• خانه
  • اخبار
  • ارسال پهپادها: سیاتل مارینرز به دنبال موفقیت بزرگ با نمایش نور منحصر به فرد در پارک T-Mobile

ارسال پهپادها: سیاتل مارینرز به دنبال موفقیت بزرگ با نمایش نور منحصر به فرد در پارک T-Mobile

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ارسال پهپادها: سیاتل مارینرز به دنبال موفقیت بزرگ با نمایش نور منحصر به فرد در پارک T-Mobile

ارسال پهپادها: سیاتل مارینرز به دنبال موفقیت بزرگ با نمایش نور منحصر به فرد در پارک T-Mobile
هواپیماهای بدون سرنشین درخشان به شکل توپ بیسبال و خفاش بر فراز پارک PNC، خانه دزدان دریایی پیتسبورگ، در طول نمایشی که توسط Sky Elements برگزار می‌شود، پرواز می‌کنند. (عکس از عناصر آسمانی)

سیاتل مارینرز این روزها به لطف بیسبال برنده ای که تیم بازی می کند، بهترین نمایش در شهر است. هفته آینده، همه چیز هیجان انگیزتر خواهد شد بعد از بازی زمانی که T-Mobile Park برای اولین بار میزبان نمایش نور پهپاد است.

به عنوان بخشی از جشن 22 ژوئیه که شمارش معکوس برای میزبانی سیاتل از بازی ستارگان 2023 آغاز می شود، مارینرز از لوگوی جدید بازی Midsummer Classic و میزبانی آتش بازی و نمایش نور پهپاد پس از رویارویی با رقیب هیوستون آستروس، رونمایی می کند.

قطعه پهپاد از 250 پهپاد استفاده خواهد کرد و T-Mobile می گوید شبکه 5G آن “اطلاعات حیاتی پرواز” مانند مسیرهای پرواز و داده های تله متری را به و از مرکز فرماندهی پهپاد منتقل می کند.

ارسال پهپادها: سیاتل مارینرز به دنبال موفقیت بزرگ با نمایش نور منحصر به فرد در پارک T-Mobile
ریک رئیس عناصر آسمان. (عکس از عناصر آسمانی)

این نمایش نوید یک “پیش نمایش با تم بیسبال سیاتل” را می دهد و توسط Sky Elements، یک شرکت مستقر در فورت ورث، تگزاس که نمایش هایی را در دیگر پارک های لیگ برتر و رویدادهای مختلف در سراسر کشور برگزار می کند، مدیریت خواهد شد.

ریک باس، رئیس Sky Elements، در سیاتل بزرگ شد.

باس این هفته گفت: “دریانوردان برای من جایگاه ویژه ای دارند.” “پس من همیشه خوشحالم که به خانه می آیم.”

Boss حدود 15 سال است که در تجارت آتش سوزی فعالیت می کند. او برای اولین بار زمانی که در اجرای لیدی گاگا در Super Bowl LI در سال 2017 جذب هواپیماهای بدون سرنشین شد، جذب آنها شد. اکنون او با تیمی متشکل از 12 کارمند کار می کند که نمایش های تعطیلات، کمپین های بازاریابی و نمایش های پس از بازی را برای تیم هایی مانند Oakland A طراحی و سازماندهی می کنند. و دزدان دریایی پیتسبورگ

تیم او با نمایندگانی از مارینرز و پارک تی‌موبایل ملاقات کرد تا در مورد آنچه که می‌خواستند در این نمایش ببینند و فرآیند استوری‌بردینگ صحبت کنند. این نمایش با نرم افزار انیمیشن سه بعدی طراحی شده است، که در آن تمام کارهای انجام شده با سرعت 24 فریم در ثانیه در طول مدت نمایش متحرک می شود.

brooztechnology با Boss صحبت کرد تا درباره اینکه آیا “آتش بازی در جریان است”، چه چیزی برای ایجاد یک نمایش هواپیمای بدون سرنشین انجام می شود، و طرفداران هفته آینده در پارک T-Mobile چه انتظاراتی را می توانند داشته باشند، صحبت کرد. سوالات و پاسخ های ما برای وضوح و اختصار ویرایش شده است.

ارسال پهپادها: سیاتل مارینرز به دنبال موفقیت بزرگ با نمایش نور منحصر به فرد در پارک T-Mobile
پارک T-Mobile در سیاتل. (عکس از brooztechnology/Kurt Schlosser)

brooztechnology: به عنوان کسی که هر دو را انجام می‌دهد، فکر می‌کنید آتش‌بازی برای ماندن است و پهپادها فقط یک تعریف هستند؟

رئیس: فکر می‌کنم آتش‌بازی اینجا بماند. آنها کارهایی را انجام می دهند که پهپادها نمی توانند انجام دهند، و پهپادها کارهایی را انجام می دهند که آتش بازی نمی تواند انجام دهد، بنابراین مانند کاری که ما برای مارینرها انجام می دهیم، ادغام آتش بازی و هواپیماهای بدون سرنشین فوق العاده است. سر و صدا، رنگ های روشن آتش بازی، چیزی در آن وجود دارد که نمی توان آن را با هواپیماهای بدون سرنشین جایگزین کرد. و با این حال من هنوز می توانم داستانی بیش از آتش بازی بگویم. من می توانم این تصاویر نمادین را در آنجا قرار دهم که همه آنها را تشخیص دهند. این فقط متفاوت است.

برنامه نمایش را چگونه برنامه ریزی می کنید؟

ما نرم افزاری را می خریم که نمایش ها را با آن اجرا می کنیم. به یک مهندس شبکه نیاز است تا واقعاً مطمئن شود که همه چیز هر بار کار می کند – کسی که همه منوها و عمق آنچه در نرم افزار می گذرد را درک کند.

آیا پخش با فشردن یک دکمه انجام می شود یا شخصی وجود دارد که تنظیمات آن را انجام دهد؟

وقتی به میدان می رویم، در واقع از هات اسپات های T-Mobile استفاده می کنیم. این باعث می شود که بتوانیم اطلاعات را از پایگاه خانه خود در فضای ابری به پهپاد بارگیری کنیم. سپس همه ساعت ها را همگام می کنیم و به آنها می گوییم بروند، آنها بلند می شوند و نمایش را اجرا می کنند. آن‌ها تله‌متری بی‌درنگ را از طریق اینترنت برای ما ارسال می‌کنند و ما می‌توانیم تمام اطلاعات را ببینیم – عملکرد پهپاد، عمر باتری در صورت قرار گرفتن در موقعیت مناسب.

آیا می توانید کمی از آنچه که مارینرز به دنبال آن بودند به ما بگویید؟ بدیهی است که تم بیسبال دارد.

من نمی توانم چیز خاصی را به اشتراک بگذارم. اما آنها مطمئناً تصاویر نمادین سیاتل مارینرز خواهند بود.

شما باید چیزهایی در کیف ابزار خود داشته باشید. خفاش، توپ … خفاش به توپ ضربه می زند.

هر یک از نمایش های ما به صورت سفارشی طراحی شده است. ما به ندرت قسمت هایی از نمایش های دیگر را قطع می کنیم زیرا فریم به فریم متحرک هستند. برخی از برنامه‌های چهارم جولای ما کمی کلیپ دارند، اما در واقع کلیپ کردن در نرم‌افزارهای انیمیشن، بر خلاف صوتی یا تصویری، بسیار دشوار است، زیرا هر یک از این پهپادها مسیر خاصی را طی می‌کنند. بنابراین وقتی روی تصویری از یک نمایش دیگر کلیک می‌کنید، همه پهپادها ممکن است از جهت دیگری بیایند زیرا انیمیشن قبلاً متفاوت بود.

در این نمایش 250 پهپاد نمایش داده می شود. این چگونه با یک نمایش معمولی مقایسه می شود؟

بیشتر نمایش های لیگ برتر بیسبال که می بینید 250 پهپاد هستند. تعدادی بزرگتر وجود دارد، اما این یک نمایش با اندازه خوب است.

اینها چه نوع پهپادهایی هستند؟

آنها پهپادهای سفارشی فقط برای نمایش نور به نام Uvify هستند. هیچ دوربینی روی آنها وجود ندارد، هیچ اطلاعات حسی اضافی که در پهپادهای مصرفی خواهید داشت، فقط برای اینکه وزن را به حداقل برسانید، وجود ندارد. و ما جی‌پی‌اس RTK (کینماتیک بی‌درنگ) را در آنجا داریم که روی پهپادهای مصرفی نیست. و ما چندین فرکانس رادیویی اضافی برای ایمنی داریم.

ارتفاع پهپادها به بالای زمین چقدر است؟

تا 400 فوت یک الگوی معمولی پرواز است. هر بار که به یک نمایش پرواز می کنیم، نگاهی می اندازیم [the location] به صورت سه بعدی، و ما می گوییم، خوب، اینجا یک زاویه دید ایده آل است، و طراح ما آن ارتفاع را تنظیم می کند. برای اکثر نمایش های ما و برای مقررات FAA، ما بیش از 400 نمی رویم.

مکانیسم نور چیست؟

LED های ما حدود 1100 لومن ساطع می کنند، بنابراین نور زیر آن بسیار روشن است. تنها کاری که انجام می دهید این است که چراغ ها را در سطوح مختلف روشن کنید و می توانید تا 15 میلیون رنگ مختلف ایجاد کنید.

یک نمایش معمولی چقدر طول می کشد؟

یک نمایش معمولی 10 تا 12 دقیقه طول می کشد. پهپادها می توانند طولانی تر از آن پرواز کنند، اما ما عمر باتری را برای شرایط باد یا در صورت وجود صرفه جویی می کنیم [game] تأخیر، چیزهایی با آن طبیعت

آیا در مدت کوتاهی که در این فضا بوده‌اید، پیشرفت‌هایی حاصل شده است، چه در زمینه فناوری هواپیماهای بدون سرنشین یا رقص؟ یا همه چیز را فهمیده اید؟

ما قطعاً در مراحل اولیه نمایش نور پهپاد هستیم. اولین نمایش نور پهپاد تنها شش یا هفت سال پیش اتفاق افتاد. حدود 400 یا 450 نمایش نور پهپاد در ایالات متحده وجود داشته است و بیش از نیمی از آنها در 12 ماه گذشته رخ داده است. تکنولوژی هر روز پیشرفت می کند. تیم من دائماً به دنبال راه‌هایی برای بهبود فناوری، راه‌هایی برای طولانی‌تر کردن پروازها، راه‌هایی برای ایمن‌تر کردن آن است.