• خانه
  • اخبار
  • اخبار تامین مالی: معاون سابق رئیس‌جمهور آمازون 3 میلیون دلار برای راه‌اندازی خرید زیبایی جمع‌آوری کرد. Tagboard پول بیشتری دریافت می کند

اخبار تامین مالی: معاون سابق رئیس‌جمهور آمازون 3 میلیون دلار برای راه‌اندازی خرید زیبایی جمع‌آوری کرد. Tagboard پول بیشتری دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اخبار تامین مالی: معاون سابق رئیس‌جمهور آمازون 3 میلیون دلار برای راه‌اندازی خرید زیبایی جمع‌آوری کرد. Tagboard پول بیشتری دریافت می کند

اخبار تامین مالی: معاون سابق رئیس‌جمهور آمازون 3 میلیون دلار برای راه‌اندازی خرید زیبایی جمع‌آوری کرد. Tagboard پول بیشتری دریافت می کند
الکس پرز-تنسی. (عکس در لینکدین)

– Trendio، یک استارت آپ پنهان از سیاتل که در حال ساخت یک سرویس خرید ویدیویی با تمرکز بر محصولات زیبایی است، 3 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

این شرکت توسط Alex Perez-Tennessee، معاون سابق آمازون، که اخیراً تجارت غول فناوری ایالات متحده Prime Video را اداره می کرد، اداره می شود. او همچنین معاون تجارت جهانی کتاب های دیجیتال و فیزیکی آمازون بود و قبل از پیوستن به آمازون در سال 2017، به مدت چهار سال معاون زیبایی و مراقبت شخصی برای سلامت CVS بود.

هنگامی که brooztechnology به آن رسید، پرز-تنسی جزئیات زیادی را درباره Trendio فاش نکرد، پس از اینکه متوجه شدیم اسناد SEC به بودجه جدید اشاره می کند. او گفت که این شرکت یک “پیش راه اندازی” بود.

او گفت: «ما راهی جدید برای کشف و مشارکت در محصولات زیبایی به مشتریان ارائه می دهیم.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد خدمات این شرکت از طریق وب سایت آن آورده شده است:

در Trendio، ساعت‌های بی‌شماری را صرف تهیه بهترین محصولات در هر دسته زیبایی، اغلب از برندهای نوظهور و کمتر شناخته شده می‌کنیم. ما دائماً محصولاتی را انتخاب می‌کنیم که به مشتریان کمک می‌کنند تا به بهترین خود دست یابند، در حالی که بالاترین سطح را از نظر تولید اخلاقی، پایدار و منصفانه برآورده می‌کنیم.

ما با پرشورترین سازندگان همکاری می کنیم تا این محصولات را به صورت ویدیویی ارائه کنیم و بهترین اطلاعاتی را که می توانند در مورد هر محصول از یک شخص واقعی به دست آورند، به مشتریان می دهیم.

ما به زمان مشتریان خود احترام می گذاریم و روی فناوری سرمایه گذاری زیادی می کنیم که محصولاتی را که توصیه می کنیم و محتوای هر ویدیو را با هر مشتری تطبیق می دهد تا هر یک از آنها بتوانند محصولات و اطلاعات مورد علاقه خود را ببینند و نه چیز دیگری. و ما هرگز موجودی را حمل نمی کنیم، بنابراین هیچ انگیزه ای برای فروش از طریق هیچ محصولی نداریم.

به نوعی، فرض Trendio شبیه آمازون لایو است، پلتفرم پخش زنده غول فناوری که به برندها کمک می کند تا کشف محصولات خود را از طریق ویدیوی زنده تبلیغ کنند.

Crunchbase در ماه سپتامبر گزارش داد که این بیماری همه گیر به افزایش خرید آنلاین برای محصولات آرایشی کمک کرد، در حالی که ادغام و اکتساب برای استارت آپ های زیبایی و آرایشی با پشتوانه ریسک افزایش یافته است.

انتظار می رود که بازار مراقبت شخصی آنلاین ایالات متحده در سال 2025 به 79 میلیارد دلار برسد در حالی که این رقم در سال 2021 به 53 میلیارد دلار می رسد.

حامیان Trendio عبارتند از Madrona Venture Group، Angel Ventures، Fab Co-Creation Studios، Kima Ventures و Gaingels.

پرز-تنسی شرکت را با دیوید اولموس، مدیر ارشد فناوری، مدیرعامل سابق The 2nd Skin اداره می کند. و QCrash. از دیگر کارمندان می توان به جولی نواک، معاون مدیر محتوا، که هفت سال در آمازون گذراند و به اجرای آمازون لایو کمک کرد، اشاره کرد. لی گراب، رئیس سابق آرایش در Glossier. و ساموئل مورنو، مهندس پیشرو سابق موبایل در Holvi.

در اینجا اخبار دیگری در مورد تامین مالی استارت آپ ها در اکوسیستم فناوری شمال غربی اقیانوس آرام وجود دارد.

– Tagboard تنها چند ماه پس از اعلام دور 8 میلیون دلاری، 2.3 میلیون دلار اضافی جمع آوری کرد. سرمایه گذاران جدید شامل WestRiver Group، Spivy Private Capital و Sports Loft هستند. Tagboard که در سال 2011 تأسیس شد، تولید زنده و فناوری های گرافیکی مورد استفاده شرکت های ورزشی و سرگرمی را توسعه می دهد. Tagboard 40 نفر را استخدام می کند و توسط مدیر عامل شرکت Nathan Peterson، که در ژانویه ارتقاء یافت، رهبری می شود. آنتونی بونتراگر، مدیر عامل WestRiver، به هیئت مدیره پیوست.

– Kivo، ارائه دهنده نرم افزار نظارتی مستقر در پورتلند، Halo، دور اولیه 3 میلیون دلاری را جمع آوری کرده است. این استارتاپ که در اوایل سال جاری از Facet Life Sciences جدا شد، به شرکت‌های علوم زیستی کمک می‌کند اسناد را مدیریت کرده و در زمان واقعی همکاری کنند. Facet Life Sciences و Oregon Venture Fund با Rogue Ventures، Cascade Seed Fund و Peninsula Ventures این دور را رهبری کردند. کیوو توسط مدیر عامل شرکت توبان زولمن، معاون سابق Cloudability هدایت می شود.

– Direqt که به ناشران محتوا و تبلیغ کنندگان برند در ساخت ربات های گفتگوی RCS (خدمات ارتباط غنی) کمک می کند، 1.3 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این استارتاپ اخیراً با Vodafone همکاری کرد تا به معرفی پیام‌رسانی RCS با Vogue کمک کند. این شرکت 7 نفره در ایالات متحده آمریکا پخش شده است. بنیانگذار آن میک ویلیس در منطقه سیاتل مستقر است. مدیر عامل جان دافی قبلاً 3Cinteractive را اداره می کرد.

– Wavy، یک استارت آپ مستقر در ونکوور، مستقر در بریتیش کلمبیا برای مدیریت فرهنگی، دور اولیه 2.5 میلیون دلار کانادا را جمع آوری کرده است. این شرکت 3 ساله به تیم های تعیین شده کمک می کند تا در تجربیات تیم سازی شرکت کنند. Laconia Capital این حلقه را رهبری کرد که شامل Garage Capital، Two Small Fish Ventures، Archangel، Backbone Angels و دیگران بود. این استارت آپ توسط مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران، شان هووتت، رهبر سابق بازاریابی در Nudge هدایت می شود.