند است. «هرچه انتخاب بیشتری بتوانید به صنعت ما بدهید، مردم از وضعیت بهتری برخوردار هستند. هر رسانه اخبار، سبک خاص خود، تمرکز خاص خود را دارد و ما فکر می کنیم که روشی تازه، جدید، عینی و مختصر برای انجام کارها ارائه خواهیم کرد.”

Swanepoel مستقیماً در طول پخش وب سایت های خبری املاک و مستغلات دیگر را مورد خطاب قرار داد و به آنها برای مشارکت آنها در صنعت اعتبار داد.

او با بیان اینکه اخبار املاک را بیشتر از یک رقیب مکمل می داند، گفت: ما جایگزین هیچ یک از شما نمی شویم. “ما صدای اضافی برای صنعت هستیم.”

یادداشت سردبیر: تاد بیشاپ و جان کوک، بنیانگذاران brooztechnology، و همچنین چندین عضو دیگر از تیم brooztechnology، سال ها با استفانی رید-سایمونز در PI در سیاتل کار کردند.