منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اخبار مربوط به تامین مالی راه اندازی: PairTree، RightBound، LOANtuitive، Crelate پول جدید جمع آوری می کنند

اخبار مربوط به تامین مالی راه اندازی: PairTree، RightBound، LOANtuitive، Crelate پول جدید جمع آوری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اخبار مربوط به تامین مالی راه اندازی: PairTree، RightBound، LOANtuitive، Crelate پول جدید جمع آوری می کنند

اخبار مربوط به تامین مالی راه اندازی: PairTree، RightBound، LOANtuitive، Crelate پول جدید جمع آوری می کنند
ارین کوئیک، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران PairTree به همراه دو فرزندش. (عکس PairTree)

PairTree، یک استارت آپ در سیاتل که فرزندخواندگی را تسهیل می کند، 5.1 میلیون دلار جمع آوری کرد. این شرکت در سال 2020 شروع به کار کرد و دارای 4000 فرزندخوانده و بیش از 400 مادر باردار است که در سایت ثبت نام کرده اند.

اصل: ارین کوئیک، مدیر عامل شرکت، PairTree را پس از آن که او و همسرش برای داشتن فرزندی از خود دست و پنجه نرم کردند و در نهایت به فرزندخواندگی روی آوردند، تأسیس کرد. این روند پرهزینه، کند و بی نظم بود. او به سرعت دریافت که هم والدین و هم مادران در معرض خطر استثمار قرار دارند.

PairTree به سرعت برای محافظت بهتر از شرکت کنندگان در پذیرش، کاهش شدید هزینه ها و سرعت بخشیدن به فرآیند ایجاد شد. در اولین سال فعالیت خود پس از راه اندازی عمومی، این استارتاپ بیش از 20 مسابقه بین والدین خوانده و مادران باردار را تسهیل کرده است.

ابتکار جدید: این تیم قصد دارد PairTree Home Study را راه اندازی کند، یک سرویس آنلاین ساده شده برای تایید خانواده ها برای فرزندخواندگی.

تیم: کوئیک 20 سال را در بازاریابی برند جهانی گذراند و یک شرکت بازاریابی برند مستقر در سیاتل را تأسیس کرد. بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری جاستین فریبرگ یک رهبر مهندسی است که قبلاً مدیر فنی Record360 بود که در سال 2019 خریداری شد. PairTree 9 کارمند دارد.

حامیان: دور سرمایه‌گذاری توسط Trust Ventures در آستین رهبری شد که شامل Urban Innovation، Founder Collective، Graham & Walker، WhatIf و Watershed بود. سال گذشته، PairTree 2.25 میلیون دلار جمع آوری کرد و در Seattle Techstars شرکت کرد.

سایر اخبار اخیر در مورد سرمایه گذاری های نوپا از شمال غربی اقیانوس آرام:

  • شرکت Kymeta، مستقر در ردموند، مستقر در واشنگتن برای اتصال تلفن همراه، یک دور جدید 84 میلیون دلاری به رهبری بیل گیتس، حامی قدیمی خود دریافت کرده است.. سرمایه‌گذاری خود برای تسریع تولید آنتن‌های مسطح آن استفاده می‌شود و زمینه را برای توسعه پیشنهادات برای مشتریان دفاعی و همچنین برای کاربران خدمات پهنای باند ماهواره‌ای ارائه شده از مدار پایین زمین فراهم می‌کند. ادامه مطلب.
  • RightBound، پلتفرمی که به شرکت ها کمک می کند فروش خود را افزایش دهند، 15.5 میلیون دلار جمع آوری کرد. این دور توسط Innovation Endeavors با مشارکت صندوق فناوری IBI هدایت شد. شرکت مستقر در کرکلند در واشنگتن در مجموع 27 میلیون دلار جمع آوری کرده است. در سال گذشته تعداد کارکنان دو برابر شد و به بیش از 50 نفر رسید.
  • وام شهودیاستارت آپی در سیاتل که بازار بدهی املاک تجاری را مدیریت می کند، این هفته از حالت مخفی کاری خارج شد. در ماه اکتبر، 1.1 میلیون دلار در یک دور مقدماتی از Ascend.vc، Underdog Labs، Revelry Venture Partners، Iterative Venture و بنیانگذاران DocuSign و LegalZoom جمع آوری کرد. این شرکت اخیراً از 2 میلیارد دلار درخواست وام تجاری فراتر رفته است.
  • پلت فرم استخدام Crelate 5 میلیون دلار بودجه جدید جمع آوری کرد. Crelate که در سال 2015 راه اندازی شد و دارای دفاتری در کرکلند، واشنگتن و مریلند است، گزارش می دهد که نزدیک به 2000 مشتری استخدام، کارمند و مشاوره از ابزارهای آن استفاده می کنند. این سرمایه‌گذاری از Five Elms Capital انجام می‌شود، که در سال 2019 با مبلغ 5.3 میلیون دلار، دور سری A را رهبری کرد. Crelate در مجموع 11.5 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.