• خانه
  • اخبار
  • ادغام ایرپادهای جدید اپل با Find My منجر به مشکلاتی در تعمیر ایرپادها شده است

ادغام ایرپادهای جدید اپل با Find My منجر به مشکلاتی در تعمیر ایرپادها شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ادغام ایرپادهای جدید اپل با Find My منجر به مشکلاتی در تعمیر ایرپادها شده است

اپل یک شرکت حفظ حریم خصوصی است. به همین دلیل گاهی فکر می کنیم که اعمال و رفتار این شرکت عجیب است. زیرا ادغام ایرپادهای جدید اپل با Find My منجر به مشکلاتی در تعمیر ایرپادها شده است. اس ترنجی با من باش.

ادغام جدید ایرپاد اپل با Find My مشکلاتی را برای تعمیرکاران ایجاد کرده است…!

اگر می گوییم همه چیز در مورد اپل مربوط به حریم خصوصی و امنیت است، اشتباه نمی کنیم. همانطور که می دانید، این شرکت اکتبر گذشته ادغام Find My Deeper را برای iPad راه اندازی کرد. با این حال، با توجه به 9to5Mac، به نظر می رسد این تغییر بر شرکت هایی که AirPods ترمیم و تعمیر، تاثیر می گذارد.

تعمیرات در حال حاضر تعمیر محصولات را متوقف کرده اند زیرا بسیاری از آنها هنوز با اپل آیدی صاحب خود مرتبط هستند. گزارش اخیر اپل اینسایدر نشان می‌دهد که چگونه جادوگری که با والمارت و سایر خرده‌فروش‌ها کار می‌کند، به دلیل روش جدیدی که آی‌پادها در شبکه Find My ادغام می‌شوند، در چند هفته بیش از 30000 ایرپاد جمع‌آوری کرده است.

ایرپادهای جدید اپل را با Find My ادغام کنید

به طور خاص، مشکل مربوط به برنامه Find My است. برای کسانی از شما که نمی‌دانستید، اپل اخیراً به‌روزرسانی سیستم جدیدی را برای برخی از مدل‌های AirPod منتشر کرده است که به آنها امکان می‌دهد از شبکه Find My پشتیبانی کنند. قبل از این به روز رسانی، ایرپادها به شبکه Find My متصل نبودند و اکنون، زمانی که مشتری به مجموعه ای از ایرپادها باز می گردد یا معامله می کند، اغلب فراموش می کند که AirPods خود را از Apple ID جدا کند.

این تقریباً به این معنی است که وقتی جادوگر هدفون‌ها را آزمایش می‌کند، یا حتی گاهی اوقات وقتی خریدار جدید آنها را دریافت می‌کند، پیام «عدم تطابق AirPods» را در برنامه Find My در آیفون خود دریافت می‌کند. این پیام نشان می‌دهد که ایرپادها به یک Apple ID دیگر مرتبط هستند و همچنین نشان می‌دهد که اتصالی به ایرپادهای شخص دیگری وجود دارد که تقریباً به کاربر آسیب‌دیده دستور داده است برای حل این مشکل با مقاله پشتیبانی تماس بگیرد.

متأسفانه، این مقاله یا بخش به منابع یا منابعی نیاز دارد که در نشریات شخص ثالث معتبر ظاهر شوند. شرکتی که در بالا به آن اشاره کردیم، goTRG، شرکتی است که محصولات والمارت و سایر خرده فروشان را تعمیر و بازیابی می کند. به گفته آنها، از ده ایرپاد، هشت ایرپاد پردازش شده توسط تاسیسات این شرکت دارای این مشکل هستند. همانطور که می بینید، ایرپادهای زیادی وجود دارند که قابل فروش نیستند.

ایرپادهای جدید اپل را با Find My ادغام کنید

مطابق با PhoneArena، R2Cell شرکت دیگری است که تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته است. این شرکت لوازم الکترونیکی بازیافتی را به آمازون، eBay و سایر وب سایت هایی که اخیراً تولید، تعمیر و فروش ایرپادها را به کلی متوقف کرده اند، می فروشد. سانی محمد، مدیرعامل R2Cell گفت که وقتی در ماه دسامبر متوجه این مشکل شدند، تعمیر هدفون اپل را متوقف کردند. او افزود که تعمیر ایرپادها بسیار دشوار است، همچنین به این دلیل که کوچک هستند و به راحتی آسیب می بینند.

طبق گزارش ها، شرکت های تعمیراتی که به دلیل طرح اپل آسیب دیده اند، با این شرکت تماس گرفتند اما پاسخی دریافت نکردند. این مشکل تنها در صورتی قابل حل است که صاحب اصلی AirPod محصول را قبل از فروش آن از Apple ID خود حذف کند. همانطور که می توانید تصور کنید، انجام این کار با همه ایرپادهایی که قبلاً در برخی از این دستگاه های بازسازی وجود دارند، بسیار دشوار و شاید غیرممکن است. علاوه بر این، اگر ایرپادها به حالت پیش فرض کارخانه بازنشانی شوند، خریدار پیامی دریافت می کند که صاحب هدست می تواند مکان آنها را ببیند.