منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اخبار جدید به اندازه باتری گلکسی واچ 5 اشاره می کند: احتمالاً 276 میلی آمپر ساعت

اخبار جدید به اندازه باتری گلکسی واچ 5 اشاره می کند: احتمالاً 276 میلی آمپر ساعت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اخبار جدید به اندازه باتری گلکسی واچ 5 اشاره می کند: احتمالاً 276 میلی آمپر ساعت

ما در سال 2022 هستیم و گلکسی واچ 5 در راه است. اما امروز شایعه ای وجود دارد که باتری گلکسی واچ 5 ممکن است حدود 276 میلی آمپر ساعت باشد. Samsung Galaxy Watch 4 بدون شک یکی از بهترین ساعت های هوشمندی است که می توانید در حال حاضر خریداری کنید. اگرچه اطلاعات زیادی در مورد Galaxy Watch 5 آینده وجود ندارد. اما این افشاگری جدید نشان می دهد که Samsung Galaxy Watch 5 می تواند حتی بهتر باشد. منبع او می گوید که می تواند باتری را حداقل در یک مدل Samsung Galaxy Watch 5 قرار دهد.

طبق آخرین اخبار، یک باتری که احتمالاً باید برای گلکسی واچ 5 با شماره مدل SM-R900 باشد، در یک جعبه نظارت ظاهر شده است. این باتری دارای شماره قطعه EB-BR900ABY و ظرفیت 276 میلی آمپر ساعت می باشد. در مقایسه، ساعت هوشمند گلکسی واچ 4 40 میلی‌متری ظرفیت باتری 247 میلی‌آمپر ساعتی داشت که کمی کمتر از باتری بالقوه SM-R900 یا گلکسی واچ 5 است. بنابراین، خبر خوب این است که سامسونگ تصمیم گرفته است کمی بیشتر بگذارد. باتری بزرگتر در ساعت هوشمند بعدی شما.

اخبار جدید به اندازه باتری گلکسی واچ 5 اشاره می کند: احتمالاً 276 میلی آمپر ساعت

گلکسی واچ 5 از سنسور دماسنج پیشرفته استفاده می کند

طبق شایعات، گلکسی واچ 5 علاوه بر باتری بزرگتر از نسل قبلی خود، ممکن است دارای سنسوری باشد که قابلیت اندازه گیری دقیق دمای بدن تو باش این فناوری جدید می‌تواند به کاربران گلکسی واچ 5 کمک کند تا علائم بیماری‌هایی مانند تب، مانند سرماخوردگی یا بیماری عروق کرونر قلب را تشخیص دهند.

انتظار می رود گلکسی واچ 5 در سه ماهه سوم سال جاری به تولید انبوه برسد. اگرچه تاریخ عرضه دقیقی نداریم، اما اگر سامسونگ تصمیم بگیرد که گلکسی واچ 5 را تقریباً مانند سال گذشته معرفی کند، انتظار داریم این شرکت ساعت هوشمند جدید خود را در ماه آگوست یا سپتامبر (اواسط تا اواخر تابستان 1401) معرفی کند.

البته این خبر در حد شایعه است. اما اگر چنین است، به نظر شما ظرفیت باتری ساعت هوشمند آینده سامسونگ کافی است؟