• خانه
 • اخبار
 • اخراج های فنی بیشتر در منطقه سیاتل رخ داد زیرا بازار موبایل OfferUp 19 درصد از نیروی کار را کاهش می دهد.

اخراج های فنی بیشتر در منطقه سیاتل رخ داد زیرا بازار موبایل OfferUp 19 درصد از نیروی کار را کاهش می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اخراج های فنی بیشتر در منطقه سیاتل رخ داد زیرا بازار موبایل OfferUp 19 درصد از نیروی کار را کاهش می دهد.

اخراج های فنی بیشتر در منطقه سیاتل رخ داد زیرا بازار موبایل OfferUp 19 درصد از نیروی کار را کاهش می دهد.
(تصاویر OfferUp)

اپراتور بازار تلفن همراه واقع در Bellevue، OfferUp، حدود 19 درصد از کارکنان خود را کاهش می دهد و به فهرست رو به رشد شرکت های فناوری که در بحبوحه اقتصاد متزلزل هزینه ها را کاهش می دهند، می پیوندد.

تاد دانلپ، مدیرعامل OfferUp در ایمیلی به کارمندان سه‌شنبه نوشت: «ما در چند سال گذشته به سرعت تعداد کارمندان را افزایش داده‌ایم – با نرخی که از رشد درآمد پیشی گرفته است.

OfferUp جزئیاتی در مورد تعداد کل کارکنان ارائه نکرده است. این شرکت فقط 500 کارمند دارد که در لینکدین فهرست شده اند.

نزدیک به 800 شرکت فناوری در سال 2022 کارگران خود را اخراج کردند، از جمله بسیاری از آنها که در شمال غربی اقیانوس آرام حضور داشتند. طبق گزارش‌ها، آمازون 10000 شغل شرکتی و فناوری را کاهش می‌دهد. استارت آپ های منطقه سیاتل مانند Convoy و Flyhomes نیز اخیراً اخراج خود را اعلام کرده اند.

دانلپ در یادداشت نوشت OfferUp قبل از تصمیم به اخراج کارکنان هنوز “چندین سال باند پرواز” داشت. اما OfferUp از پیش‌بینی‌های رشد درآمد 2022 خود کوتاهی کرد و مدیریت به این نتیجه رسید که “ساختار هزینه فعلی ما را از دستیابی به اهدافمان باز می‌دارد.”

دانلپ، رهبر سابق مایکروسافت و Booking.com، سال گذشته به عنوان مدیر عامل OfferUp انتخاب شد. او جایگزین بنیانگذار نیک هوزار می شود که به عنوان مدیر هیئت مدیره در شرکت باقی می ماند.

OfferUp که در سال 2011 تأسیس شد، با Craigslist، eBay، Facebook و دیگر بازارهایی رقابت می کند که در آن کاربران کالاها را خرید و فروش می کنند. این شرکت 56 میلیون خریدار و فروشنده در پلتفرم خود دارد و در حال حاضر در رتبه ششم brooztechnology 200، شاخص استارت آپ شمال غرب اقیانوس آرام ما قرار دارد.

OfferUp 120 میلیون دلار در مارس 2020 جمع آوری کرد و رقیب Letgo را خریداری کرد. این شرکت در میان گروه نخبه تک‌شاخ‌های منطقه سیاتل است که ارزش آن بیش از یک میلیارد دلار است.

اوایل امسال، OfferUp با راه اندازی OfferUp Jobs در اپلیکیشن موبایل این شرکت، فهرست های شغلی را اضافه کرد.

یادداشت کامل دانلپ را در زیر بخوانید:

تیم OfferUp:

امروز روز سختی برای OfferUp و کارمندان آن است، زیرا من به تازگی با برخی از دوستان و همکاران خود ملاقات کردم تا به آنها بگویم که OfferUp را ترک می کنند. این تصمیم دشواری بود و تأثیر قابل توجهی بر افرادی که می‌روند، کسانی که می‌مانند و شرکت خواهد داشت، بنابراین می‌خواستم چند دقیقه وقت بگذارم تا دلایل این تصمیم را با شما در میان بگذارم و چرا فکر می‌کنم این تصمیم برای مدت طولانی ضروری است. موفقیت مدت OfferUp.

قبل از اینکه در مورد آینده صحبت کنم، می خواهم به همکارانمان که می روند تبریک بگویم. آنها از مشارکت کنندگان OfferUp باارزش هستند که این بدبختی را داشته اند که در نقش هایی باشند که برای برنامه های ما برای سال 2023 ضروری نیست. ما آنها را از دست خواهیم داد و شما را تشویق می کنیم با آنها تماس بگیرید. می‌خواهم بدانید که ما هر کاری می‌کنیم تا این انتقال آسان‌تر شود. برای کسانی که امروز ترک می کنند، ما پیشنهاد می کنیم:

 • مازاد بر کار – ما می خواستیم همکارانمان در طول تعطیلات و در سال جدید حقوق دریافت کنند، بنابراین همه کارکنان خارج شده حداقل به مدت 8 هفته حقوق دریافت خواهند کرد.
 • مراقبت های بهداشتی – برای کاهش بار هزینه های مراقبت های بهداشتی، ما بخش کارکنان COBRA را تا ژانویه 2023 پوشش خواهیم داد.
 • خدمات جابجایی – برای کمک به همکاران در حال خروج ما برای انتقال به نقش های جدید، همه آنها از طریق شرکتی که در خدمات انتقال شغلی و کاریابی متخصص است به خدمات شغلی دسترسی خواهند داشت.
 • گزینه های سهام – برای اینکه به همه فرصت بهتری برای سهیم شدن در موفقیت آینده خود بدهیم، از هیئت مدیره می خواهیم که تمدید انقضای اختیار سهام کارکنان در حال خروج از 3 ماه استاندارد به 12 ماه را تصویب کند.
 • لپ‌تاپ – در تلاشی برای توانمندسازی افراد برای یافتن شغل بعدی‌شان، به همه اجازه می‌دهیم رایانه‌های ارائه‌شده توسط OfferUp خود را رایگان نگه دارند.

برای همکارانمان آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم در آینده دوباره با آنها همگام شویم. لطفاً به من بپیوندید تا از آنها برای مشارکت آنها در OfferUp تشکر کنم.

اکنون می خواهم در مورد اینکه چگونه به این تصمیم رسیدیم صحبت کنم.

بسیاری از شرکت‌های دیگر در حال حاضر کارمندان خود را اخراج می‌کنند و هزینه‌ها را کاهش می‌دهند، زیرا در صورت عدم انجام این کار، با احتمال از کار افتادن مواجه هستند. خوشبختانه ما در آن موقعیت نیستیم و قبل از تغییرات امروز چندین سال مسیر را پشت سر گذاشتیم. داشتن موقعیت مالی قوی‌تر یک مزیت است، اما می‌تواند به رهبری اجازه دهد تا از انتخاب‌های سخت و ضروری اجتناب کند.

ما در چند سال گذشته به سرعت تعداد کارمندان را افزایش داده ایم – با نرخی که از رشد درآمد پیشی گرفته است. من امیدوار بودم که برنامه عملیاتی 2022 ما به اندازه کافی رشد درآمد ایجاد کند تا به ما امکان دهد به ساختار هزینه فعلی خود برسیم. با این حال، در اواسط سال، مشخص شد که پیش‌بینی رشد درآمد خود را از دست خواهیم داد. تیم مدیریت و هیئت مدیره چندین بحث استراتژیک، هم در داخل و هم با مشاوران، در مورد چگونگی ادامه داشته اند. این گفتگوها همیشه با یک نتیجه به پایان می رسید – ساختار هزینه فعلی ما مانع از دستیابی به اهدافمان می شود.

ما یک بازار بزرگ و فعال ساخته‌ایم که هر ماه به ده‌ها میلیون کاربر خدمات ارائه می‌دهد، اما هنوز به مقیاس درآمدی نرسیده‌ایم که به ما اجازه دهد بدون رشد مداوم پیشرفت کنیم. در مرحله ما، باید حداقل 2 یا 3 عامل زیر را نشان دهیم:

 • رشد قابل توجه کاربران،
 • رشد قابل توجه درآمد،
 • سودآوری و
 • گسترش فرصت‌های بازار، که به ما امکان می‌دهد رشد و سودآوری را در آینده حفظ کنیم.

ساختار هزینه ما به ما اجازه نمی دهد آنقدر که باید در این عوامل پیشرفت کنیم. به عنوان مثال، برای صرفه جویی در هزینه ها، در سال های اخیر اساساً بر رشد ارگانیک تکیه کرده ایم. ما کسری از آنچه را که سایر بازارها برای بازاریابی خرج می کنند، خرج کردیم و فرصتی را برای افزایش آگاهی بیشتر درباره OfferUp از دست دادیم. تست‌های بازاریابی موفقیت‌آمیز در اوایل سال جاری و افزایش درآمد به ازای هر کاربر به ما نشان می‌دهد که می‌توانیم هزینه بیشتری برای آوردن کاربران به پلتفرم خود به گونه‌ای که پایدار و سودآور باشد، خرج کنیم. اما این سرمایه گذاری با ساختار هزینه ما امکان پذیر نبود. راه‌های دیگری نیز وجود دارد که امیدواریم بتوانیم با تغییر هزینه‌هایمان کارهای بیشتری انجام دهیم، که در هفته‌های آینده در مورد بحث بیشتر آنها را به اشتراک خواهم گذاشت.

من مشتاق برنامه 2023 هستم که هیئت مدیره و من به تازگی بررسی کردیم و مشتاقانه منتظرم تا در هفته های آینده جزئیات را با همه شما به اشتراک بگذارم. این طرحی است که هم دست یافتنی و هم هیجان انگیز است و فقط به دلیل سرمایه اضافی موجود در نتیجه تصمیم امروز امکان پذیر است. با یک شرکت لاغرتر و چابک تر در سال 2023، قصد داریم:

 • ویژگی‌هایی را برای محصولات تبلیغاتی خود ایجاد کنید که به ما امکان می‌دهد تا از فعالیت‌های بازار خود درآمدزایی بهتری داشته باشیم – در حالت ایده‌آل به روشی که تجربه را هم برای تبلیغ‌کنندگان و هم برای مصرف‌کنندگان بهبود می‌بخشد.
 • به گسترش پیشنهادات خود در فضاهای مجاور ادامه دهید – به ویژه با تکیه بر موفقیت اولیه بازار کاری که امسال راه اندازی کردیم. ما سیگنال‌های بسیار قوی را در این تلاش دیدیم و فکر می‌کنیم که می‌تواند بخش بزرگی از آینده OfferUp باشد و دری را برای فرصت‌های توسعه بیشتر باز کند.
 • به طور قابل توجهی افزایش سرمایه گذاری در بازاریابی رشد کاربر برای جذب کاربران، درآمد و سود بیشتر.
 • ابزارها و خدمات اضافی را برای کمک به فروشندگان زیادی در پلتفرم ما که قبلاً با موفقیت از OfferUp برای تقویت مشاغل خود استفاده می کنند – ارائه دهید – خواه یک تاجر محلی باشند، یک زنجیره خرده فروشی منطقه ای یا فردی که به عنوان یک “کار جانبی” درآمد اضافی کسب می کند.
 • به سرمایه گذاری در ابتکارات اعتماد و ایمنی که OfferUp را به امن ترین و مطمئن ترین بازار محلی تبدیل کرده است، ادامه دهید.
 • تا Q4 2023 به EBITDA سودآور تبدیل شوید.

برنامه 2023 ما بسیار بر بهترین توانایی های ما متمرکز است. اگر به این برنامه ها برسیم، گزینه های بسیار بیشتری نسبت به امروز خواهیم داشت. مهم است که همه کسانی که به OfferUp ادامه می‌دهند این فرصت را داشته باشند که از این گزینه‌های افزایش‌یافته استفاده کنند، بنابراین من برخی از برنامه‌هایی را که برای به اشتراک گذاشتن موفقیت شرکت داریم با هر یک از شما به اشتراک می‌گذارم.

تیم رهبری این جمعه میزبان یک جلسه بحث و شنیدن در تالار شهر خواهد بود. جزئیات بیشتر در مورد محل ارسال سوالات تاون هال بعداً امروز ارائه خواهد شد.

من می خواهم با تشکر از شما برای حمایت مداوم شما از OfferUp به پایان برسانم و به شما اطمینان دهم که تمام تلاشم را می کنم تا مطمئن شوم که حمایت به طور مناسب پاداش می گیرد. برای کسانی از شما که امروز وظایف فوری ندارید، لطفاً بقیه روز را برای پردازش اخبار امروز اختصاص دهید.

تاد

شغلت را از دست دادی؟ برای یافتن کار به کمک نیاز دارید؟ سرویس جدید استخدام brooztechnology، GeekWork، می تواند کمک کند. با مدیر عامل GeekWork جیسون گریر تماس بگیرید تا درباره نحوه ارتباط ما استعدادهای فناوری با فرصت های شغلی شگفت انگیز بیشتر بدانید. تماس: [email protected].