• خانه
  • اخبار
  • ادموند مسروبیان، مدیر ارشد فناوری نوردستروم، از غول خرده فروشی مستقر در سیاتل کناره گیری می کند

ادموند مسروبیان، مدیر ارشد فناوری نوردستروم، از غول خرده فروشی مستقر در سیاتل کناره گیری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ادموند مسروبیان، مدیر ارشد فناوری نوردستروم، از غول خرده فروشی مستقر در سیاتل کناره گیری می کند

ادموند مسروبیان، مدیر ارشد فناوری نوردستروم، از غول خرده فروشی مستقر در سیاتل کناره گیری می کند
ادموند مسروبیان. (عکس از نوردستروم)

ادموند مسروبیان، مدیر ارشد فناوری و اطلاعات نوردستروم، در 14 اکتبر بر اساس یک پرونده جدید نظارتی استعفا می دهد.

مسروبیان در سال 2018 به Nordstrom ملحق شد. او قبلاً به عنوان مدیر ارشد فناوری در غول مسافرتی Expedia Group، RealNetworks پیشگام استریم و خواربارفروش Tesco خدمت می کرد.

مسروبیان در 30 سپتامبر به شرکت اطلاع داد که در حال کناره گیری است. ما در مورد جایگزینی او با نوردستروم تماس گرفته‌ایم و پس از شنیدن خبر به‌روزرسانی خواهیم شد.

مسروبیان، دانشمند کامپیوتر و عضو هیئت مدیره شرکت تبلیغاتی فرانسوی Criteo، وظیفه داشت به Nordstrom در تقویت استراتژی دیجیتال و تلاش‌های تعامل با مشتری کمک کند. در گزارش درآمد سه ماهه دوم خود، شرکت مستقر در سیاتل اعلام کرد که فروش دیجیتال 38 درصد از کل فروش را در سه ماهه به خود اختصاص داده است و 6.3 درصد نسبت به دوره قبل افزایش داشته است.

اریک نوردستروم، مدیر عامل شرکت، طی تماس با درآمد سه ماهه دوم گفت که نوردستروم شاهد رشد خدمات دیجیتالی مانند تابلوهای سبک مجازی و قرار ملاقات های طراحی آنلاین است. او گفت که مشتریان Digital Style 5 برابر بیشتر از میانگین مشتریان Nordstrom خرج می کنند.

نوردستروم پیش‌بینی درآمد سال 2022 خود را در ماه آگوست کاهش داد و دلیل آن کاهش ترافیک و تقاضای مشتریان، عمدتاً در Nordstrom Rack بود. سایر خرده فروشان نیز در حال تعدیل انتظارات مالی خود در بحبوحه تورم بالاتر و هزینه کمتر مصرف کننده هستند.

نوردستروم روز چهارشنبه در اطلاعیه ای به کارمندان گفت: Mesrobian در حال رهبری یک تحول گام به گام در فناوری، داده ها و قابلیت های محصول ما است. واضح است که ما امروز در مکان بسیار بهتری نسبت به قبل از آمدن او هستیم. او نقشی کلیدی در ایجاد معماری، زیرساخت و انعطاف‌پذیری لازم برای تبدیل شدن به یک شرکت دیجیتالی دارد.» این شرکت به دنبال جایگزینی است.