• خانه
  • اخبار
  • ارسال پیام به واتس اپ با عینک هوشمند در آینده به این شبکه اجتماعی خواهد آمد

ارسال پیام به واتس اپ با عینک هوشمند در آینده به این شبکه اجتماعی خواهد آمد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ارسال پیام به واتس اپ با عینک هوشمند در آینده به این شبکه اجتماعی خواهد آمد

نوآوری اساساً جذاب و جذاب است. این امر می تواند در مورد لامپ های هوشمند، گوشی های هوشمند و حتی گوشی های هوشمند صدق کند. به تازگی خبر جالبی منتشر شده است که بر اساس آن پیام های واتس اپ با عینک هوشمند در آینده در دسترس خواهد بود. اگرچه این شبکه اجتماعی نکته جذابی ندارد اما قطعا این ویژگی بسیار جذاب است. اس ترنجی با من باش.

ارسال پیام به واتس اپ با عینک هوشمند چگونه است؟!

چند سال پیش دنیایی را تصور می کردیم که در آن مردم با ساعت های هوشمند خود صحبت می کنند و کنجکاو بودیم که ببینیم چنین دنیایی چگونه خواهد بود. اما امروزه ده ها و صدها ساعت هوشمند وجود دارد که از دستورات صوتی پشتیبانی می کنند. حتی می‌توانید از طریق ویجت‌های پوشیدنی پیام‌های صوتی ارسال کنید، بدون اینکه دیوانه به نظر برسید.

اما اکنون زمان آن است که به سراغ چیز بزرگ بعدی بروید. همانطور که مشخص است، کاربران واتس اپ به زودی می توانند از طریق عینک هوشمند پیام ارسال کنند. عینک های هوشمند هنوز یک وسیله رو به رشد هستند و هنوز چنین تولید و استقبال باشکوهی را تجربه نکرده اند. با این حال، این ممکن است در آینده تغییر کند. زیرا دو شرکت Ray-Ban و WhatsApp برای تحقق این موضوع همکاری و تلاش جدی را آغاز کرده اند.

پیام های واتس اپ را با عینک هوشمند ارسال کنید

با نسخه جدید WhatsApp، این ویژگی ممکن است به زودی در دسترس باشد. با این حال، به نظر می رسد این ویژگی مربوط به دستیار فیس بوک است و به عینک های هوشمند Ray-Ban Stories محدود می شود. شواهد جدید در آخرین نسخه بتا واتس اپ 2.22.9.13 که توسط کارشناسان XDA مشاهده شده است، نوید انتشار عمومی این ویژگی را می دهد.

کاربران مجموعه ای از داده ها را پیدا کرده اند که نشان می دهد ویژگی در حال توسعه است که به آنها امکان می دهد از طریق دستیار صوتی فیس بوک به یک ویجت پوشیدنی خاص پیام ارسال کنند. قابل ذکر است که این شواهد به یک «دستیار» اشاره دارد. اما صادقانه بگوییم، او به احتمال زیاد دستیار فیس بوک است تا دستیار گوگل.

تصویر

کاربر واتس اپ با عینک Ray-Ban دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد

به گزارش سایت خبری GizChinaویژگی جدید به دارندگان عینک Ray-Ban Stories اجازه می دهد تا پیام هایی را به میکروفون دستگاه ارسال کنند. این به شما امکان می دهد دستوراتی را به دستیار فیس بوک خود ارسال کنید. سپس دستیار هوشمند پیامی مستقیم به یکی از دوستانش در واتس اپ ارسال می کند. در نتیجه، کاربران می توانند در حین حرکت پیام ارسال کنند.

به عنوان مثال، می توانید هنگام راه رفتن در خیابان یا حتی هنگام رانندگی پیام ارسال یا دریافت کنید. در این اطلاعات به عینک هایی با آرم واتس اپ نیز اشاره شده است که می تواند موضوع جالبی باشد. ما انتظار داریم که این شرکت به زودی جزئیات مهمی را فاش کند.

پشتیبانی از چندین دستگاه واتس اپ به طور رسمی هفته آینده برای اندروید و iOS ارائه خواهد شد

این ویژگی در واقع قابلیتی است که می تواند عینک Ray-Ban Stories را قابل استفاده تر کند. این دستگاه واقعاً نماینده پیشرو در رده عینک های هوشمند نیست. با این حال، این نقطه شروعی برای شرکت های بیشتری است که ممکن است وارد این بخش شوند. همچنین مشخص می کند که متا در تلاش است تا ویژگی های بیشتری را برای خدمات خود پیاده سازی کند.

البته کاربران نمی توانند از آن استفاده کنند مگر اینکه این محصول خاص را داشته باشند و از خدمات فیسبوک استفاده کنند. تا کنون، این فقط یک ویژگی است که در حال آزمایش است. بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این ویژگی بالاخره عرضه خواهد شد یا خیر و چقدر تا راه اندازی آن فاصله داریم. واتس اپ اخیرا مجموعه ای از ویژگی های جدید مانند انجمن ها را معرفی کرده است. با این حال، همه دولت ها از این ویژگی راضی نیستند.