• خانه
  • اخبار
  • از هیپی ها تا هیتترهای سنگین: این پلتفرم اجتماعی خوب C-suite خود را تقویت می کند و 47 میلیون دلار جمع آوری می کند.

از هیپی ها تا هیتترهای سنگین: این پلتفرم اجتماعی خوب C-suite خود را تقویت می کند و 47 میلیون دلار جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
از هیپی ها تا هیتترهای سنگین: این پلتفرم اجتماعی خوب C-suite خود را تقویت می کند و 47 میلیون دلار جمع آوری می کند.

از هیپی ها تا هیتترهای سنگین: این پلتفرم اجتماعی خوب C-suite خود را تقویت می کند و 47 میلیون دلار جمع آوری می کند.
مدیر عامل ثور کالورهاوس که می توان معرفی کرد. (عکس جهت ارسال)

بودجه جدید: Submittable، شرکتی که به شرکت‌ها، دولت‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی کمک می‌کند تا برنامه‌های متمرکز بر رفاه اجتماعی خود را مدیریت کنند، امروز ۴۷ میلیون دلار سرمایه جدید را اعلام کرد. این تجارت در میسولا، مونت مستقر است. و شش ماه پیش دفتر دوم خود را در بلوو، واشنگتن افتتاح کرد.

Submittable در مجموع 66 میلیون دلار جمع آوری کرد. آخرین دور سری C توسط Accel-KKR با حمایت سرمایه گذاران موجود هدایت شد.

“هیپی” برای مهاجمان سنگین: Submittable توسط سه دوست در مونتانا در سال 2010 منتشر شد. “30 کارمند اول ما هیپی های میسولا بودند که سعی در کشف آن داشتند. ما اکنون در حال جذب مدیران عامل هستیم.

از آن زمان، این شرکت در حال نصب یک سی سوئیت جدید است. ثور کالورهاوس، مدیرعامل مستقر در واشنگتن، در سال 2020 با سه دهه تجربه در فناوری به آن پیوست. قبل از پیوستن به سابمیتیبل، کالورهاوس مدیرعامل شرکت فین‌تک لایتر کپیتال مستقر در سیاتل و مدیر عامل شرکت ارائه‌دهنده فناوری ابری Skytap بود.

جو سیلور، مدیر مالی و اندی رایت، مدیر تولید، نیز دو سال پیش به آن ملحق شدند. هر دو با کالورهاوس، سیلور در لایتر کپیتال و رایت در اسکای تپ کار کرده اند.

آخرین استخدام قابل توجه سال گذشته با سم کاپلان به عنوان نایب رئیس Social Impact انجام شد. کاپلان قبلاً مدیر ارشد اطلاعات بنیاد خانواده والتون و رئیس فناوری بنیاد والمارت بود.

مدیر ارشد درآمد و مدیر ارشد بازاریابی فعلی Submittable در سال 2018 به آن پیوست.

این شرکت 87 کارمند در میسولا، 37 کارمند در بلیو و 32 کارگر دیگر از راه دور دارد. بودجه به افزایش تعداد کارکنان آن، یعنی در واشنگتن کمک خواهد کرد. این شرکت بر رشد خود در بازاریابی و توسعه محصول متمرکز است.

موارد استفاده: سابمیتیبل در طول زندگی خود با 11000 مشتری برای تسهیل ابتکارات اجتماعی خوب کار کرده است.

در واشنگتن، این شامل کمک به MiiR، تولید کننده فنجان های فولادی ضد زنگ در سیاتل، برای توسعه برنامه های مسئولیت اجتماعی شرکتی است. کار با یارانه برای مشاغل کوچک وزارت بازرگانی ایالت و برنامه حمایت از مهاجران برای وزارت خدمات اجتماعی و بهداشتی. و حمایت از Artist Trust، یک سازمان غیرانتفاعی که از هنرمندان واشنگتن حمایت می کند.

چشم انداز اقتصادی: در شرایط نابسامان اقتصادی کنونی، می توان این گمان را داشت که سازمان ها هزینه های خود را برای رفاه اجتماعی کاهش دهند. کالورهاوس گفت که اینطور نیست.

سازمان‌های دولتی از Submittable برای راه‌اندازی سریع برنامه‌هایی برای توزیع دلارهای محلی یا فدرال در بلایایی مانند آتش‌سوزی جنگل‌ها استفاده می‌کنند. شرکت‌ها برای متمایز کردن، استخدام و حفظ کارگران تلاش می‌کنند و یکی از راه‌های انجام آن تلاش‌های مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) است.

کالورهاوس گفت: “این منطقه ای است که ممکن است به طور کامل شاهد رکود اقتصادی نباشد، اما بسیار نزدیک است.”

و سرمایه گذاران به طور فزاینده ای بر روی محیط زیست، اجتماعی و حاکمیت (ESG) شرکت هایی تمرکز می کنند که Submittable می تواند در آنها نقش داشته باشد.

کالورهاوس گفت: «این یک فضای بسیار مهم است. «سرمایه زیادی در این زمینه سرمایه گذاری شده است. توجه زیادی به تأثیر اجتماعی گسترده‌تر وجود دارد و ما در حال استفاده از فناوری برای این مفهوم هستیم.»