از وب سایت Flytio رزرو هتل انجام دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
از وب سایت Flytio رزرو هتل انجام دهید

در سفرهای داخلی و خارجی باید جایی بمانید. این اقامتگاه می تواند یک هتل، هاستل یا هاستل، کلبه بومگردی یا بوتیک هتل باشد، اما همچنان مکانی برای اقامت است. چگونه برای اقامت خود برنامه ریزی می کنید؟ آیا از قبل رزرو می کنید تا بتوانید در مناسب ترین هتل اقامت کنید؟ آیا از وب سایت ها برای رزرو هتل خود استفاده می کنید؟ اگر پاسخ این سوالات مثبت است، پیشنهاد می کنیم در سایت فلایتیو رزرو هتل را انجام دهید. در زیر دلایل رزرو هتل از Flytio را به شما نشان می دهیم.

مزایای رزرو هتل از فلایتیو چیست؟

در صورت انتخاب هتل فلایتیو می توانید تمامی هتل های شهر مقصد را با قیمت، تعداد ستاره، انواع اتاق ها با نوع تخت و امکاناتی که هر اتاق دارد را مشاهده کنید. سپس می توانید این هتل ها را با هم مقایسه کنید و سپس برای روز خاص خود هتل رزرو کنید.

امکان تعیین ستاره هتل در هنگام جستجو

زمانی که به دنبال هتل مورد علاقه خود در فلایتیو می گردید، پس از تعیین تاریخ سفر و تعداد مسافران، می توانید وارد قسمت جستجوی پیشرفته شوید و تعداد ستاره های هتل را مشخص کنید. در این صورت وقتی جستجو می کنید فقط گزینه های مناسبی را که در ذهن دارید به شما پیشنهاد می دهد.

با Flytio هتل های داخلی و خارجی رزرو کنید

برای رزرو هتل های داخلی و خارجی می توانید از Flytio کمک بگیرید. رزرو هتل خارجی از طریق فلایتیو به شما این امکان را می دهد که مبلغ بیعانه هتل را پرداخت کنید، بنابراین می توانید به راحتی اتاق مورد نظر خود را در هتل مورد نظر خود انتخاب کنید بدون اینکه نگران نباشید کارت اعتباری بین المللی برای تبدیل ارز با کشورهای دیگر ندارید. . خوشبختانه روش های جستجوی هتل های داخلی و خارجی یکسان است و نیازی به جستجوی هتل های خارجی به زبان انگلیسی ندارید. در فارسی به دنبال هتل مورد نظر خود بگردید و با خیال راحت اتاق خود را رزرو کنید، نگران نباشید.

چگونه از امکانات اتاق های هتل مطلع شویم؟

بعد از پیدا کردن یک هتل خاص و اتاق مورد نظر، در زیر فیلد اصلی که قیمت و مشخصات کلی اتاق را نشان می دهد، تمام امکانات غذاخوری از جمله تخت خواب ها چیست؟ آیا اتاق هتل تلویزیون و یخچال دارد یا خیر؟ آیا مینی بار وجود دارد و هزینه این مینی بار پرداخت می شود؟ سرویس خشکشویی، کمد و کشو و میز و صندلی در اتاق چگونه است؟ به طور کلی با مطالعه این قسمت از سایت می توانید از تمام امکانات رفاهی اتاق مطلع شوید.

نظرات سایر کاربران را بخوانید

اگر قصد رزرو هتل در تهران یا سایر شهرهای ایران را دارید، می توانید امکانات هتل را مطالعه کنید، نظرات و نظرات سایر کاربران را در مورد اتاق ها و خدمات در سراسر هتل بخوانید. در این صورت می توانید به اعتبار اطلاعات مربوط به امکانات هتل پی ببرید و با چشمانی باز هتل مورد نظر را انتخاب کنید.

از فیلترهای جستجو استفاده کنید

می‌توانید نمایشگرهای هتل را بر اساس ارزان‌ترین، گران‌ترین، پایین‌ترین یا بالاترین ستاره‌ها مرتب کنید. همچنین می توانید با انتخاب محدوده قیمت، جستجوی خود را محدود کرده و گزینه های مناسب تری پیدا کنید.

از وب سایت Flytio رزرو هتل انجام دهید

چگونه هتل سرپوشیده مناسب را پیدا کنم؟

برای این کار ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن Flytive شوید:

  • • در کادر سفید که دارای چندین گزینه است، روی قسمت داخلی هتل کلیک کنید.
  • • صفحه ای با عنوان رزرو داخلی هتل در مقابل شما ظاهر می شود.
  • • نام شهر یا هتل، شهر مقصد یا هتلی که می خواهید به آن بروید را وارد کنید.
  • • در قسمت History زمان سفر و بازگشت را وارد کنید.
  • • در قسمت تعداد مسافران تعداد افرادی که قصد سفر دارند را مشخص کنید.
  • • در گوشه سمت راست بالا وارد صفحه ای می شوید که تعداد تمامی هتل های شهر مقصد را در تاریخ مورد نظر اعلام می کند و در وسط صفحه نام هتل، تعداد ستاره، آدرس، شروع را مشاهده می کنید. قیمت و برخی از امکانات آن
  • با رفتن به قسمت جزئیات، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هتل و اتاق های آن به دست آورید، عکس ها را مشاهده کنید، نظرات مردم را بخوانید و امکانات هر اتاق را بررسی کنید.

به یاد داشته باشید که اگر Flytio را به زبان انگلیسی جستجو می کنید، flyio را به درستی وارد کنید.

روش رزرو داخلی هتل

پس از ورود به صفحه نمایش جزئیات، می توانید گزینه انتخاب اتاق را انتخاب کنید و اتاق مناسب را از بین گزینه های مختلف اتاق پیدا کنید. سپس روی این اتاق کلیک کنید و نام مسافر یا مسافران را به فارسی وارد کنید. سپس شماره موبایل و سایر اطلاعات لازم را در سایت بدهید و قبل از ورود به مرحله بعدی تمامی اطلاعات را بررسی کنید. مبلغ پرداختی در گوشه سمت چپ ظاهر می شود و در زیر آن فیلدی به نام چک و پرداخت وجود دارد. با کلیک بر روی این قسمت وارد صفحه پرداخت می شوید و با ارائه اطلاعات کارت خود یعنی. شماره کارت، ccv2، تاریخ انقضا و کد کارت دوم یا پویا، مبلغ را پرداخت کرده و رسید دریافت خواهید کرد.

نام هتل را Flytio بگذارید و یک اتاق رزرو کنید

یکی دیگر از کارهایی که می توانید در جستجو انجام دهید این است که نام هتل مورد نظر خود را در مقصد فلایتیو بدهید و برای روزهایی که قصد سفر دارید اتاق رزرو کنید. این زمانی امکان پذیر است که مطمئن نیستید به کدام هتل بروید. به عنوان مثال اگر قصد سفر به مشهد و اقامت در هتل قصرالضیافه را دارید، نام هتل را در زمانی که نام شهر یا هتل مقصد می خواهد، در کادر جستجو وارد کنید و سپس بقیه کارها را به راحتی انجام دهید.

از وب سایت Flytio رزرو هتل انجام دهید

چگونه هتل خارج از کشور رزرو کنیم؟

برای رزرو هتل خارجی دقیقا همان مراحل رزرو هتل محلی را طی کنید با این تفاوت که بهتر است تاریخ جستجو را در AD وارد کنید و سپس جستجو کنید. به یاد داشته باشید که نام هتل شما به زبان لاتین است و اگر می خواهید آن را به درستی تلفظ کنید، به نام هتل در مترجم گوگل بروید و گزینه اسپیکر یا گوش دادن را انتخاب کنید تا نام هتل را به درستی بدانید. نگران آدرس نباشید چون آدرس هتل روی نقشه است و وقتی به مقصد رسیدید به راحتی می توانید با نقشه هتل خود را پیدا کنید.

Flytio کاربرد بسیار کمی دارد

اگر زیاد سفر می‌کنید و همیشه بلیط یا رزرو هتل می‌خرید، اپلیکیشن Flytio را روی تلفن همراه خود نصب کنید. خوشبختانه این اپلیکیشن برای گوشی های اندروید و iOS موجود است و با نصب این اپلیکیشن ۲ مگابایتی می توانید به راحتی بلیط یا رزرو هتل را نصب کنید.