• خانه
  • اخبار
  • اداره پلیس سیاتل استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل فیلم دوربین بدن و رفتار دفتر را تعلیق کرد.

اداره پلیس سیاتل استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل فیلم دوربین بدن و رفتار دفتر را تعلیق کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اداره پلیس سیاتل استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل فیلم دوربین بدن و رفتار دفتر را تعلیق کرد.

اداره پلیس سیاتل استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل فیلم دوربین بدن و رفتار دفتر را تعلیق کرد.
دوربین بدن پلیس. (عکس از آکسون)

اداره پلیس سیاتل استفاده از یک پلت فرم هوش مصنوعی طراحی شده برای تجزیه و تحلیل فیلم دوربین پلیس را برای رفتار نامناسب بالقوه افسران متوقف کرده است.

SPD از سال 2021 از این نرم افزار استفاده می کند، زمانی که به یک “مشتری اصلی” برای استارتاپ Truleo مستقر در شیکاگو تبدیل شد، که در وب سایت خود می گوید که ماموریت آن “بهبود اعتماد پلیس با تجزیه و تحلیل دوربین بدن” است.

“SPD وارد یک پروژه نمایش فناوری شد و به این نتیجه رسید که قول کافی برای آزمایش یک پروژه آزمایشی محدود برای تایید عملکرد وجود دارد.” جودینا گلپان، افسر اطلاعات عمومی SPD، روز جمعه به brooztechnology گفت. SPD در حال انجام این اعتبارسنجی بود، اما از آن زمان پروژه را با توجه به واکنش هایی که به مقالات اخیر Axios و brooztechnology داشت، متوقف کرد.

این وزارتخانه مشخص نمی کند که چه نوع “واکنش” یا چه کسی باعث شده است که در استفاده خود از این فناوری تجدید نظر کند.

در گزارش هفته گذشته brooztechnology، SPD اعلام کرد که هنوز برای صحبت در مورد نتایج قابل اندازه‌گیری در مراحل اولیه است، اما این وزارتخانه مشتاقانه منتظر «بینش‌های احتمالی Truleo در آینده است».

گلپان گفت ترولئو برای اولین بار در سال 2021 با لورن آترلی، مدیر تجزیه و تحلیل عملکرد و تحقیقات SPD تماس گرفت.

گلپان گفت: طبق گفته های Atherley، این فناوری نویدهای زیادی دارد. SPD به بهبود مستمر و رویکردهای مبتنی بر شواهد در مدیریت ریسک، اثربخشی افسران و ارائه خدمات پلیس اختصاص دارد. SPD ممکن است روزی دوباره با Truleo تعامل کند، اما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام این کار وجود ندارد.

Truleo در سال 2021 تأسیس شد و از پلتفرمی که ابتدا برای تجزیه و تحلیل تماس‌های تلفنی و پیام‌های متنی بین بانکداران وال استریت ایجاد شد، رشد کرد.

هوش مصنوعی این شرکت برای اسکن سوابق مرتبط با هزاران ساعت فیلم دوربین بدن تولید شده توسط ادارات پلیس طراحی شده است. این فناوری به دنبال سرنخ‌های صوتی برای کمک به شناسایی الگوها است، مانند مشکلاتی که افسران گشت هنگام تعامل با مردم ممکن است داشته باشند. سپس بخش ها می توانند قبل از تشدید مشکلات از طریق آموزش به مشکلات رسیدگی کنند.

نیویورک تایمز گزارش داد که گزارش‌های مربوط به این فناوری نشان می‌دهد که چگونه می‌توان پس از مرگ Tear Nichols در ممفیس، به طور گسترده‌تری از آن استفاده کرد، جایی که پلیس “سلسله دستوراتی را به راه انداخت که گیج کننده، متناقض و گاهی اوقات حتی اطاعت آنها غیرممکن بود.”

SPD در میان تعدادی از بخش‌هایی بود که Truleo به‌عنوان مشتریان فعلی شناسایی شد، از جمله در شهرهای آلامدا، آتواتر و والجو کالیفرنیا، و همچنین بخش‌هایی در فلوریدا، آلاباما و پنسیلوانیا.