منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • احتمالا تولید پیکسل های 6a در چند کشور آسیایی آغاز شده است

احتمالا تولید پیکسل های 6a در چند کشور آسیایی آغاز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
احتمالا تولید پیکسل های 6a در چند کشور آسیایی آغاز شده است

شایعات متعدد ادعا می کنند که Pixel 6a در ماه می 2022 معرفی خواهد شد. این گوشی هوشمند طبقه متوسط ​​بعدی گوگل است. موکول شارما، جاسوس اطلاعاتی معروف، اکنون ادعا می کند که تولید پیکسل 6a در برخی از کشورهای آسیایی آغاز شده است. اگر این گفته صحت داشته باشد، نباید زمان زیادی به معرفی این گوشی هوشمند بگذرد.

پیکسل 6a به زودی معرفی خواهد شد

Pixel 6a احتمالاً در جریان رویداد Google IO که از 11 می آغاز می شود، رونمایی خواهد شد. البته عرضه این گوشی هوشمند تنها از 28 ژوئن (7 تیر) می تواند آغاز شود. ما انتظار داریم طبقه متوسط ​​گوگل پیشنهادی گسترده تر از آن ارائه دهد پیکسل 5a آن را داشته باشید. این گوشی هوشمند تنها در ایالات متحده و ژاپن موجود بود. همچنین شایعه شده است که پیکسل 6a طراحی مشابه دو برادر بزرگتر خود خواهد داشت. بنابراین انتظار داریم این دستگاه مجهز به ماژول دوربین نواری و سوراخ کن نیز باشد. ادعا می شود که این دستگاه دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی است و اندازه کلی آن کوچکتر از پیکسل 6 خواهد بود.

احتمالا تولید پیکسل های 6a در چند کشور آسیایی آغاز شده است

پیکسل 6 پرو

سایت اینترنتی PhoneArena یک گزارش جدید ادعا می کند که پیکسل 6a به همان دوربین 12.2 مگاپیکسلی نسل قبل مجهز خواهد شد. اما دوربین Ultra Wide Pixel 6 با این دستگاه قابل دسترسی است. این احتمالاً Pixel 6E را به یک دستگاه عکاسی ایده آل (در مقایسه با رقبای خود) تبدیل می کند. قبل از شروع تولید پیکسل های 6a مشخص شد که این گوشی هوشمند از تراشه تانسور همان چیپست در دسترس است پیکسل 6 و 6 پرو) مفید خواهد بود. همچنین ادعا شده که نسخه پایه این گوشی هوشمند به 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه مجهز خواهد شد.

آیا قیمت پیکسل 6a نسبت به نسل قبل افزایش می یابد؟

قیمت 6 پیکسل هنوز مشخص نیست. اگر به خاطر داشته باشید، پیکسل 5a 449 دلار قیمت داشت. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. زیرا پیکسل 6 قرار است دوربین بهتر و تراشه جدیدتری داشته باشد. به این توجه کنید گلکسی A53 سامسونگ 449 دلار قیمت دارد. آیفون SE 3 نیز 429 دلار (قیمت پایه) قیمت دارد. بنابراین، اگر گوگل تصمیم به افزایش قیمت بگیرد، احتمالاً تأثیر منفی بر فروش پیکسل 6a خواهد داشت. گوگل باید تصمیمات سخت بگیرد!

قاب 6a پیکسلی یک نماد احتمالی را به ما نشان می دهد: افشای احتمالاً اجتناب ناپذیر است

نظر شما چیه؟ آیا قیمت پیکسل 6a نسبت به نسل قبل افزایش می یابد؟