• خانه
  • اخبار
  • اخبار تامین مالی: Lightspeed، Andreessen Horowitz دور 22 میلیون دلاری را به استودیوی Seattle One More Game بازگرداند

اخبار تامین مالی: Lightspeed، Andreessen Horowitz دور 22 میلیون دلاری را به استودیوی Seattle One More Game بازگرداند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اخبار تامین مالی: Lightspeed، Andreessen Horowitz دور 22 میلیون دلاری را به استودیوی Seattle One More Game بازگرداند

اخبار تامین مالی: Lightspeed، Andreessen Horowitz دور 22 میلیون دلاری را به استودیوی Seattle One More Game بازگرداند
جیمی ویندزور (سمت چپ) و پاتریک وایات، بنیانگذاران One More Game. (عکس دیگری از بازی)

– One More Game 22 میلیون دلار برای توسعه اولین عنوان خود دریافت کرد. طلسم.

این شرکت که در سال 2019 توسط دو پیشکسوت صنعت بازی راه اندازی شد، بازی رایگان خود را از پایان سال 2020 آزمایش می کند و یک رویداد پیش نمایش خصوصی آلفا را برای دریافت بازخورد از آزمایش کنندگان اولیه باز می کند.

استودیوی سیاتل توضیح می دهد طلسم به عنوان “نوع جدیدی از بازی استراتژی که در آن بازیکنان شخصیت های باورنکردنی را از جهان های درگیر جمع می کنند و فرمان می دهند.”

طلسم به گفته وب سایت او، یک بازی سریع و رقابتی است که برای برنده شدن به تفکر استراتژیک و تصمیم گیری سریع نیاز دارد. این بازی مانند همه بازی‌های دیگری که بازی کرده‌ایم بازی نمی‌کند، بنابراین ما آن را یک بازی تاکتیکی بلادرنگ نامیده‌ایم.»

پاتریک ویات و جیمی ویندزور از بنیانگذاران One More Game هستند.

وایات سه سال قبل از تأسیس شرکت به عنوان مدیر ارشد فناوری / مهندس ارشد در آمازون گذراند. در دهه 1990، او معاون تحقیق و توسعه در بلیزارد بود و در آنجا روی بازی‌های نمادینی مانند هنر و صنعت ستاره و در دیابلو سلسله. ویات پس از اقامتش در بلیزارد، ArenaNet، استودیوی بازی سازی سیاتل را که مسئول جنگ های صنفی سلسله.

ویندزور دو بار در Undead Labs، یک استودیوی سیاتل که مایکروسافت آن را در سال 2018 خرید، کار کرده است. در این بین، او تقریباً سه سال را به عنوان مهندس ارشد توسعه نرم افزار در Chef Automation Technology گذراند.

بنیانگذاران در سه شرکت بازی مختلف – ArenaNet، En Masse Entertainment و Undead Labs با هم کار کردند.

پیش از این، توسعه دهندگان این شرکت به ساخت بازی هایی مانند Warcraft، StarCraft، Magic: Arena، Guild Wars و Diablo.

Lightspeed Venture Partners دور سری A را رهبری کرد که شامل Gaming Partners، Andreessen Horowitz (که رهبری دور افتتاحیه را بر عهده داشت)، Animal Capital، Cleo Capital و چندین سرمایه گذار فردی بود.

One More Game قبلا بیش از 5 میلیون دلار جمع آوری کرده بود. حدود 20 نفر مشغول به کار هستند.

One More Game یکی از چندین استارت آپ بازی نوظهور در منطقه سیاتل است که توسط غول هایی مانند Xbox، Valve و Nintendo پشتیبانی می شود.

اخبار دیگر در مورد تأمین مالی از سراسر چشم انداز فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

– Picket Homes، یک استارت‌آپ در سیاتل که به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند خانه‌های اجاره‌ای تک‌خانواده‌ای را خریداری و مدیریت کنند، دور سری A را که توسط RET Ventures اداره می‌شد برگزار کرد. این شرکت که دارای زیرمجموعه هایی از جمله Inertia Realty Services و ElaraOne Home Management است، توسط Hench LeMaistre، مدیر اجرایی سابق Progress Residential و Colony American Homes اداره می شود.

– استارت آپ های امنیتی در پورتلند، اورای. OneIDLab و Tonzy با هم ادغام شدند و یک شرکت جدید به نام Tonzy, Inc. قبل از ادغام، OneIDLab یک دور 2.2 میلیون دلاری به رهبری Rogue Venture Partners و Columba Ventures Corp جمع آوری کرد. رهبر این شرکت ترکیبی، جاناتان دی هارت، موسس OneIDLab و آیزاک پوتوچنی جونز، موسس توزنی خواهند بود.