• خانه
 • اخبار
 • اخبار زندگی و مروری بر فناوری زندگی: مراقبت از سرطان، تعدیل شغل، بودجه و غیره

اخبار زندگی و مروری بر فناوری زندگی: مراقبت از سرطان، تعدیل شغل، بودجه و غیره

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اخبار زندگی و مروری بر فناوری زندگی: مراقبت از سرطان، تعدیل شغل، بودجه و غیره

اخبار زندگی و مروری بر فناوری زندگی: مراقبت از سرطان، تعدیل شغل، بودجه و غیره
مرکز تحقیقات سرطان فرد هاچینسون اکنون به مرکز سرطان فرد هاچینسون تبدیل شده است. (عکس از فرد هاچ / رابرت هود)

هفته علوم زیستی اقیانوس آرام شمالی با سالها اعلام به پایان رسید: UW و فرد هاچ روابط خود را برای ادغام بیشتر مراقبت و تحقیقات سرطان تقویت کرده اند.

با یک چتر بزرگتر، مرکز تحقیقات سرطان فرد هاچینسون نام جدیدی دارد: مرکز سرطان فرد هاچینسون. این قرارداد همچنین شامل یک رابطه بازسازی شده با سیاتل کودکان است.

توافقنامه جدید آزمایشگاه و کلینیک را بهتر به هم پیوند می‌دهد، روابط مشترک را تقویت می‌کند و آزمایش‌های بالینی را سرعت می‌بخشد – که به نفع بیماران است اما همچنین پتانسیل تشویق فعالیت‌های پایه جدید در سیاتل را دارد.

و شهر دارای بخش جدیدی از Fred Hutch به نام Affini-T Therapeutics است که اخیراً 175 میلیون دلار جمع آوری کرده است. در مصاحبه ای، فیل گرینبرگ، محقق فرد هاچ، افکار خود را در مورد کار موثر با شریک صنعتی جدید خود با brooztechnology در میان گذاشت.

عناوین بیشتر در زیر، از جمله اخبار فناوری سلامت برای مشارکت جدید سیاتل با Yelp.

– دامپزشک بیوتکنولوژی فیل گرینبرگ برای شروع جدید خود در مبارزه با سرطان و مرحله بعدی ایمونوتراپی

Yelp با کمک یک استارت‌آپ در سیاتل رتبه‌بندی سلامت رستوران‌ها را افزایش می‌دهد

Silverback Therapeutics یک برنامه سرطان شناسی را تعطیل می کند و قصد دارد 27٪ از نیروی کار خود را کاهش دهد.

اخبار تامین مالی: راه اندازی طرح آنزیم 33 میلیون دلار دریافت می کند. شرکت ترک اعتیاد 3 میلیون دلار جمع آوری می کند

آخرین درام در آتیرا: سرمایه گذار خواستار تغییر مدیرعامل است و دو صندلی در هیئت مدیره می خواهد

اخبار زندگی و مروری بر فناوری زندگی: مراقبت از سرطان، تعدیل شغل، بودجه و غیره
فیلیپ گرینبرگ (جلو) و اعضای آزمایشگاهش در فرد هاچ. (عکس از فرد هاچ)

در اینجا سایر اخبار علوم زیستی از سراسر اقیانوس آرام و فراتر از آن آورده شده است:

 • با گذشت بیش از 20 سال از اولین عناوین ستایش کننده تکمیل ژنوم انسان، سرانجام این کار انجام شد. بخش‌های “تاریک” دنباله، بخش‌های مبهم‌تر آن – سانترومرها، تلومرها، نام‌هایی که برای مؤمنان شناخته شده‌اند – کامل هستند. ناوگان DNA تکراری او آماده است. ایوان ایچلر، متخصص ژنتیک و سایر محققان UW به هدایت این تلاش کمک کرده اند. موسسه زیست شناسی سیستم های سیاتل نیز در این زمینه مشارکت داشته است.
 • خدمات وب آمازون با Raleigh-Durham، تحقیقات موضوعی مبتنی بر NC، برای تمرکززدایی از آزمایشات بالینی و موثرتر کردن آنها شریک شده است.
 • این شرکت در آخرین بیانیه درآمد خود اعلام کرد که راه اندازی تجاری Impel Neuropharma برای درمان تازه تایید شده میگرن “موثر” بوده است. این شرکت همچنین اخیراً 100 میلیون دلار بودجه جدید برای پیشبرد محصول جمع آوری کرده است.
 • واشنگتن سیگن مستقر در بوتل، در حال رشد است. این شرکت نسبت به سال گذشته رشد 38 درصدی در فروش محصولات خود داشته و به 1.4 میلیارد دلار رسیده است.
 • AGC Biologics، همچنین در Bothell مستقر است، مواد واکسن آلرژی بادام زمینی را تولید می کند. این داروساز این محصول را در تاسیسات هایدلبرگ خود با شریک بیوتکنولوژی خود تولید خواهد کرد.
 • جسی بلوم و تایلر استار، محققین فرد هاچ، در تفسیر نیویورک تایمز با همکاران خود درباره چگونگی گسترش ویروس COVID-19 در آینده بحث کردند.
 • Cytodyn مستقر در ونکوور، واشنگتن با FDA مشکلاتی دارد (این قبلاً اتفاق افتاده است). این آژانس برای دو آزمایش بالینی خود در مورد HIV و COVID-19 محدودیت های بالینی قرار داده است.
 • روستای ریچ بخشی از هدایای اخیر مکنزی اسکات، میلیاردر نیکوکار سیاتل بود. سیاتل، یک سازمان غیرانتفاعی، 20 میلیون دلار برای پیشبرد کار خود در زمینه ارائه واکسن علیه کووید-19 و سایر خدمات بهداشتی به جوامعی با دسترسی محدود دریافت کرده است.
 • لوک تیمرمن، روزنامه نگار و ماجراجوی قدیمی بیوتکنولوژی سیاتل، کار خود را ترک کرد آخرین جستجو: پیاده روی به کمپ اصلی اورست با بسیاری از رهبران علوم زیستی برای جمع آوری پول برای فرد هاچ.