• خانه
  • اخبار
  • احتمالاً گوشه های منحنی آیفون 14 نسبت به نسل قبلی بیشتر است

احتمالاً گوشه های منحنی آیفون 14 نسبت به نسل قبلی بیشتر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
احتمالاً گوشه های منحنی آیفون 14 نسبت به نسل قبلی بیشتر است

تاکنون چندین تصویر احتمالی از شکل و ظاهر خانواده آیفون 14 منتشر شده است که البته صحت این تصاویر تا زمان معرفی رسمی دستگاه قابل تایید یا تایید نیست، اما همچنان امکان زوایای منحنی بیشتر در آیفون وجود دارد. نسل 14 موارد قبلی وجود دارد. اس ترنجی با من باش.

دلایل مخدوش شدن رندرهای آیفون 14 چیست؟!

با توجه به تصاویر منتشر شده توسط طراح Ian Zelbo، آیفون 14 پرو احتمالا گوشه های گردتری نسبت به آیفون 13 پرو دارد. این تغییر طراحی باید با سیستم دوربین عقب بزرگتری که انتظار می رود روی گوشی ظاهر شود، تطبیق داده شود. Zelbo داده های خود را با تجزیه و تحلیل تصاویر و اندازه های CAD و مطالعه تصاویر لوازم جانبی برای تولید لوازم جانبی ساخته است.

به نظر می رسد تصویر آیفون 14 پرو Zelbo شعاع مشابهی با آیفون 13 پرو دارد. گوشه گردتر آیفون 14 پرو را می توان به سنسور دوربین 48 مگاپیکسلی جدید متصل کرد که لنز واید آیفون 14 پرو را تامین می کند. این سنسور 57 درصد بزرگتر از سنسور مورد استفاده در مدل های فعلی آیفون 13 پرو است.

به گفته MacRumors، یکی دیگر از دلایل احتمالی گردتر شدن گوشه های آیفون 14 پرو ممکن است تغییر در نمایشگر دستگاه باشد که جایگزین دوربین True Depth شده است. انتظار می رود اسلات مستطیلی مدل های فعلی آیفون 14 به یک اسلات دیسکی شکل تبدیل شود. تغییر در این نوع طراحی به اپل این امکان را می دهد که اندازه قاب را تا 20 درصد کاهش دهد.

کاهش حاشیه ها ممکن است در سال های اخیر مورد تایید طرفداران اپل باشد. اما امسال، چنین تغییری می تواند اپل را وادار کند تا از گوشه و کنار آیفون 14 پرو عبور کند. با این حال، آیفون 14 گوشه های گرد یکسانی ندارد، که نشان می دهد زوایای مختلف ممکن است بین مدل های پرو و ​​غیرپرو آیفون 14 متفاوت باشد.

با حذف سری آیفون مینی در سال جاری، انتظار داریم آیفون 14 با صفحه نمایش 6.1 اینچی، آیفون 14 مکس با صفحه نمایش 6.7 اینچی، آیفون 14 پرو با صفحه نمایش 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس عرضه شود. دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی از آنجایی که اندازه صفحه نمایش مدل های پرو و ​​غیرپرو یکسان خواهد بود (به عنوان مثال، آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی خواهند بود)، اپل باید به تفاوت های دیگر تکیه کند تا به کاربران اجازه دهد با انگیزه برای هزینه بیشتر روی مدل Pro تفاوت در طراحی می تواند یکی از این مشوق ها باشد.

آیفون 14 اپل مورد انتظارترین گوشی هوشمند سال 2022 است

مطابق با PhoneArenaگزارش شده است که تصاویر دقیق تری ایجاد شده توسط Zelbo در ویدیوی بعدی یوتیوب با یک هشدار ویژه منتشر خواهد شد. به گفته برخی از تحلیلگران، اگر سری آیفون 14 به اندازه سری آیفون 13 محبوب باشد، اپل موفقیت زودهنگامی خواهد داشت، زیرا Canalys می گوید که 71 درصد از کل فروش آیفون در سه ماهه اول در ایالات متحده را به خود اختصاص خواهد داد.

آنها یکی از رنگ های احتمالی آیفون 14 را فاش کردند

اکنون که کاملاً از انتظارات ما از مشخصات و طراحی سری آیفون 14 اپل مطمئن شده‌ایم، زمان آن رسیده است که توجه خود را به چیزی معطوف کنیم که تأثیر زیادی بر تصمیم‌گیری‌های مشتری دارد و آن چیزی نیست جز رنگ دستگاه.

یک پست حذف شده Weibo که توسط AppleTrack بررسی شده است، اطلاعاتی را در مورد آیفون های 14 و 14 پرو بنفش رنگی که در آینده در دسترس خواهند بود، فاش می کند. شش ماه پس از عرضه سری آیفون 12، اپل نسخه های بنفش رنگ آیفون 12 و آیفون 12 مینی را عرضه کرد. به همین ترتیب، این شرکت رنگ سبز جدید آیفون 13 را معرفی کرد که شش ماه پیش در ماه گذشته معرفی شد.

فلاش دوربین جدید در آیفون 14

بسیاری از مشتریانی که قبلا آیفون خود را خریداری کرده بودند، از اپل می خواستند که رنگ های جدید را زودتر معرفی کند. با این حال، این بار بنفش احتمالاً در هنگام راه اندازی در دسترس خواهد بود و اگرچه خبری از رنگ بنفش نیست، اما در این گزارش اشاره شده است که رنگ دستگاه بسته به شدت و حجم نور متفاوت است که بسیار جالب به نظر می رسد. این می تواند به اپل کمک کند جایگاه خود را به عنوان پرفروش ترین سازنده گوشی در بازارهای کلیدی تثبیت کند.

طبق یکی دیگر از انتشارات Weibo، آیفون 14 با نمایشگر 6.1 اینچی و آیفون 14 مکس با نمایشگر 6.7 اینچی نیز در نیمه شب، نور ستاره، آبی آسمانی و قرمز در دسترس خواهند بود. این رنگ ها احتمالا برای آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی در دسترس خواهند بود. همچنین در گرافیت، نقره و طلا موجود است. از طرفی به نظر می رسد که آیفون 14 پرو نسبت به مدل های معمولی رنگ بنفش تیره تری داشته باشد.

اگرچه این شایعات از منابع تایید نشده منتشر شده است، اما توسط ShrimpApplePro که اولین کسی بود که از طراحی جدید آیفون 14 پرو رونمایی کرد، تأیید شد. نکته دیگری که فاش شده این است که سری آیفون 14 دارای طراحی فلش جدید است. فلاش جدید به عنوان یک دایره کوچک در یک دایره بزرگ توصیف شده است، برخلاف طراحی دایره دوگانه که در مدل های اخیر دیده می شود. مشخص نیست که فلاش جدید چگونه عکاسی را بهبود می بخشد.

خانواده آیفون 14 و هر آنچه که باید در مورد آنها بدانید

مطابق با PhoneArenaگزارش های قبلی حاکی از آن است که آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس به یک دوربین 48 مگاپیکسلی بزرگتر با وضوح بالاتر ارتقا داده می شوند و ممکن است کل دستگاه دارای دوربین جلویی بهبود یافته با فوکوس خودکار و دیافراگم f/1.9 باشد که به شفافیت و روشنایی بیشتر کمک می کند. هنگام ثبت تصاویر

مدل‌های حرفه‌ای نیز احتمالاً سری نمادین آیفون را برای استفاده از پانچ گرد به شکل تبلت از دست خواهند داد. این دستگاه می‌تواند از تراشه سریع‌تر و ارزان‌تر A16 Bionic تامین شود، در حالی که مدل‌های معمولی طراحی مشابهی دارند و می‌توانند از چیپست A15 Bionic سال گذشته استفاده کنند.