• خانه
  • اخبار
  • اتصال واتس اپ با عینک هوشمند Ray-Ban Stories تایید شد

اتصال واتس اپ با عینک هوشمند Ray-Ban Stories تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اتصال واتس اپ با عینک هوشمند Ray-Ban Stories تایید شد

شایعاتی در مورد عینک هوشمند Ray-Ban Stories وجود دارد که می تواند به پلتفرم واتس اپ مرتبط شود. اسکرین شات هایی که به تازگی منتشر شده این خبر را تایید می کند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، گزارش های جدید نشان می دهد که کاربران عینک هوشمند می توانند آن را به آخرین نسخه بتا اندروید واتس اپ متصل کنند. در این نسخه از واتس اپ، پس از اتصال عینک، نام آن در لیست دستگاه های کاربری ظاهر می شود. با توجه به اینکه نام دستگاه در این قسمت از لیست قرار داشت، احتمالا متا قبلاً به دنبال ارتباط بین اپلیکیشن و عینک بوده است.

پیش از این اطلاعاتی در مورد نسخه آزمایشی واتس اپ 2.22.11.6 منتشر شده بود که شامل امکان ارسال پیام از طریق دستیار فیس بوک در عینک های هوشمند Ray-Ban Stories این شرکت بود. آیکون های مربوط به این ویژگی نیز در گزارش ها به اشتراک گذاشته شد. در این گزارش آمده است که تمامی کاربرانی که از این عینک هوشمند در حساب کاربری واتس اپ خود استفاده می کنند، از پیام های رمزگذاری شده بهره مند می شوند تا اپلیکیشن نتواند پیام ها را بخواند یا برای شرکت متا ارسال کند. در حالی که عینک هوشمند Ray-Ban Stories سال گذشته معرفی شد، باید منتظر جزئیات بیشتر در مورد این ویژگی باشیم.