• خانه
  • اخبار
  • از کاخ سفید تا آمازون و Airbnb: جی کارنی در تقاطع فناوری و سیاست عمومی

از کاخ سفید تا آمازون و Airbnb: جی کارنی در تقاطع فناوری و سیاست عمومی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
از کاخ سفید تا آمازون و Airbnb: جی کارنی در تقاطع فناوری و سیاست عمومی

از کاخ سفید تا آمازون و Airbnb: جی کارنی در تقاطع فناوری و سیاست عمومی
جی کارنی، معاون ارشد امور شرکت های جهانی آمازون در نشست brooztechnology 2019 صحبت می کند. این هفته، کارنی اعلام کرد که آمازون را به مقصد Airbnb ترک خواهد کرد. (عکس از دن دلانگ برای brooztechnology)

جی کارنی، رئیس امور شرکت های جهانی آمازون، سخنگوی سابق کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری اوباما، این هفته زمانی که اعلام کرد آمازون را پس از بیش از هفت سال ترک می کند، اخباری را منتشر کرد.

از ماه سپتامبر، کارنی رئیس جهانی سیاست و ارتباطات Airbnb خواهد شد و به برایان چسکی، مدیر عامل بازار مسافرت و اقامت کوتاه‌مدت گزارش می‌دهد.

در این قسمت از پادکست brooztechnology، ما نکات مهم مصاحبه سال 2019 خود با کارنی در اجلاس brooztechnology را پخش می کنیم، که در آن او در مورد قوس حرفه ای خود و انتقال خود از سیاست به صنعت فناوری صحبت می کند.

جی کارنی، کارمند سابق کاخ سفید، در دو سال گذشته، در نقش خود در آمازون، خود را در تضاد با مواضع رئیس سابق خود، جو بایدن، رئیس‌جمهور کنونی، در مورد مسائل اتحادیه و ضدانحصار دید. همانطور که می شنوید وقتی با او در اجلاس brooztechnology 2019 صحبت کردیم، او به شدت در دفاع از آمازون بود.

او اکنون تجربیات خود در فناوری و سیاست را در نقش جدید خود در Airbnb اعمال خواهد کرد.

کارنی در بیانیه ای که شغل جدید خود را اعلام کرد، گفت: «پتانسیل سفر برای ارتقای منافع اقتصادی و اجتماعی هرگز بیشتر از این نبوده است. “من هیجان زده هستم که به Airbnb بپیوندم تا به هدایت کار آن برای ارتباط جوامع و مردم از طریق سفر کمک کنم، مشارکت اقتصادی را پیش ببریم، و به ما کمک کند تا دریابیم که اگرچه تفاوت های ما واقعی است، اما شباهت های ما از بین می رود.”

در بخش پایانی این قسمت آرشیو شده، نظرات او را در مورد رویدادی که با واکنش‌های اطرافیان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور وقت آمریکا مواجه شد و در واشنگتن دی سی خبرساز شد، خواهید شنید.

در پادکست های اپل، پادکست Google، Spotify یا هر کجا که گوش می دهید، در بالا گوش دهید یا در brooztechnology مشترک شوید.